Pływacka Liga Dzieci i Młodzików. Talentów nam nie brakuje! [ZDJĘCIA]

Na pływalni Opoczyńska Fala w Opocznie odbyły się zawody pływackie I Runda Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików. Wystartowało 15 klubów

W klasyfikacji medalowej najlepszy okazał się zespół Nawy Skierniewice, który zdobył 12 medali (8 złotych, 2 srebrne i 2 brązowe), na drugim miejscu znalazł się MKS Jedynka, który wywalczył 11 krążków (6,5,0), a na trzeciej MKS Trójka z 12 medalami (6,2,4). Kolejne pozycje: Champion Tomaszów, UKS 190, SKS 137 Delfin, Olimpijczyk Aleksandrów, UKS SP 149, KP Raw Swim, LKS Opocznianka, MUKS Wodnik Łask, Olimpijczyk Tomaszów, UKS Piątka Konstantynów, Meduza Pajęczno, Skra Bełchatów.

Indywidualną klasyfikację wygrali: kategoria 11 lat: Zofia Leszczyńska (Olimpijczyk Al.) i Nikodem Kapusta (Opocznianka), 12 lat: Ada Lewandowska (Champion) i Mateusz Sekściński (MKS Trójka), 13 lat: Alicja Rodziewicz (Nawa) i Tymoteusz Jóźwiak (MKS Jedynka).