Plebiscyt SuperStudniówka 2013! Zagłosuj! [zdjęcia]

  Plebiscyt SuperStudniówka 2013! Zagłosuj! [zdjęcia]

  (ei24)

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  Studniówka I LO.Wyślij SMS-a na numer 72355 o treści SZKOLA.1
  1/34
  przejdź do galerii

  Studniówka I LO.
  Wyślij SMS-a na numer 72355 o treści SZKOLA.1 ©ei24

  Odjazdowa impreza z didżejem w prestiżowym łódzkim klubie - Ambasadzie - czeka na zwycięzców plebiscytu SuperStudniówka 2013. Studniówkowe poprawiny, bo pod taką nazwą odbędzie się balanga, maturzyści będą mogli zorganizować w dowolny piątek do 31 maja. Każdy z imprezowiczów dostanie bon o wartości 15 zł do wykorzystania w barze.
  Głosujemy na najfajniejszy bal maturalny, na którym gościli reporterzy "Expressu Ilustrowanego".Pełna lista szkół znajduje się na stronie internetowej www.expressilustrowany.pl w zakładce - studniówki w Łodzi.
  Głosować można w dwojaki sposób: za pomocą kuponów albo SMS-ów. Kupony publikowane będą codziennie w naszej gazecie do 8 marca.

  Ruszyły fuksówki - tak bawili się studenci w Ambasadzie


  Po wypełnieniu należy je składać w siedzibie "Expressu Ilustrowanego" przy ul. Skorupki 17/19 w Łodzi do 8 marca do godz. 12. Można także skorzystać z usług poczty, ale należy pamiętać, że kupon musi być dostarczony do siedziby redakcji w tym samym terminie.


  SPRAWDŹ WYNIKI PLEBISCYTU SuperStudniówka 2013

  Głosy na wybraną szkołę można oddawać również wysyłając SMS-y. W treści SMS-a należy wpisać: SZKOLA.nr (tu podajemy numer wybranej szkoły) np. SZKOLA.12 (bez spacji) lub SZKOLA.25. Uwaga! Chodzi tu o numer szkoły z naszej listy na stronie internetowej, a nie o rzeczywisty numer szkoły. SMS-y można wysyłać do 15 marca do godz. 12.
  Ogłoszenie wyników plebiscytu na łamach gazety 16 marca.


  ZOBACZ GALERIE ZDJĘĆ ZE WSZYSTKICH STUDNIÓWEK


  ZOBACZ REGULAMIN PLEBISCYTU

  .

  Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo