Płaca minimalna 2019 KALKULATOR WYNAGRODZEŃ 2019. Płaca minimalna NETTO. Ile wzrośnie najniższa krajowa pensja 2019? Stawka za godzinę

(ww)

Ile wzrośnie najniższa krajowa pensja 2019? Płaca minimalna 2019 netto. Stawka na godzinę KALKULATOR WYNAGRODZEŃ. To jest już pewne, od stycznia 2019 roku wzrośnie podwyżka płacy minimalnej. Ile ma wynieść? Jakie jest najniższe wynagrodzenie netto (na rękę) i brutto od nowego roku? Najniższa pensja wzrosła o 150 zł. Ile więc teraz wynosi? KALKULATOR WYNAGRODZEŃ 2019.

KALKULATOR WYNAGRODZEŃ 2019

Płaca minimalna i stawka godzinowa wzrosła z początkiem 2018 roku. Na ten moment minimalne wynagrodzenie wynosi 2100 złotych, a stawka godzinowa wynosi 13 zł 70 gr. Już niedługo może się to zmienić. Podwyżka ma nastąpić od 1 stycznia 2019 roku.

WYNAGRODZENIE BRUTTO w 2019

Ile wyniesie płaca minimalna w 2019 roku?

Najniższa krajowa - ILE NA RĘKĘ

Bez nich nie moglibyśmy żyć, a zarabiają tak mało! Lista naj...

PŁACA MINIMALNA - PODWYŻKI OD 2000 roku

PŁACA MINIMALNA - PODWYŻKI OD 2000 roku

Rok i kwota

PŁACA MINIMALNA

2000 r. - 700 zł

PŁACA MINIMALNA

2001 r. - 760 zł

PŁACA MINIMALNA

2003 r. - 800 zł

PŁACA MINIMALNA

2004 r. - 824 zł

PŁACA MINIMALNA

2005 r. - 849 zł

PŁACA MINIMALNA

2006 r. - 899,10 zł

PŁACA MINIMALNA

2007 r. - 936 zł

PŁACA MINIMALNA

2008 r. - 1126 zł

PŁACA MINIMALNA

2009 r. - 1276 zł

PŁACA MINIMALNA

2010 r. - 1317 zł

PŁACA MINIMALNA

2011 r. - 1386 zł

PŁACA MINIMALNA

2012 r. - 1500 zł

PŁACA MINIMALNA

2013 r. - 1600 zł

PŁACA MINIMALNA

2014 r. - 1680 zł

PŁACA MINIMALNA

2015 r. - 1750 zł

PŁACA MINIMALNA

2016 r. - 1850 zł

PŁACA MINIMALNA

2017 r. - 2000 zł

PŁACA MINIMALNA

2018 r. - 2100 zł

PŁACA MINIMALNA 2019

2250 zł - pensja minimalna przegłosowana przez rząd! Stawka godzinowa ma wynieść 14,50 zł brutto.

PŁACA MINIMALNA 2018

Czytaj więcej na ten temat: Minimalna płaca wzrośnie od 1 stycznia 2019 roku
Minimalne wynagrodzenie brutto 2019, ILE WYNIESIE? - KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ

PŁACA MINIMALNA 2018

Co na to internauci?

PŁACA MINIMALNA 2019 netto

Płaca minimalna 2019. Zobacz, ile wyniesie minimalne wynagrodzenie w 2019? O ile wzrośnie minimalna płaca 2018.

PŁACA MINIMALNA 2019

PŁACA MINIMALNA 2019

Płaca minimalna 2019 netto - zobacz ile wynosi

Nowa płaca minimalna 2019 netto Najniższa krajowa 2019 Od 1 stycznia 2019 płaca minimalna znów ma wzrosnąć 26 grudnia 2018

Płaca minimalna 2019 brutto netto. Najniższa krajowa 2019. O...

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.01.2019, 05:17

zyczen nie skladasz , to odpusc z jezykiem

10.01.2019, 05:15

plugawy ryj

25.12.2018, 22:29

A co z tymi co mają troszkę więcej od minimalnej krajowej.....wszyscy powinni dostać podwyżki

25.12.2018, 18:06

Z tym powinni zrobić porządek.

14.12.2018, 13:20

WULGARYZM JEST WYZNACZNIKIEM emocji ale jak sie zyje w polsce to jest jedyne odpowiednie slowo do powiedzenia .polaku wez spier,,,,,, i zacznij sie czepiac baranow ktorzy niszcza tej kraj od tysiaca lat

14.12.2018, 13:17

krotko polska ty europejska prostytutko

13.12.2018, 09:51

Serio??? Skąd bierzeszvte info , siedzę długo w Niemczech. Wszyscy tu zarabiają około 2100 brutto obojętnie czy Niemiec czy Polak to jest 1450 euro .

4 tysiące.???? Chyba w burdelu

12.12.2018, 23:24

.

12.12.2018, 23:10

Dlaczego nie usuwacie wulgarnych komentarzy? Jak to się ma do prawa karnego?

11.12.2018, 23:08

.

11.12.2018, 23:07

Nie truj

11.12.2018, 20:52

Nikt ci nie każe - zawsze możesz wyjechać do Pięknej Czeskiej Republiki.... Za tą samą prace w pl zarabiałem 1600 na ręke. Natomiast w Czechach na polskie 3200 zł + darmowe zakwaterowanie + darmowy dojazd...
Tak !!! Życie w Polsce to już niewolnictwo...

11.12.2018, 15:52

a ja tu widzę 4 stówy...

11.12.2018, 15:40

1633 zł do ręki oh kur......

10.12.2018, 19:03

W Polsce po ponad 20 latach reform nawet 1/4 tej płacy dla większości społeczeństwa jest marzeniem.

Polska klasa POLITYKÓW jest do wykopania, "im to kury szczać prowadzić a nie politykę uprawiać".

Kiedy Polacy się opamiętają i zaczną z własnych kręgów znajomych i sąsiadów wybierać do rządu, a nie obcych i nam wrogich?

09.12.2018, 17:36

placa

09.12.2018, 14:24

Kolejny debil nie wie dlaczego tak sie podaje pensje?
Nie rozumie, że kwota netto zależy np. od tego czy się rozlicza z małżonką?

09.12.2018, 14:22

To nie ma związku z netto/brutto.

09.12.2018, 14:21

Jesteś niewolnikiem?
Przecież nikt ci nie każe zarabiać tak mało.

09.12.2018, 04:18

Treść komentarza

08.12.2018, 21:41

Dureń jesteś

08.12.2018, 21:18

Smieszne pieniadze za 2250 na reke trudno wyzyc,a co dopiero brutto.Jestesmy niewolnikami we wlasnym kraju.
Przykre ale prawdziwe.

07.12.2018, 20:37

Wszystko drożeje w tepie ekspresowym o energi nie wspomnę taka podwyzszka o 70% jak ma dostarczyć opłacić i wyżyć za 1600zł to raczej kpina ! Najwyższa krajowa 2300netto powinna być po takich podwyzszkach za energię co podniesie paliwo, żywność!!!

07.12.2018, 19:35

Bez kręgosłupa nie było by penisa.Pracownik musi na siebie zarobić i przynieść taki zysk firmie abybutrzymanie jego stanowiska pracy było ekonomicznie uzasadnione. Inaczej szkoda czasu przedsiębiorcy aby biegać za zleceniami dla osoby trzeciej by miała za co żyć.

05.12.2018, 15:00

Może zostań nauczycielem,duże pole do wykazania się mądrością.Tutaj nie chcemy tzw.madrych ,którzy nic ale to nic nie mają do powiedzenia tylko poprawiać innych.