Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Nauczyciel Roku klas 0-III
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 20:00. Informacji udziela Marta Gromowska - tel. 519503627, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Renata Makowska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach, Poddębice
978głosów -
Aneta Krawczyk
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Gorzkowice
677głosów -
Małgorzata Markiewicz
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Aliny I Czesława Centkiewiczów, Bełchatów
470głosów -
Anna Dolata
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie, Osjaków
376głosów -
Małgorzata Cabaj
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Sygietyńskiego, Bukowiec Opoczyński
230głosów -
Aleksandra Boratyńska
Szkoła Podstawowa nr 202
199głosów -
Aleksandra Wydra
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3, Aleksandrów Łódzki
102głosy -
Aneta Dorociak
Szkoła Podstawowa w Daszynie, Daszyna
62głosy -
Agnieszka Słaba
Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 r. w Lututowie, Lututów
25głosów -
Teresa Molenda
Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Piłsudskiego w Gidlach, Gidle
24głosy -
Karolina Świderska
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrków Trybunalski
23głosy -
Aleksandra Dylczyk
Zespół Szkół Ogólnokształcących, Łask
21głosów -
Iwona Dudek
Szkoła Podstawowa im. prof Szczepana A.Pieniążka, Miedniewice
14głosów -
Monika Bińczyk
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim, Tomaszów Mazowiecki
11głosów -
Marta Gawron
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Unicef z Oddziałami Integracyjnymi, Bełchatów
9głosów -
Lidia Karasińska
Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego w Konstantynowie Łódzkim
6głosów -
Dorota Łużyńska
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Łokietka, Sieradz
6głosów -
Agnieszka Miecznik-Marczyk
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta, Brzeziny
2głosy -
Justyna Sochacka
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kurowicach Filia, Wola Rakowa
1głos -
Ilona Konieczna
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Skierniewcach, Skierniewice
— -
Joanna Traczyk
Szkola Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Kutno
— -
Monika Czarnecka
Szkoła Podstawowa w Boguszycach, Boguszyce
— -
Małgorzata Tomczyk
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kolejarzy Polskich w Zduńskiej Woli, Zduńska Wola
— -
Elżbieta Dymarska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza, Łowicz
—