Piosenkarka Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem

r-boZaktualizowano 
Zobacz zdjęcia Roksi i jej byłego chłopaka na następnej karcie
Roksana Węgiel, nastoletnia piosenkarka, rozstała się z chłopakiem. 14-latka nie ma czasu na związek.

Roksi rozstała się z Danielem

O tym, że zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 i Daniel Jastremski nie są już razem, poinformował dziennikarz, który jest znajomym pary. „Pisał mi, że rozstali się z powodu kariery Roksany, ponieważ Roxie nie ma czasu na związek" - powiedział prowadzący kanał w serwisie YouTube.

Kim jest Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel ma 14 lat i pochodzi z Jasła. Jest absolwentką Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle[4]. W rodzinnym mieście uczęszczała do Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. W wieku ośmiu lat zaczęła chodzić na lekcje śpiewu. Po udziale w w pierwszej edycji programu TVP2 The Voice Kids, została ogłoszona przez TVP reprezentantką Polski w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku.

Joanna Liszowska zaszalała. Aktorka kompletnie zmieniła swoj...

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 34

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Grześ
2019-08-04T22:11:52 02:00, Gość:

Ona nie jest dzieckiem wy tępe buraki. Roksana to nastolatka, czyli młodzież.

A ile ma latek?!Żeby swoja wagina rozporządzać!Ona nawet cycek nie ma !

J
Jurek Owsik
2019-08-04T22:37:15 02:00, Antoni:

Na szczęście moja dziewczyna jest zawsze przy mnie i nigdy mnie nie opuści. Trzymam ją w tapczanie. Jak coś to wyciągam, nadmuchuję, smaruję kremem odpowiednie miejsca i hajda do ataku! Poprzytulam ją, a potem spuszczam powietrze i znów, do tapczana. A ja, myk, po zasiłek do MOPS!

Tak trzymaj bohaterze jestes wielki,pamietaj kase z mopsu przekazuj mi !!!

G
Gość
2019-08-05T05:51:29 02:00, Annn:

Nie ma czasu na chlopaka???? Ma czas na jazde samochodem???? SWIAT OSZALAL ,ile to dziecko ma lat??? W dupie juz jej sie poprzewracalo.

TY idiotko.

A
Annn

Nie ma czasu na chlopaka???? Ma czas na jazde samochodem???? SWIAT OSZALAL ,ile to dziecko ma lat??? W dupie juz jej sie poprzewracalo.

A
Antoni

Na szczęście moja dziewczyna jest zawsze przy mnie i nigdy mnie nie opuści. Trzymam ją w tapczanie. Jak coś to wyciągam, nadmuchuję, smaruję kremem odpowiednie miejsca i hajda do ataku! Poprzytulam ją, a potem spuszczam powietrze i znów, do tapczana. A ja, myk, po zasiłek do MOPS!

G
Gość

Ona nie jest dzieckiem wy tępe buraki. Roksana to nastolatka, czyli młodzież.

j
j

Rozstała się z chłopakiem, ha,ha,ha gówniara książki w rękę a nie myśleć o chłopakach, jaka z niej gwiazda, jeszcze daleka droga do gwiazdorzenia.

M
Modelka z Instagrama

Szok i niedowierzanie

G
Gość
2019-08-04T12:22:50 02:00, łodziak:

No a potem zdziwienie- 14 latka w ciąży. A gdzie rodzice?

2019-08-04T18:01:15 02:00, Artur:

Rodzice od kasy w nosie maja jak skończy piszecie o rozstaniu przecież to dziecko 14lat i już za chłopcami lata chore a dziwja się że pedofilia w Polsce jak takie bzdury piszą a reszta w jej wjeku czyta i naśladują swego idola

2019-08-04T18:12:26 02:00, Gość:

Nic w tym dziwnego nie ma 14 lat to normalny wiek w którym nastolatki mają swoja pierwsza miłość....jacy zacofani jesteście ze was to dziwi

W tym wieku powinna się uczyć a nie udawać gwiazdę. Nawet nie wiesz jak mnie wkur..... kiedy wymienia się ją wśród takich gwiazd jak Bonnie Tyler. Sorry ale ona nawet do pięt jej nie dorasta. Zwykła bezczelna gówniara, które sodówka uderzyła do głowy

G
Gość
2019-08-04T12:22:50 02:00, łodziak:

No a potem zdziwienie- 14 latka w ciąży. A gdzie rodzice?

2019-08-04T18:01:15 02:00, Artur:

Rodzice od kasy w nosie maja jak skończy piszecie o rozstaniu przecież to dziecko 14lat i już za chłopcami lata chore a dziwja się że pedofilia w Polsce jak takie bzdury piszą a reszta w jej wjeku czyta i naśladują swego idola

Nic w tym dziwnego nie ma 14 lat to normalny wiek w którym nastolatki mają swoja pierwsza miłość....jacy zacofani jesteście ze was to dziwi

A
Artur
2019-08-04T12:22:50 02:00, łodziak:

No a potem zdziwienie- 14 latka w ciąży. A gdzie rodzice?

Rodzice od kasy w nosie maja jak skończy piszecie o rozstaniu przecież to dziecko 14lat i już za chłopcami lata chore a dziwja się że pedofilia w Polsce jak takie bzdury piszą a reszta w jej wjeku czyta i naśladują swego idola

A
Anna
2019-08-04T17:11:25 02:00, Przemek:

Ja tez bym sie z nia rozstal bo to głupi czlowiek udeza kasa a nie. Milosc szacunek .....dzis kasa waznniejsza zadzi itd

O czym ty piszesz to dziecko!

A
Andrzej 49 lat
2019-08-04T17:34:12 02:00, Andrzej 49 lat:

Mam na imię Andrzej, mam 49 lat, posiadam Passata B5 i mieszkanie w łódzkiej kamienicy. Pracuję na zieleńcach (umowa o pracę). Jestem ładny, przystojny (165/55), mało piję. Dobry kochanek. Chętnie poznam Panią Roksanę i zaproszę na ciastko do Manufaktury.

2019-08-04T17:37:17 02:00, Henryk Łódź:

Jakbyś był dobrym kochankiem to twoja stara by nie uciekła do Józka, tego, co drzewa podcina na zieleńcach. Do dziś kawały o Tobie chodzą, że masz umarlaka w spodaniach i myjesz się raz na tydzień

To nieprawda!!!!!!! Konfabulujesz! A ty nie jesteś z Łodzi, tylko 10 lat temu sprzedałeś gospodarkę i przyjechałeś do Łodzi spot kutna ty buroku!

H
Henryk Łódź
2019-08-04T17:34:12 02:00, Andrzej 49 lat:

Mam na imię Andrzej, mam 49 lat, posiadam Passata B5 i mieszkanie w łódzkiej kamienicy. Pracuję na zieleńcach (umowa o pracę). Jestem ładny, przystojny (165/55), mało piję. Dobry kochanek. Chętnie poznam Panią Roksanę i zaproszę na ciastko do Manufaktury.

Jakbyś był dobrym kochankiem to twoja stara by nie uciekła do Józka, tego, co drzewa podcina na zieleńcach. Do dziś kawały o Tobie chodzą, że masz umarlaka w spodaniach i myjesz się raz na tydzień

A
Andrzej 49 lat

Mam na imię Andrzej, mam 49 lat, posiadam Passata B5 i mieszkanie w łódzkiej kamienicy. Pracuję na zieleńcach (umowa o pracę). Jestem ładny, przystojny (165/55), mało piję. Dobry kochanek. Chętnie poznam Panią Roksanę i zaproszę na ciastko do Manufaktury.

Dodaj ogłoszenie