PILNE! Zatrzymano gwałciciela w Łodzi!

em
Policjanci z wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej w Łodzi zatrzymali poszukiwanego do odbycia kary 5 lat pozbawienia wolności za udział w zbiorowym zgwałceniu. 65-latek ukrywał się w wynajętym na obrzeżach miasta mieszkaniu. Był zaskoczony namierzeniem go przez funkcjonariuszy.

21 kwietnia 2016 roku po godzinie 8.00 rano policjanci dotarli do mieszkania w łódzkiej dzielnicy Górna.  Ukrywał się tam poszukiwany od listopada 2015 roku skazany za udział w zbiorowym zgwałceniu. Do przestępstwa  doszło kilka lat temu na terenie Zgierza. 65-latek mimo wyroku skazującego go na karę 5 lat pozbawienia wolności  nie stawił się w zakładzie karnym i „zniknął”.

W styczniu 2016 roku w poszukiwania włączyli się policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Łodzi. Sprawdzali każdy sygnał. Ostatecznie ustalenia doprowadziły ich do posesji na obrzeżach Łodzi. Notowany wcześniej za konflikty z prawem mężczyzna był bardzo zaskoczony. Nie stawiał oporu. Wkrótce trafi za mury więzienia, które opuścił w 2011 roku odbywając karę za inne przestępstwo.  Za zgwałcenie wspólnie z inna osoba grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

[ZOBACZ TEŻ FILM "Farma dzieci" zlikwidowana w Indiach. Noworodek kosztował równowartość 3 tys. zł (autor x.news/RUPTLY)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM "Farma dzieci" zlikwidowana w Indiach. Noworodek kosztował równowartość 3 tys. zł (autor x.news/RUPTLY)