Piłkarzom ręcznym z Łodzi zabrakło sił

(m. st.)
Drużyna AZS UŁ PŁ Łódź walczy w I lidze
Drużyna AZS UŁ PŁ Łódź walczy w I lidze Paweł Łacheta
Mimo ogromnej ambicji i przewagi w pierwszej odsłonie I-ligowego meczu z ŚKPR Świdnica piłkarze ręczni AZS UŁ PŁ zeszli z parkietu w hali przy ul. Sobolowej pokonani 21:27 (11:10).

AZS: Łuczyński, Chmurski, Wężyk - Gościłowicz 7, Dankowski 4, Walczak 3, Urbański 2, Morąg 2, Żak 1, Przemysław Rutkowski 1, Trojanowski 1, Stegliński, Morawiec, Dybcio.
- Byliśmy osłabieni brakiem Kucharskiego, Pieczyńskiego i Kiełbasińskiego - tłumaczy Stanisław Mijas, trener łódzkiej drużyny. - Frekwencja na treningach była słaba i tym też tłumaczyć należy, że zabrało nam sił w drugiej połowie.
W II lidze męskiej drużyna Włókniarza Konstantynów prowadziła do przerwy na wyjeździe z Wisłą II Płock 11:9, ale w drugiej części spotkania lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 24:16. Dla Włókniarza najwięcej bramek zdobył B. Kosma - 10.
Anilana przegrała u siebie z AZS UMCS Lublin 22:33 (12:19). Najwięcej goli dla łodzian zdobył Rutkowski - 6. ChKS przegrał we własnej hali z UKS Prus Siedlce 25:28 (12:14). Najwiecej bramek dla ChKS: Sadliński i Nowicki po 6.
Pabiks Pabianice przegrał 19:24 (10:13) z Warszawianką. Najwięcej bramek dla gospodarzy zdobyli : Wałocha i Gozdalski po 5.
W II lidze kobiet MKS Zgierz uległ Ochocie Warszawa 15:16 (9:8). Najwięcej bramek dla MKS rzuciła Murzak 6.
Dzisiaj, o godz. 16.30, ChKS gra u siebie z Deltą Radom.
Juniorzy Anilany awansowali do półfinału mistrzostw Polski na skutek wycofania się drużyny z Gdyni. Przeciwnikiem łodzian będą: Viva Kielce (gospodarz), Stal Mielec i MOS Wrocław.