Piłkarze Widzewa nie mieli litości dla czwartoligowca [zdjęcia]

bart
W ostatnim sprawdzianie przed startem piłkarskiej wiosny w trzeciej lidze Widzew pewnie 6:0 pokonał IV-ligowe MKS Kutno.

Piłkarze Widzewa rozpoczęli ten mecz dość niemrawo. Przez pierwsze dwadzieścia minut nie wypracowali żadnej klarownej sytuacji. Później jednak znacznie przyspieszy grę i w ciągu trzech minut zdobyli dwa gole. Najpierw Marcin Pieńkowski doskonale wykorzystał dobre podanie Daniela Mąki. Później napastnik wystąpił w roli asystenta, a na listę strzelców wpisał się Robert Demjan. Łodzianie powinni zdobyć trzeciego gola, ale Maciej Kazimierowicz z bliska trafił w słupek. Dobrze w tym czasie na prawej stronie pomocy prezentował się Mąka.
Na początku drugiej części spotkania kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Michał Miller. Bramkarz gości był bezradny. Później na listę strzelców wpisali się Michał Przybylski, Mateusz Michalski i Damian Kostkowski. Dominacja łodzian nie podległa dyskusji.

Łodzianie rozpoczęli sparing z zespołem z Kutna dokładnie w takim samym składzie, jak w spotkaniu z Bronią Radom.

Widzew - MKS Kutno 6:0 (2:0)
1:0 - Pieńkowski (24)
2:0 - Demjan (27)
3:0 - Miller (53)
4:0 - Przybylski (65)
5:0 - Michalski (86)
6:0 - Kostkowski (87)

Widzewc Wolański (46, Humerski) - Kozłowsk (77, Jasiński), Kostkowski, Zieleniecki, Pigiel (46, Niedziela), Mąka (46, Miller), Kazimierowicz (46, Kwiek), Kristo (46, Przybylski), Zuziak (46, Michalski), Demjan (46, Falon), Pieńkowski (46, Stanek)