Piłkarze ŁKS znów pokonali Raków 2:0. Tym razem w scrabble!

W 28 kolejce na boisku mieli się zmierzyć piłkarze Rakwoa i ŁKS. Nie doszło do spotkania. W tej sytuacji oba zespoły zmierzyły się ze sobą

Nie doszło do spotkania. W tej sytuacji oba zespoły zmierzyły się ze sobą w internetowej wersji gry słownej scrabble. 2:0 wygrali łodzianie. Podobnie było jesienią na boisku. Wtedy łodzianie pokonali czŁstochowian 2:0 po golach Ramireza i Guimy.
Mecz trwał 2x15 minut. W pierwszej połowie ŁKS ułożył słowa, które dały 266 punktów, a rywale uzyskali 219. Druga część była bardziej wyrównana, ale znów ostatecznie górą byli łodzianie. Tym razem zwyciężyli 238-225.
Na to nietypowe spotkanie Raków spruedał około 200 biletów w cenie – 17, 23 i 50 zł.
Przez zabawy internetowe łodzianei idą jak burza. Wcześniej w statki wygrali z Górnikiem.