Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 18godz.
  • 19min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Piłkarze Legii okradali sklepy

wp.pl, Fakt
Jak podaje "Fakt" czterech zawodników ze stołecznego klubu wpadło w ręce policji na gorącym uczynku. Robert B., Paweł R., Adrian J. oraz Grzegorz T. zostali złapani na kradzieży ubrań w jednej z warszawskich galerii handlowych. Szczególnym zaskoczeniem jest obecność ostatniego z zawodników w tym gronie.

Grzegorz T. jest uznawany za jednego z najbardziej perspektywicznych graczy występujących w Młodej Legii. Regularnie występujący w kadrze kapitan reprezentacji Polski U-17.

- Co ciekawe już pytają o niego skauci z zachodnich klubów. Na pewno wiem o zainteresowaniu Bolonii i Nottingham Forest. Na razie jednak nie myślimy o przeprowadzce. W Legii może się jeszcze wiele nauczyć - powiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" kilka miesięcy temu ojciec utalentowanego napastnika. Słowo "napastnik" w jego przypadku nabrało jednak nowego, przykrego znaczenia.

- To dla nas wręcz niewyobrażalny szok i ogromne zaskoczenie. Dotąd chłopcy nie sprawiali nam żadnych problemów wychowawczych. W piątek byłem już w ich sprawie na komendzie - mówił w rozmowie z "Faktem" dyrektor Fundacji Akademii Piłkarskiej Legii Krzysztof Ziętek. Jeden z chłopców został zatrzymany zaraz po treningu Młodych Wilków.

Sprawa nie jest komentowana przez działaczy klubu, mimo, że piłkarzy niemal natychmiast zawieszono. - Nie będę komentował tych informacji. Nie chcemy nagłaśniać sprawy - przyznał dyrektor wykonawczy do spraw transferów Marek Jóźwiak. Klub zapewne jest zupełnie skonfundowany zaistniałą sytuacją, podobne wybryki piłkarskiej młodzieży zdarzają się wszak rzadko.

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie