Piłkarska ekstraklasa. Włoski napastnik odchodzi jednak z Widzewa

Udostępnij:
Działacze piłkarskiego klubu Widzew, rozwiązali kontrakt z Mattią Montinim

Kontraz z Włochame został rozwiązany za porozumieniem stron.

Montini dołączył do czerwono-biało-czerwonych w sierpniu 2021 roku z rumuńskiego Astra Giurgiu. W minionym sezonie wystąpił w 10 meczach Fortuna 1 Ligi i 2 spotkaniach Fortuna Pucharu Polski. Dla Klubu z alei Piłsudskiego strzelił łącznie 3 gole i zaliczył 2 asysty.

740,97 zł699,00 zł-6%

Jan Błachowicz: Chcę już poznać rywala i termin kolejnej walki!

Komentarze 14

8 sierpnia, 13:29, Ty:

Co mądrzejsi odchodzą teraz, a nie po nieuniknionym spadku!

najbliższy mecz przegrana 0:3, Kolejny najwyżej remis, ale następny przerąbią 5:0 i tak z rundy na rundę dwa oczka w dół i do przerwy zimowej strefa spadkowa. Czego z góry Łodzianie gratują beniaminkowi.

8 sierpnia, 21:16, 0-0-4:

Hehehe tak samo jak pisałeś przyg.łupie że zajmiemy 10 miejsce na koniec sezonu pierwszej ligi albo że po 5 kolejkach ex będziemy mieć jeden punkt. Jesteś kałesiackim d.e.b.i.l.e.m ale u was to normalne. Wśród patologii ciężko znaleźć kogoś kto ma IQ wyższe niż 70.

Bycie KAŁ- esiakiem to jest jednak życiowy dramat...

8 sierpnia, 22:55, Gość:

bycie widzefiokiem to po prostu wstyd i nic tego nie zmieni, ludzi ebez charakteru, muszą sobie wmawiać ze go maja :)

8 sierpnia, 23:28, 0-0-4:

Widzisz śmieciu, ja jestem dumny że jestem Widzewiakiem w przeciwieństwie do takiego intelektualnego zera jak ty kibicującego kałesiackiemu gównienemu klubikowi bez sukcesów i kibiców. Bycie Widzewiakiem to największy kibicowski zaszczyt, to zaszczyt być kibicem tak wielkiego klubu.

Wstydem natomiast jest kibicowanie gównianemu kałesowi który nigdy niczego nie osiągnął i który od ponad 40 lat jest w cieniu Wielkiego Widzewa. To tyle śmieciu na ten temat.

9 sierpnia, 14:48, Gość:

Faktycznie wielki śmierdzew ,tyle sekcji i tyle medali...😂😂😂

Wiesz, jak tu sie na chwilke wejdzie, to śmierdzi z daleka prostactwem i oborą. Nie dziwi nic. Toż to wielki srałtełes.

Legia pojedzie w kakao te wiejskie knury

A
AC
Jak tam pajace z Akademii pana Kleksa, długi pospłacane?
0-0-4

Odchodzą bo są słabi nie spowodu długów jak na kaliskim "Dominguez".

Ten znowu wizjoner już w 1 lidze pisał,wyniki przewidywał i co ? WIDZEW w ekstraklasie wróżbito Macieju.