Piłkarska ekstraklasa. W ŁKS Łódź nadal czekają na podgrzewaną płytę

Jan HofmanZaktualizowano 
ŁKS do rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy przystąpi z licencją, w której zapisano nadzór finansowy i infrastrukturalny.

Ten drugi nadzór jest wynikiem braku podgrzewanego boiska przy al. Unii.

Zarząd Inwestycji Miejskich 31 maja ogłosił przetarg na rozbudowę węzła cieplnego dla potrzeb ogrzewania boiska, z którego korzystają piłkarze beniaminka ekstraklasy. Termin składania ofert upłynął 25 czerwca.

Problem w tym, że wszystkie były wyższe od kwoty, którą na ten cel zarezerwowano w budżecie miasta. Władze Łodzi na inwestycję na stadionie przy al. Unii przeznaczyły tylko 246,6 tys. zł.

Trzy firmy, które są gotowe przeprowadzić takowe prace, swoje usługi wyceniły na: pierwsza - 471 tys. zł, druga - 583 tys., a trzecia - 648,7 tys. To dużo więcej niż zakładał plan magistrackich urzędników.

Ostatnio jednak poinformowano, że Zarząd Inwestycji Miejskich do końca tygodnia wybierze firmę, która dokończy instalację do podgrzewania murawy na stadionie ŁKS. Zdaniem dyrektorki ZIM, montaż pomp zakończony będzie do 20 września.

PZPN zapowiedział, że sprawdzian podgrzewanej murawy będzie robił pod koniec października,

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 32

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gucio z galery

Tragedia w mini zoo...niejaki Tomcio ksywa grabarz wykorzystał dwie kózki. Zwyrodnialec tłumaczył sie że nie mógł sie powstrzymać.

Ł
Łodzianin
2019-07-11T10:44:27 02:00, Gość:

jak tak popatrzyłem to ŁKS jako beniaminek ma chyba najdroższe karnety i bilety w Ekstraklasie mimo że to tylko jedna trybuna i beniaminek .i ta są spore droższe bo większość ma w granicy 300 zł i niżej lub nieco wyżej a ŁKS 450 i 480 zł

2019-07-11T18:08:13 02:00, łks ofermy:

Znaczy się że grabarz wali was na kasę icki. Taka prawda, doi was aż miło a wy parchy z kibiców Widzewa się śmiejecie.

2019-07-11T19:58:33 02:00, Łodzianin:

Twoja odpowiedź jest tak rzeczowa jak jej poziom.

...czyli ;-)

Poziom fidzefu

2019-07-11T22:53:24 02:00, Gość:

Naucz się gamoniu pisać po polsku....

...i pisze to człowiek, nie używający znaków interpunkcyjnych (to też, świadczy o znajomości języka polskiego).

Gamoniu.

G
Gucio z galery

ulubiona pizza ap kałmena ? pizza napletana.....

G
Gość
2019-07-11T10:44:27 02:00, Gość:

jak tak popatrzyłem to ŁKS jako beniaminek ma chyba najdroższe karnety i bilety w Ekstraklasie mimo że to tylko jedna trybuna i beniaminek .i ta są spore droższe bo większość ma w granicy 300 zł i niżej lub nieco wyżej a ŁKS 450 i 480 zł

2019-07-11T18:08:13 02:00, łks ofermy:

Znaczy się że grabarz wali was na kasę icki. Taka prawda, doi was aż miło a wy parchy z kibiców Widzewa się śmiejecie.

2019-07-11T19:58:33 02:00, Łodzianin:

Twoja odpowiedź jest tak rzeczowa jak jej poziom.

...czyli ;-)

Poziom fidzefu

Naucz się gamoniu pisać po polsku....

G
Gość
2019-07-11T11:45:47 02:00, Roman:

Dlaczego srts jest uwielbiany przez gazetę wybiórcza i inne czerwone brukowce typu express

2019-07-11T12:31:39 02:00, www:

Dlatego,że wówczas czyli w latach 80-tych piszący dziennikarze mieli układy z poprzednimi właścicielami wstydzewa,zbierali profity za pozytywne pisanie o nich,dostawali kase za zamiatanie afer pod dywan.Z nieoficjalnych informacji,lutek rozenbaum,wcześniej kapuś donosiciel sb,swoimi wpływami szantażował niektorych pismaków,chodziło pewnie o teczki tw.Nie było wtedy afer typu Gałkiewiczów bo łodzkie media o tym nie pisały.....minęło pokolenie,starych dziennikarzy zastąpiły ich dzieci....itd,itd....układy pozostały.....

2019-07-11T21:27:53 02:00, Gość:

I tak jest nadal ... np. w sądach. Czerwone macki sięgają głęboko.

Przestań pić i ćpać to głupie pomysły nie będą Ci do głowy przychodziły...

G
Gość
2019-07-11T11:45:47 02:00, Roman:

Dlaczego srts jest uwielbiany przez gazetę wybiórcza i inne czerwone brukowce typu express

2019-07-11T12:31:39 02:00, www:

Dlatego,że wówczas czyli w latach 80-tych piszący dziennikarze mieli układy z poprzednimi właścicielami wstydzewa,zbierali profity za pozytywne pisanie o nich,dostawali kase za zamiatanie afer pod dywan.Z nieoficjalnych informacji,lutek rozenbaum,wcześniej kapuś donosiciel sb,swoimi wpływami szantażował niektorych pismaków,chodziło pewnie o teczki tw.Nie było wtedy afer typu Gałkiewiczów bo łodzkie media o tym nie pisały.....minęło pokolenie,starych dziennikarzy zastąpiły ich dzieci....itd,itd....układy pozostały.....

I tak jest nadal ... np. w sądach. Czerwone macki sięgają głęboko.

d
dyzio

najtańsza opcja to.... pompa moczowa....ap kałmeny mają wprawę. Grabarz wykopie dołki a galera zajszczy wszystko.

Ł
Łodzianin
2019-07-11T10:44:27 02:00, Gość:

jak tak popatrzyłem to ŁKS jako beniaminek ma chyba najdroższe karnety i bilety w Ekstraklasie mimo że to tylko jedna trybuna i beniaminek .i ta są spore droższe bo większość ma w granicy 300 zł i niżej lub nieco wyżej a ŁKS 450 i 480 zł

2019-07-11T18:08:13 02:00, łks ofermy:

Znaczy się że grabarz wali was na kasę icki. Taka prawda, doi was aż miło a wy parchy z kibiców Widzewa się śmiejecie.

Twoja odpowiedź jest tak rzeczowa jak jej poziom.

...czyli ;-)

Poziom fidzefu

ł
łks ofermy
2019-07-11T10:44:27 02:00, Gość:

jak tak popatrzyłem to ŁKS jako beniaminek ma chyba najdroższe karnety i bilety w Ekstraklasie mimo że to tylko jedna trybuna i beniaminek .i ta są spore droższe bo większość ma w granicy 300 zł i niżej lub nieco wyżej a ŁKS 450 i 480 zł

Znaczy się że grabarz wali was na kasę icki. Taka prawda, doi was aż miło a wy parchy z kibiców Widzewa się śmiejecie.

Ł
Łodzianin

Przecież ŁKS miał podgrzewaną murawę. Co się z nią stało?

G
Gość
2019-07-11T10:51:45 02:00, czerwomy Pan:

ap powinien zamontować tak zwaną kibicowską pompę moczową ,którą będą zasilali liczni kibice tego klubu

Taka to jest na blaszaku od początku. 16tys. obszczypłotów podnosi temperaturę aż nadto :)

P
PAS

hofman karneciarzu umyj pachy bo w redakcji anonimy lecą

G
Gość
2019-07-11T10:44:27 02:00, Gość:

jak tak popatrzyłem to ŁKS jako beniaminek ma chyba najdroższe karnety i bilety w Ekstraklasie mimo że to tylko jedna trybuna i beniaminek .i ta są spore droższe bo większość ma w granicy 300 zł i niżej lub nieco wyżej a ŁKS 450 i 480 zł

2019-07-11T10:53:33 02:00, Olo:

no właśnie to tylko jedna trybuna .Dlatego właśnie są tak drogie bo jest mocno ograniczona liczba miejsc i sporo chętnych na zakup .takie inne kluby mogą sobie pozwolić na tańsze karnety czy bilety bo oni sobie mogą to nadrobić ilością sprzedanych bo mają dużo większe stadiony .

2019-07-11T11:11:30 02:00, Ds:

Wielu chętnych hahahha zajazdy mi pękają.

ale nie od śmiechu tylko od robienia kolegom lasek

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy

Hofman ty durna, pusta pało! Czy ty zdajesz sobie sprawę że ty jesteś osobą publiczną w naszym mieście i robienie czarnego PR wokół ŁKS może mieć dla ciebie poważne konsekwencje?

ODPIER***L SIĘ RAZ NA ZAWSZE OD ŁKS I ZAJMIJ SIĘ LICZENIEM KARNETÓW!!!

W ramach przypomnienia:

ŁKS w Ekstraklasie

Widzew w II lidze

w
www
2019-07-11T11:45:47 02:00, Roman:

Dlaczego srts jest uwielbiany przez gazetę wybiórcza i inne czerwone brukowce typu express

Dlatego,że wówczas czyli w latach 80-tych piszący dziennikarze mieli układy z poprzednimi właścicielami wstydzewa,zbierali profity za pozytywne pisanie o nich,dostawali kase za zamiatanie afer pod dywan.Z nieoficjalnych informacji,lutek rozenbaum,wcześniej kapuś donosiciel sb,swoimi wpływami szantażował niektorych pismaków,chodziło pewnie o teczki tw.Nie było wtedy afer typu Gałkiewiczów bo łodzkie media o tym nie pisały.....minęło pokolenie,starych dziennikarzy zastąpiły ich dzieci....itd,itd....układy pozostały.....

Dodaj ogłoszenie