Piłkarska ekstraklasa. Tomasz Salski, prezes piłkarskiego klubu ŁKS: Nasz sukces to praca zbiorowa

Jan HofmanZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
W naszym redakcyjnym studio rozmawialiśmy z Tomaszem Salskim, prezesem ŁKS, beniaminka piłkarskiej ekstraklasy.

W wywiadzie udzielonym naszej redakcji sternik drużyny z al. Unii mówi m.in. o:

  • Kto pierwszy złożył mu gratulacje po wywalczeniu awansu?

  • Jaki będzie budżet drużyny?

  • Opóźnienia przy budowie stadionu wpływają na rozwój ŁKS?

  • Czy prezes Salski nadal będzie urzędował przy al. Unii

  • ŁKS mierzy w mistrza?

  • Jak wygląda proces transferowy w ŁKS?

  • W jaki sposób trener Moskal dobiera zawodników do drużyny?

  • Czy ŁKS mecze z Wisłą, Legią i Lechem rozegra na stadionie przy al. Piłsudskiego

  • Co prezes Salski poradziłby sternikom Widzewa?

  • Jak długo będzie powstawał stadion ŁKS?

  • Jakie premie w ekstraklasie będą mieli piłkarze ŁKS?

Materiał oryginalny: Piłkarska ekstraklasa. Tomasz Salski, prezes piłkarskiego klubu ŁKS: Nasz sukces to praca zbiorowa - Express Ilustrowany

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 46

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
M
Mike
2019-05-23T11:06:50 02:00, Prawnik:

Mam nadzieję, że za poniższe obraźliwe wpisy dotyczące prezesa T.Salskiego odpowiesz zgodnie z literą prawa. Chyba, że uznają cie za niepoczytalnego, co jest wielce prawdopodobne.

Też mam taką nadzieję. Jednego już zamknęli, pora na tego typa..

zgłoś
P
Prawnik

Mam nadzieję, że za poniższe obraźliwe wpisy dotyczące prezesa T.Salskiego odpowiesz zgodnie z literą prawa. Chyba, że uznają cie za niepoczytalnego, co jest wielce prawdopodobne.

zgłoś
F
Fan

Ja już dawno temu chwaliłem prezesa ŁKS. Ale słowo o trenerze Moskalu. Ciekawy gość, odpowiedni wiek, wiedza, doświadczenie, umiejętność pracy z zawodnikami i chęć do jakiegoś ryzyka, swojej wizji i koncepcji gry. Zawodnicy mają kredyt zaufania, bo nie rezygnuje się z zawodnika po jakimś słabszym występie. Kiedyś mimo ogromnej krytyki jaka spadła na głowę młodego wówczas bramkarza Jana Tomaszewskiego po przegranym meczu z NRF 1:3, ŁKS mu zaufał, trener Górski mu zaufał i wkrótce stał się czołowym bramkarzem świata !

zgłoś
M
Mike
2019-05-23T08:38:21 02:00, Rain:

Jestem Mike i zakochałem sie w golden Rain. Nasz główny kacyk plemienny grabarz lubi z połykiem i zabawy w pieguski.

Powtarzam ci pojebie: Gdy twój ojciec czyta twoje komentarze, mówi: "Gdybym wtedy tego wyskrobka utopił, jutro wychodziłbym na wolność..." I szkoda, że tego nie zrobił.

zgłoś
R
Rain

Jestem Mike i zakochałem sie w golden Rain. Nasz główny kacyk plemienny grabarz lubi z połykiem i zabawy w pieguski.

zgłoś
s
siames blt

zgadza sie to zbiorowa praca, szczegolnie magistratu i podległyxh mu spółek miejskich, chociaz trzeba oddac grabarzowi ze swoje w magistracie wysiedzial no i w kluczowym momencie zaplacil za awans drwecy

zgłoś
R
Rain

Lubie ostro w kakałko.....a potem kluseczki na pysia . Grabarz to mój amore..

zgłoś
G
Gość
2019-05-22T20:47:53 02:00, dziadek:

Oglądając wywiad zwróciłem uwagę na rozmieszczenie krzesełek na narożnikach. Ktoś był pijany jak to planował? Kompletnie bez ładu i składu. Dramat.

2019-05-22T21:14:26 02:00, Gość:

obudziełes sie hahahahahah od lata sie nic tam nie zmienilo.tak to jest jak sie w domu siedzi to sie nic nie wie i nie widzi

2019-05-23T00:52:49 02:00, Dziadek:

A co to ma do rzeczy, że siedzę w domu? Odwalono straszną fuszerę, a działacze i kibice dlaczego nie protestowali? Mnóstwo stadionów wybudowano w naszym kraju i nigdy nie wdziałem tak spartolonych siedzisk.

to popatrz na narożniki na Cracovii,Wisle czy Lechu sektor gości

zgłoś
R
Rain
2019-05-22T16:02:33 02:00, Rain:

Pan Tomasz, to człowiek z wielką kulturą, klasą, sposób wypowiedzi, jak i ich jakość świadczą o wartości człowieka. On pokazał, jak z nie wielkim budżetem opanować i dostać się do extraklasy. Dziwię się jedynie, że po tylu niekorzystnych, wręcz szkalujących wpisach ze strony EI podjął z wami rozmowę. Chylę czoło Panie Tomaszu, zdejmuję czapkę, na wyraz szacunku.

2019-05-23T06:41:39 02:00, zyd Rain:

to teraz uchyl mu rowa cwelu zydowski

Cwela, to poszukaj u siebie w domu matole

zgłoś
R
Rain

Kibice widzewa, współczuję wam, siedzieć koło takich idiotów jak ci poniżej. Współczuję.

zgłoś
z
zyd Rain
2019-05-22T16:02:33 02:00, Rain:

Pan Tomasz, to człowiek z wielką kulturą, klasą, sposób wypowiedzi, jak i ich jakość świadczą o wartości człowieka. On pokazał, jak z nie wielkim budżetem opanować i dostać się do extraklasy. Dziwię się jedynie, że po tylu niekorzystnych, wręcz szkalujących wpisach ze strony EI podjął z wami rozmowę. Chylę czoło Panie Tomaszu, zdejmuję czapkę, na wyraz szacunku.

to teraz uchyl mu rowa cwelu zydowski

zgłoś
M
Mike

grabarz to cwelisko i wylizuje naplety

zgłoś
D
Dziadek
2019-05-22T20:47:53 02:00, dziadek:

Oglądając wywiad zwróciłem uwagę na rozmieszczenie krzesełek na narożnikach. Ktoś był pijany jak to planował? Kompletnie bez ładu i składu. Dramat.

2019-05-22T21:28:10 02:00, Gość:

ja też zwróciłem uwagę na blaszany dach na siatkę metalowa i na inne paradoksy kurnika

Następny debil? Naprawdę, jak się czyta tutejsze komentarze, to można dojść do wniosku, że komentują debile z jakiegoś ośrodka upośledzonych umysłowo. Rozumiem, że fuszerką na Widzewie próbujesz wytłumaczyć fuszerkę na ŁKSie? Pociesz się w ten sposób? Jak kochanek będzie dymał dziewczynę, to się będziesz pocieszał, że dupę sąsiada czy kumpla, obraca dwóch kochanków? Typowy stadionowy kibic, czyli wzorcowy imbecyl.

zgłoś
D
Dziadek
2019-05-22T20:47:53 02:00, dziadek:

Oglądając wywiad zwróciłem uwagę na rozmieszczenie krzesełek na narożnikach. Ktoś był pijany jak to planował? Kompletnie bez ładu i składu. Dramat.

2019-05-22T21:14:26 02:00, Gość:

obudziełes sie hahahahahah od lata sie nic tam nie zmienilo.tak to jest jak sie w domu siedzi to sie nic nie wie i nie widzi

A co to ma do rzeczy, że siedzę w domu? Odwalono straszną fuszerę, a działacze i kibice dlaczego nie protestowali? Mnóstwo stadionów wybudowano w naszym kraju i nigdy nie wdziałem tak spartolonych siedzisk.

zgłoś
H
Hgh
2019-05-22T21:27:44 02:00, Hgh:

Rezerwy ŁKS awansowały do IV ligii.... za dwa lata derby z srts w II lidze.

2019-05-22T22:08:13 02:00, RTS:

Eeee, ja myślę, że już za rok w trzeciej... ;)

Racja....

zgłoś
Dodaj ogłoszenie