Piłkarska ekstraklasa. ŁKS na razie bez licencji!

(hof)Zaktualizowano 
Dziś odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN, która rozpatrywała wnioski klubów o przyznanie licencji na występy w rozgrywkach ekstraklasy oraz rozgrywkach UEFA w sezonie 2019/2020. ŁKS jest jeszcze bez licencji.

Prawo gry w najwyższej klasie rozgrywkowej otrzymały wszystkie kluby piłkarskie, które do tej pory rywalizowały w ekstraklasie – poinformował Polski Związek Piłki Nożnej. W przypadku dziewięciu drużynach nie stwierdzono żadnych uchybień. Pozostałe otrzymały licencje warunkowe.

Problem z pozwoleniem na grę w ekstraklasie nie miały: Arka Gdynia, Cracovia, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Piast Gliwice i Zagłębie Lubin. W przypadku tych klubów nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości w dokumentacji licencyjnej.

Pogoń Szczecin oraz Wisła Płock otrzymały licencję z nadzorem infrastrukturalnym, a Legia Warszawa, Śląsk Wrocław i Wisła Kraków – z nadzorem finansowym.

Na razie nie rozpatrywano spraw beniaminków, czyli Rakowa Częstochowa i ŁKS Łódź.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 66

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

r
rts
2019-05-15T09:16:16 02:00, Kibic:

Ku przestrodze radzę wziąć sobie na poważnie kto spada z Ekstraklasy w tym sezonie czyli dwaj beniaminkowie Sosnowiec i Miedź wczesniej Sandecja .bez wzmocnieniu ŁKS może to samo czekać oby nie ale ....

2019-05-15T09:34:23 02:00, Ja:

Jeszcze się sezon nie zaczął a ty już masz kisiel.No to ja odbiję piłeczkę i napiszę że dwa lata temu Górnik awansował i doszedł do miejsca dającego grę w pucharach.Co będzie to będzie,oceniać możemy po rundzie jesiennej.

2019-05-15T09:46:56 02:00, Kibic:

Mam kisiel ??? Mi to szczerze koło uja lata .więcej jest przypadków spadków powrotnych niż tych co im się udało

2019-05-15T09:55:58 02:00, Ja:

Załozę się z tobą o flaszkę że ŁKS nie spadnie.

a ja się założę się ze nie będzie licencji

G
Gość
2019-05-14T21:35:04 02:00, RTS1910:

hehehehe mowilem ze polska bedzie sie smiala z was ale nie wiedzialem ze to nastapi od dzis.

Mityczny kales 111 lat dumnej historii bez sukcesow w pilce noznej

Mozemy wam pozyczyc stadion za drobna oplata. zydzi przeciez to bogaty narod

Was trzeba trzymac krotko i szybko sprowadzac na ziemie bo awansowaliscie do extraklapy a walicie gruche jakbyscie wkoncu wywalczyli po 50 lataxh mistrza polski

Beka z was co tydzien w Polsatcie

2019-05-15T08:56:42 02:00, Gość:

Pajacu najpierw się czyta potem komentuje. Burok z Widzewa też mówił będzie awans i teraz cała polska śmieje się z Was. Zaśpiewaj sobie piosenkę: "my umiemy grać na trąbie"

2019-05-15T11:10:45 02:00, Gość:

Czerwony kibicu sukcesu z olx najpierw przeczytaj o ile to niesprawia ci kłopotu a potem komentuj.

Czerwona kurwa nie umie czytać ze jeszcze wnioski nie rozpatrywane były. Śmiej się śmiej ale jesteście na dobrej drodze w pogoni za ruchem.

G
Gość
2019-05-14T21:35:04 02:00, RTS1910:

hehehehe mowilem ze polska bedzie sie smiala z was ale nie wiedzialem ze to nastapi od dzis.

Mityczny kales 111 lat dumnej historii bez sukcesow w pilce noznej

Mozemy wam pozyczyc stadion za drobna oplata. zydzi przeciez to bogaty narod

Was trzeba trzymac krotko i szybko sprowadzac na ziemie bo awansowaliscie do extraklapy a walicie gruche jakbyscie wkoncu wywalczyli po 50 lataxh mistrza polski

Beka z was co tydzien w Polsatcie

2019-05-15T08:56:42 02:00, Gość:

Pajacu najpierw się czyta potem komentuje. Burok z Widzewa też mówił będzie awans i teraz cała polska śmieje się z Was. Zaśpiewaj sobie piosenkę: "my umiemy grać na trąbie"

Czerwony kibicu sukcesu z olx najpierw przeczytaj o ile to niesprawia ci kłopotu a potem komentuj.

J
Ja
2019-05-15T09:16:16 02:00, Kibic:

Ku przestrodze radzę wziąć sobie na poważnie kto spada z Ekstraklasy w tym sezonie czyli dwaj beniaminkowie Sosnowiec i Miedź wczesniej Sandecja .bez wzmocnieniu ŁKS może to samo czekać oby nie ale ....

2019-05-15T09:34:23 02:00, Ja:

Jeszcze się sezon nie zaczął a ty już masz kisiel.No to ja odbiję piłeczkę i napiszę że dwa lata temu Górnik awansował i doszedł do miejsca dającego grę w pucharach.Co będzie to będzie,oceniać możemy po rundzie jesiennej.

2019-05-15T09:46:56 02:00, Kibic:

Mam kisiel ??? Mi to szczerze koło uja lata .więcej jest przypadków spadków powrotnych niż tych co im się udało

Załozę się z tobą o flaszkę że ŁKS nie spadnie.

K
Kibic
2019-05-15T09:16:16 02:00, Kibic:

Ku przestrodze radzę wziąć sobie na poważnie kto spada z Ekstraklasy w tym sezonie czyli dwaj beniaminkowie Sosnowiec i Miedź wczesniej Sandecja .bez wzmocnieniu ŁKS może to samo czekać oby nie ale ....

2019-05-15T09:34:23 02:00, Ja:

Jeszcze się sezon nie zaczął a ty już masz kisiel.No to ja odbiję piłeczkę i napiszę że dwa lata temu Górnik awansował i doszedł do miejsca dającego grę w pucharach.Co będzie to będzie,oceniać możemy po rundzie jesiennej.

Mam kisiel ??? Mi to szczerze koło uja lata .więcej jest przypadków spadków powrotnych niż tych co im się udało

J
Ja
2019-05-15T09:16:16 02:00, Kibic:

Ku przestrodze radzę wziąć sobie na poważnie kto spada z Ekstraklasy w tym sezonie czyli dwaj beniaminkowie Sosnowiec i Miedź wczesniej Sandecja .bez wzmocnieniu ŁKS może to samo czekać oby nie ale ....

Jeszcze się sezon nie zaczął a ty już masz kisiel.No to ja odbiję piłeczkę i napiszę że dwa lata temu Górnik awansował i doszedł do miejsca dającego grę w pucharach.Co będzie to będzie,oceniać możemy po rundzie jesiennej.

K
Kibic

Ku przestrodze radzę wziąć sobie na poważnie kto spada z Ekstraklasy w tym sezonie czyli dwaj beniaminkowie Sosnowiec i Miedź wczesniej Sandecja .bez wzmocnieniu ŁKS może to samo czekać oby nie ale ....

G
Gość
2019-05-15T09:07:11 02:00, Gość:

Redaktor Hofman co jakiś czas obwieszcza triumfalnie i z wielką satysfakcją bardzo złe wiadomości o ŁKS. Jakiś czas temu napisał "nie będzie stadionu dla ŁKS " teraz, że nie ma licencji. Panie Prezesie Skalski my kibice bardzo prosimy o nie udzielanie akredytacji temu "redaktorowi" na mecze ŁKS w ekstraklasie. Nie życzymy sobie jego obecności!

Prezes nazywa sie Salski a nie Skalksi

G
Gość

Redaktor Hofman co jakiś czas obwieszcza triumfalnie i z wielką satysfakcją bardzo złe wiadomości o ŁKS. Jakiś czas temu napisał "nie będzie stadionu dla ŁKS " teraz, że nie ma licencji. Panie Prezesie Skalski my kibice bardzo prosimy o nie udzielanie akredytacji temu "redaktorowi" na mecze ŁKS w ekstraklasie. Nie życzymy sobie jego obecności!

G
Gość
2019-05-15T08:31:53 02:00, Fso:

ŁKS walczy jeszcze o wygranie 1 ligi oraz pro junior system ( 1,6miliona premii).

ta walczy hehehe chyba Wigry załącza żeby nie spaść z ligi bo wtedy dopiero ŁKS będzie pierwszy w tej klasyfikacji

G
Gość
2019-05-14T21:35:04 02:00, RTS1910:

hehehehe mowilem ze polska bedzie sie smiala z was ale nie wiedzialem ze to nastapi od dzis.

Mityczny kales 111 lat dumnej historii bez sukcesow w pilce noznej

Mozemy wam pozyczyc stadion za drobna oplata. zydzi przeciez to bogaty narod

Was trzeba trzymac krotko i szybko sprowadzac na ziemie bo awansowaliscie do extraklapy a walicie gruche jakbyscie wkoncu wywalczyli po 50 lataxh mistrza polski

Beka z was co tydzien w Polsatcie

Pajacu najpierw się czyta potem komentuje. Burok z Widzewa też mówił będzie awans i teraz cała polska śmieje się z Was. Zaśpiewaj sobie piosenkę: "my umiemy grać na trąbie"

G
Gość
2019-05-15T06:40:56 02:00, Gucio z galery:

;) stal mielec? lol

A pies chciał kiełbasę ale nie dostał

T
Tak dogasa "HOF"

Stolec... nie artykuł. Robię takiego co rano. "Redaktorze" Hofman zapraszam z nożem i widelcem. Smacznego!

G
Gość

To po .uj taki tytuł? Skoro nie rozpatrywali to wiadomo że nie ma licencji

G
Gość
2019-05-14T21:37:26 02:00, HOFMAN JAN:

Jestem debilem

I mam kumpla RTS 1910!

Dodaj ogłoszenie