Piłkarska ekstraklasa. ŁKS. Łodzianie mogą wnieść do ekstraklasy powiew młodości

pasZaktualizowano 
ŁKS kroczy od sukcesu do sukcesu.

Mistrzyniami są siatkarki, piłkarze zagrają w ekstraklasie, a drużyna rezerwowa na cztery kolejki przed końcem zmagań w klasie okręgowej wywalczyła sobie awans do IV ligi.
Ełkaesiacy w przeciwieństwie do rywali zza meidzy nie wysłali wszystkich graczy szerokiej ligowej kadry na wakacje, tylko dali im szansę pokazania się w drugiej drużynie, a ci odpłacają się klubowi dobrą grą. Prowadzony przez trenera Marcina Pogorzałę zespół pokonał Orła Parzęczew 9:0. Trzy gole strzelił Adam Ratajczyk, dwa Jakub Piela, a po jednym Mikołaj Maschera, Michał Karlikowski, Oskar Koprowski oraz Filip Panasiuk.
Przed młodymi zawodnikami ŁKS otwiera się wielka szansa pokazania się w ekstraklasie. Od nowego sezonu w każdej drużynie w trakcie meczu musi występować jeden młodzieżowiec. Łodzianie mają ten atut, że korzystali z młodych ludzi z powodzeniem w I lidze, zajmując drugie miejsce (nagroda: milion trzysta tysięcy złotych) w rankingu Pro Junior System. Nie muszą kombinować, wciskać na siłę do składu młodzieżowca, drżąc tylko, żeby nie osłabiał zespołu bo obecność takowego w ŁKS jest czymś naturalnym i powszechnym.
Stoper Jan Sobociński robi systematyczne postępy. Był i pewnie zostanie filarem łódzkiej defensywy. O miejsce w składzie będą walczyć ograni w ligowych bojach Piotr Pyrdoł i Jakub Kostyrka. Obaj pokazali, że mają umiejętności i grają bez kompleksów.
Do składu na ekstraklasowe mecze będą chcieli przebić się autorzy goli w spotkaniu rezerw, ale też ich zdolni koledzy Mikołaj Maschera czy Jakub Romanowicz.

polecane: FLESZ: Nowy sezon ekstraklasy. Kiedy startuje liga?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 37

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
R
Rain
2019-05-24T14:18:23 02:00, Rain:

Białe dyszle wysiorbały byczy wymaz i się nadymają. Karne z kapelusza i zielone stoliczki się skoñcza . Bombashopu juz nie ma ....grabarz zawinie szpadelek i spierniczy z podkulonym ogonkiem. A wy zostaniecie z łapskami w galotach kolegi po szalu. klepsydra ole ole

Żal mi cie śmieciu.

R
Rain
2019-05-24T14:27:31 02:00, Unci:

Słuchajcie, kojarzycie gościa Rain, taki pajac od wypisywania gimnazjalnego bełkotu. Chodzą słuchy, że koło po 7 remisie srts zaoferował się, że opierniczy galę wszystkim z drużyny jak zaczną wygrywać, oni się zgodzili, Rain się namęczył, no a potem kolejne 3 remisy. No to zaproponował, że jak nie przegrają, to on im wszystkim nie tylko galę obrobi ale się wypnie. Oni się zgodzili, wymęczyli. Chłopca w szatni, a potem sami wiecie, 2 porażki i nici z awansu. Rain tego nie wytrzymał, gardło zdarte, szczena drutowana, z tyłka tunel średnicowy a na koniec wstyd i 2 liga to mu się odkleilo, także apeluję o wyrozumiałość, bo to kibic pełną gębą, dosłownie

I się obudziłeś z dzidą Moskala w tyłku, hehe,a feee.

R
Rain
2019-05-24T14:27:31 02:00, Unci:

Słuchajcie, kojarzycie gościa Rain, taki pajac od wypisywania gimnazjalnego bełkotu. Chodzą słuchy, że koło po 7 remisie srts zaoferował się, że opierniczy galę wszystkim z drużyny jak zaczną wygrywać, oni się zgodzili, Rain się namęczył, no a potem kolejne 3 remisy. No to zaproponował, że jak nie przegrają, to on im wszystkim nie tylko galę obrobi ale się wypnie. Oni się zgodzili, wymęczyli. Chłopca w szatni, a potem sami wiecie, 2 porażki i nici z awansu. Rain tego nie wytrzymał, gardło zdarte, szczena drutowana, z tyłka tunel średnicowy a na koniec wstyd i 2 liga to mu się odkleilo, także apeluję o wyrozumiałość, bo to kibic pełną gębą, dosłownie

2019-05-24T17:05:03 02:00, Wieszczu:

Też słyszałem coś na mieście o wyczynach Raina ale myślałem że to jaja.Szkoda go trochę tak stracić zaufanie do swoich zawodników.Chyba dlatego jak go widziałem pod stadionem po meczu z Bełchatówem był taki znerwicowany jakiś.

O proszę, jaki gentelmen, sam ze sobą pisze, a prawda jest taka, że to przodujący debili nad debilami reaktywacyjnymi.

G
Gość
2019-05-24T15:16:22 02:00, Unci:

Grabarz wylizuje oczodoły i pachwiny trupom.....

Unci, Gucio, Rain... Twój hejt jest już wyjątkowo rozpoznawalny. Nie wiem czy żyjesz w świadomości, że hejt w tym publiczna obraza w naszym kraju podlegają odpowiedzialności karnej. Wniosek w Twojej sprawie został złożony na komendę. Uważaj jak niedługo ktoś Cię odwiedzi albo pisemko dostaniesz...

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-05-24T15:58:33 02:00, do druligowca:

widzewioczki ale boli was to ze ŁKS awansowal do ekstraklasy

Żeby to tylko o awans chodziło, to by nie było takiego wycia jakie jest teraz! Przecie z do tego dochodzi mistrzostwo Polski siatkarek, brak awansu do I Ligi widzewiaków no i przyklepana kwestia budowy stadionu na al. Unii 2!

Czy może być obecnie bardziej sfrustrowana grupa ludzi niż kibice Widzewa?

W
Wieszczu
2019-05-24T14:27:31 02:00, Unci:

Słuchajcie, kojarzycie gościa Rain, taki pajac od wypisywania gimnazjalnego bełkotu. Chodzą słuchy, że koło po 7 remisie srts zaoferował się, że opierniczy galę wszystkim z drużyny jak zaczną wygrywać, oni się zgodzili, Rain się namęczył, no a potem kolejne 3 remisy. No to zaproponował, że jak nie przegrają, to on im wszystkim nie tylko galę obrobi ale się wypnie. Oni się zgodzili, wymęczyli. Chłopca w szatni, a potem sami wiecie, 2 porażki i nici z awansu. Rain tego nie wytrzymał, gardło zdarte, szczena drutowana, z tyłka tunel średnicowy a na koniec wstyd i 2 liga to mu się odkleilo, także apeluję o wyrozumiałość, bo to kibic pełną gębą, dosłownie

Też słyszałem coś na mieście o wyczynach Raina ale myślałem że to jaja.Szkoda go trochę tak stracić zaufanie do swoich zawodników.Chyba dlatego jak go widziałem pod stadionem po meczu z Bełchatówem był taki znerwicowany jakiś.

d
do druligowca

widzewioczki ale boli was to ze ŁKS awansowal do ekstraklasy

D
Do kompleksiarza
2019-05-24T15:22:27 02:00, Mike:

Tragedia....w £ódzkim mini zoo schwytano młodzieñca. Molestował koziołki....sprawcą okazał się Ukrainiec grający w ełkałesu.

Zmien lekarza bo cie oszukuje bidulko nie dojebany umyslowo

M
Mike

Tragedia....w £ódzkim mini zoo schwytano młodzieñca. Molestował koziołki....sprawcą okazał się Ukrainiec grający w ełkałesu.

U
Unci

Grabarz wylizuje oczodoły i pachwiny trupom.....

T
Tymon

Uuu......ale szczypie. Ale mój amore sie cieszy. Trochę na pysia przyjąłem tak jak lubie lanych klusek z dzidy. Tak jak cała galera.

T
Tymon
2019-05-24T08:51:27 02:00, wasz czerwony Pan:

wniosą powiew spod przepoconej pachy i niemytych zębów

2019-05-24T11:55:48 02:00, Gość:

ładnie wam się w głowach spierdoli czerwone kinole

2019-05-24T11:57:40 02:00, Gość:

I ten taniec Heleny... jak na otwarcie żydowskiej łaźni...

2019-05-24T12:10:13 02:00, Łódź:

Do wasz czerwony pan

To umyj się w końcu jest takie coś jak woda mydło pasta do zębów!

do Łódź

Z całym szacunkiem, ale nie zamieściłeś instrukcji obsługi, to może czerwonych wprowadzić w błąd i potraktują twój wpis jak przepis na zupę

T
Tymon
2019-05-24T09:39:55 02:00, abc:

To będzie sezon! Nie mogę się doczekać.

2019-05-24T10:29:42 02:00, Kibic:

Mam tak samo. Myślę że ŁKS może być czarnym koniem tych rozgrywek . Nie mówię o mistrzostwie bo to bajka ale pierwsza 8 jest bardzo realna. Do tego wycofanie Widzewa z rozgrywek w połowie przyszłego sezonu (jest to pewna 99% informacja.) Czy może być piękniej? TAK!!! Sukcesy łódzkich koszykarzy i koszykarek. Trzymać kciuki!!

2019-05-24T12:15:24 02:00, lolek:

A z jakiego to powodu Widzew ma się wycofać z rozgrywek?

2019-05-24T14:18:38 02:00, Tymon:

Jak dla mnie wystarczy nazwa 😀

2019-05-24T14:27:05 02:00, Mike:

Szeroko coś morde rozdziawiasz ....zajady pewne . Siorbaj dalej pisiora..

ty jesteś bezpieczny, w gaciach poza pampersem w kolorze czerowym nic nie stwierdzono :)

U
Unci

Słuchajcie, kojarzycie gościa Rain, taki pajac od wypisywania gimnazjalnego bełkotu. Chodzą słuchy, że koło po 7 remisie srts zaoferował się, że opierniczy galę wszystkim z drużyny jak zaczną wygrywać, oni się zgodzili, Rain się namęczył, no a potem kolejne 3 remisy. No to zaproponował, że jak nie przegrają, to on im wszystkim nie tylko galę obrobi ale się wypnie. Oni się zgodzili, wymęczyli. Chłopca w szatni, a potem sami wiecie, 2 porażki i nici z awansu. Rain tego nie wytrzymał, gardło zdarte, szczena drutowana, z tyłka tunel średnicowy a na koniec wstyd i 2 liga to mu się odkleilo, także apeluję o wyrozumiałość, bo to kibic pełną gębą, dosłownie

M
Mike
2019-05-24T09:39:55 02:00, abc:

To będzie sezon! Nie mogę się doczekać.

2019-05-24T10:29:42 02:00, Kibic:

Mam tak samo. Myślę że ŁKS może być czarnym koniem tych rozgrywek . Nie mówię o mistrzostwie bo to bajka ale pierwsza 8 jest bardzo realna. Do tego wycofanie Widzewa z rozgrywek w połowie przyszłego sezonu (jest to pewna 99% informacja.) Czy może być piękniej? TAK!!! Sukcesy łódzkich koszykarzy i koszykarek. Trzymać kciuki!!

2019-05-24T12:15:24 02:00, lolek:

A z jakiego to powodu Widzew ma się wycofać z rozgrywek?

2019-05-24T14:18:38 02:00, Tymon:

Jak dla mnie wystarczy nazwa 😀

Szeroko coś morde rozdziawiasz ....zajady pewne . Siorbaj dalej pisiora..

Dodaj ogłoszenie