Piłkarska ekstraklasa. ŁKS Łódź. Bilety sprzedane w godzinę [ZDJĘCIA]

Jan HofmanZaktualizowano 
W ŁKS wierzą, że uda się otrzymać pozwolenie na organizację imprezy masowej, dlatego dziś w kasach przy al. Unii sprzedawano bilety na piątkowy mecz z Lechią Gdańsk.

Warto podkreślić, że bilety na mecz ŁKS z Lechią Gdańsk (piątek godz. 20.30), pierwsze od siedmiu lat spotkanie ełkaesiaków w ekstraklasie, rozeszły się w niespełna godzinę. Wejściówek na inaugurację nie było ich wiele (ok. 1,2 tys.), bo wcześniej sympatycy łódzkiego klubu wykupili 3700 karnetów, co stanowiło 75 proc. dostępnych miejsc na wyposażonym tylko w jedną trybunę stadionie.

Miasto rozstrzygnięło przetarg na instalację umożliwiającą podgrzewanie murawy na stadionie przy al. Unii 2. Wygrała go firma „Mon-Luk” z Łodzi, która złożyła najkorzystniejszą zdaniem miasta ofertę. Koszt inwestycji łódzka firma wyceniła na 471 090 złotych, a do podpisania umowy powinno dojść w przyszłym tygodniu. „Mon-Luk" na realizację zadania ma czas do 20 września 2019 roku, choć PZPN dokona sprawdzenia podgrzewanej murawy zapewne w późniejszym terminie (powinien to zrobić najpóźniej do 25 października).

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 67

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Jeszcze tak stronniczego czerwonego redaktora nie czytalem. Ty szujo p....... zostaw jedyny Łodziki Klub Sportowy i jego kibicow w spokoju i zajmni sie byle czym.....

G
Gość

EKASTRAKLASA>>>>>II LIGA TAK BYŁO, JEST I BĘDZIE!

G
Gość
2019-07-17T09:04:05 02:00, Rain:

Hej jestem Rain .Jestem pluszowy i lubie fedrowanie w karmelu. Tak jak cała galera. Do pysia też chętnie aż do wielkiego finału.

2019-07-17T09:41:33 02:00, Gość:

Jesteś to zakompleksiony, nie wystawiający nosa z domu. Co byś biedny zrobił bez internetu.

2019-07-17T11:50:56 02:00, Gość:

Jak większość tu piszących włącznie z Tobą, bełkot bełkot, jak znajdzie się normalny wpis to jest dosłownie cud że ktoś normalny napisał...

i Tobą także :D

G
Gość
2019-07-16T23:15:26 02:00, ŁKS Dąbrowa:

1. Młynowy na ŁKSie jest z Łodzi tak jak 90% innych kibiców ŁKS.

2. Z cosinusa poszła garstka karnetów.

3. ŁKS nie rozdaje po wsiach karnetów byle by rekordy się zgadzały tylko zarabia flotę żeby nie było takiej gównianej gry jak na Widzewie

4. Amen

2019-07-17T06:44:09 02:00, ap pierd:

rere.....1 młynowy z Chechła (klasyczny rodowity

2 kolega pracuje w cosinusie (tych karnetów poszło sporo) nie wstyd żeby wspomagać klub tylko za darmochę?

3 Na wioskach nikt nie rozdaje za darmo a kupują kibice za kasę

4 i nie amen w waszym przypadku a szalom

Jesteś farmazonem. Cosinus dał może z 200 karnetów. Spytaj w szkole w Tomaszowie ile karnetów poszło za bezcen żeby podbić frekwencję. U nas nigdy nie było mody na karnety bo kibice mają max 40 minut MPK za 2.4 zl pod kasy a nie to co wasi po bilet 80 zł na samą wachę... Nasz młynowy jest z K.O.alicji i jakbyś go spotkał to byś Elene klaskał gipsem o respirator na oiomie. Stul pysk i czekaj do odpustu.

G
Gość

I co wsidzewiaki a podobno nas nie ma w Łodzi ;) Wiem wiem macie rekord karnetów i kabaret na całego ;)

G
Gość
2019-07-16T20:11:01 02:00, Reaktywator:

Czy to prawda że zasłużony działacz widzewu "jędras” karnet na kurnik nabył w promocyjnej cenie 60 zł ?????

2019-07-16T21:49:17 02:00, Rain to cwel:

Nieprawda. Prawdą jest to że zapisał się do Cosinusa i stał się szczęśliwym posiadaczem jednego z wielu darmowych karnetów pod wiatą. Młynowy z Chechła będzie zbijał z grubasem piątki na tęczowej galerze bo ełKAŁes słynie w całej Polsce jako klub drugiej szansy.

2019-07-17T07:27:16 02:00, Rain:

Ty prymitywie wiejsko byczyński, jesteś tak im debilem, ze nawet najgrubsze poradniki nie są w stanie określić twojego stanu.

Akurat tutaj prymityw na prymitywie także...

G
Gość
2019-07-17T09:04:05 02:00, Rain:

Hej jestem Rain .Jestem pluszowy i lubie fedrowanie w karmelu. Tak jak cała galera. Do pysia też chętnie aż do wielkiego finału.

2019-07-17T09:41:33 02:00, Gość:

Jesteś to zakompleksiony, nie wystawiający nosa z domu. Co byś biedny zrobił bez internetu.

Jak większość tu piszących włącznie z Tobą, bełkot bełkot, jak znajdzie się normalny wpis to jest dosłownie cud że ktoś normalny napisał...

R
Radny
2019-07-16T20:11:01 02:00, Reaktywator:

Czy to prawda że zasłużony działacz widzewu "jędras” karnet na kurnik nabył w promocyjnej cenie 60 zł ?????

2019-07-16T21:04:59 02:00, 100 %:

Prawda. Dodatkowo otrzymał większe porcję kiełbasy.

2019-07-16T21:48:27 02:00, Zniesmaczony:

To to już jest skandal,😁 porównywalny nawet do przepuszczenia 15 milionów złotych i nie wywalczenie awansu

2019-07-16T21:51:08 02:00, 2 liga:

Awansu nawet z 3 miejsca hehehe

2019-07-17T07:40:10 02:00, Gość:

Bilety biletami ale czy będzie zgoda na imprezę masową ?

Decyzja ma zapaść do czwartku do godz 8.30.Jestem dobrej myśli bo miasto raczej się nie skompromituje to ich obiekt.A wszystko idzie w świat 👍

G
Gość
2019-07-16T15:25:15 02:00, ap gałka:

16500>>>>>>>>3700 karnetów. Już widzicie świńskie pomioty gdzie wasze miejsce. Bez stadionu bez kibiców bez honoru.

2019-07-16T15:33:40 02:00, Gość:

Ekstraklasa>>>>>> II Liga. Już wiesz gdzie jest miejsce reanimacji? Tak jak przez większość istnienia, tak i teraz. Hahahahaha

2019-07-16T15:42:30 02:00, Re:

No....tyle że my będziemy w eks....a u was nigdy nie nedzie tyle kibiców.

2019-07-16T16:06:25 02:00, Gość:

Zydzewski śmieciu w kólko powtarzasz te same bzdety w sytuacji kiedy Żydzew w hiearchii polskiego futbolu jest dwa piętra niżej. Za dwa lata kiedy ŁKS będzie przyjmował więcej kibiców przestaniesz bełkotać

2019-07-16T16:25:16 02:00, Dariusz:

Debil kibic klubu założonego przez żydów wyzywa innych od żydzewiaków czyżbyś się wstydził tłuku historii łks-u czy ci się to podoba czy nie ŁKS założyli żydzi

2019-07-16T16:34:32 02:00, Gość:

Wśród założycieli klubu żydzewski tłuku byli łodzianie pochodzenia żydowskiego, ale klub od początku swojego istnienia do dziś był i jest polski. Napisz śmieciu coś o Ludwiku Sobolewskim, któremu zawdzięczacie wszystko, napisz o jego pochodzeniu i w jakiej organizacji działał. Napisz o dacie założenia swojego klubiku i o jego znaczeniu do 1975 roku. Przez ponad pół wieku ten twój klubik istniał tylko na papierze praktycznie go nie było. Ten świetlany okres od kilku lat zaczyna się powtarzać.

2019-07-16T16:42:34 02:00, Gość:

No właśnie, nikt się niczego nie wstydzi. Gdyby kibice mieli się wstydzić to nikt by na mecze nie przychodził. Było wiele mniejszości narodowych, Polska w zasadzie wtedy nie istniała, istniał tylko naród. Klub został zarejestrowany jako polski i wśród założycieli byli także Polacy. Co Wy wszyscy chcecie od tych Żydów?? Pisze samo gówniarstwo które nie ma pojęcia o historii, o tym co kto dla kogo zrobił i jak cenne jest życie ludzkie. Żydzi czy nie Żydzi, chwała wszystkim ludziom którzy przyczynili się do powstania czegoś, dołożyli jakąś cegiełkę.

2019-07-16T16:50:21 02:00, Gość:

Gdyby rozumować tak jak żydzewski debil trzeba by uznać, że Bayern Monachium jest be bo założycielem i pierwszym presesem był Żyd, Ajaks to klub żydowski nie holenderski itd

2019-07-16T17:21:00 02:00, Dariusz:

Nic nie zmieni wasze wycie kałesiaki ŁKS założyli żydzi a wy się wstydzicie historii swojego klubu

2019-07-16T18:29:46 02:00, Pan Edward:

Tak Żydzi ale Polskiego pochodzenia. Poczytaj trochę historię. Nawet szukaliśmy ich grobów na POLSKIM cmentarzu, więc o wstydzie nie ma mowy. Opowiedz mi teraz o Waszym mentorze, któremu pomnik miał być postawiony !? Rozenbaum ... Mówi Ci to coś ? Słucham...

2019-07-16T19:47:16 02:00, Dariusz:

Ten "Rozenbaum" jak mówisz leży na katolickim cmentarzu na Zarzewie a wasi założyciele leżą na cmentarzu żydowskim matołku dlatego choć szukaliście ich grobów na "POLSKIM" to ich tam nie znaleźliście

dobrze się zakonspirował skurwysyn z IW

R
Rain
2019-07-17T09:04:05 02:00, Rain:

Hej jestem Rain .Jestem pluszowy i lubie fedrowanie w karmelu. Tak jak cała galera. Do pysia też chętnie aż do wielkiego finału.

Żałosne.

G
Gość
2019-07-17T09:04:05 02:00, Rain:

Hej jestem Rain .Jestem pluszowy i lubie fedrowanie w karmelu. Tak jak cała galera. Do pysia też chętnie aż do wielkiego finału.

Jesteś to zakompleksiony, nie wystawiający nosa z domu. Co byś biedny zrobił bez internetu.

G
Gość

Mają rozmach.....

R
Rain

Hej jestem Rain .Jestem pluszowy i lubie fedrowanie w karmelu. Tak jak cała galera. Do pysia też chętnie aż do wielkiego finału.

G
Gość
2019-07-16T20:11:01 02:00, Reaktywator:

Czy to prawda że zasłużony działacz widzewu "jędras” karnet na kurnik nabył w promocyjnej cenie 60 zł ?????

2019-07-16T21:04:59 02:00, 100 %:

Prawda. Dodatkowo otrzymał większe porcję kiełbasy.

2019-07-16T21:48:27 02:00, Zniesmaczony:

To to już jest skandal,😁 porównywalny nawet do przepuszczenia 15 milionów złotych i nie wywalczenie awansu

2019-07-16T21:51:08 02:00, 2 liga:

Awansu nawet z 3 miejsca hehehe

Bilety biletami ale czy będzie zgoda na imprezę masową ?

G
Gość
2019-07-16T15:25:15 02:00, ap gałka:

16500>>>>>>>>3700 karnetów. Już widzicie świńskie pomioty gdzie wasze miejsce. Bez stadionu bez kibiców bez honoru.

2019-07-16T15:33:40 02:00, Gość:

Ekstraklasa>>>>>> II Liga. Już wiesz gdzie jest miejsce reanimacji? Tak jak przez większość istnienia, tak i teraz. Hahahahaha

2019-07-16T15:42:30 02:00, Re:

No....tyle że my będziemy w eks....a u was nigdy nie nedzie tyle kibiców.

2019-07-16T16:06:25 02:00, Gość:

Zydzewski śmieciu w kólko powtarzasz te same bzdety w sytuacji kiedy Żydzew w hiearchii polskiego futbolu jest dwa piętra niżej. Za dwa lata kiedy ŁKS będzie przyjmował więcej kibiców przestaniesz bełkotać

2019-07-16T16:25:16 02:00, Dariusz:

Debil kibic klubu założonego przez żydów wyzywa innych od żydzewiaków czyżbyś się wstydził tłuku historii łks-u czy ci się to podoba czy nie ŁKS założyli żydzi

2019-07-16T16:34:32 02:00, Gość:

Wśród założycieli klubu żydzewski tłuku byli łodzianie pochodzenia żydowskiego, ale klub od początku swojego istnienia do dziś był i jest polski. Napisz śmieciu coś o Ludwiku Sobolewskim, któremu zawdzięczacie wszystko, napisz o jego pochodzeniu i w jakiej organizacji działał. Napisz o dacie założenia swojego klubiku i o jego znaczeniu do 1975 roku. Przez ponad pół wieku ten twój klubik istniał tylko na papierze praktycznie go nie było. Ten świetlany okres od kilku lat zaczyna się powtarzać.

2019-07-16T16:42:34 02:00, Gość:

No właśnie, nikt się niczego nie wstydzi. Gdyby kibice mieli się wstydzić to nikt by na mecze nie przychodził. Było wiele mniejszości narodowych, Polska w zasadzie wtedy nie istniała, istniał tylko naród. Klub został zarejestrowany jako polski i wśród założycieli byli także Polacy. Co Wy wszyscy chcecie od tych Żydów?? Pisze samo gówniarstwo które nie ma pojęcia o historii, o tym co kto dla kogo zrobił i jak cenne jest życie ludzkie. Żydzi czy nie Żydzi, chwała wszystkim ludziom którzy przyczynili się do powstania czegoś, dołożyli jakąś cegiełkę.

2019-07-16T16:50:21 02:00, Gość:

Gdyby rozumować tak jak żydzewski debil trzeba by uznać, że Bayern Monachium jest be bo założycielem i pierwszym presesem był Żyd, Ajaks to klub żydowski nie holenderski itd

2019-07-16T17:21:00 02:00, Dariusz:

Nic nie zmieni wasze wycie kałesiaki ŁKS założyli żydzi a wy się wstydzicie historii swojego klubu

2019-07-16T18:29:46 02:00, Pan Edward:

Tak Żydzi ale Polskiego pochodzenia. Poczytaj trochę historię. Nawet szukaliśmy ich grobów na POLSKIM cmentarzu, więc o wstydzie nie ma mowy. Opowiedz mi teraz o Waszym mentorze, któremu pomnik miał być postawiony !? Rozenbaum ... Mówi Ci to coś ? Słucham...

2019-07-16T19:47:16 02:00, Dariusz:

Ten "Rozenbaum" jak mówisz leży na katolickim cmentarzu na Zarzewie a wasi założyciele leżą na cmentarzu żydowskim matołku dlatego choć szukaliście ich grobów na "POLSKIM" to ich tam nie znaleźliście

2019-07-16T21:40:39 02:00, Pan Edward:

Zaskoczę Cię, choć to akurat trudne nie jest. Groby zostały częściowo odnalezione. A jeśli nie odróżniać religii od polityki to czas do szkoły. Dalej nic mi nie powiedziałeś o Rozenbaumie. Kim był, co robił, gdzie działał? Tak wiele wiesz o ŁKSie podobno, a nic o Widzewie.

2019-07-17T05:36:26 02:00, Dariusz:

A na jakim cmentarzu "częściowo" je znaleźliście pochwalisz się czy się wstydzisz jak wy wszyscy i będziesz darł mordę -żydzew,a pan Sobolewski był pracownikiem Widzewa a nie założycielem

daria, a jakiej był narodowości?

Dodaj ogłoszenie