Piłkarska ekstraklasa. ŁKS. Drużyna beniaminka już przebadana

Jan HofmanZaktualizowano 
Piłkarze ŁKS przygotowują się do rywalizacji w ekstraklasie Wczoraj podopieczni trenera Kazimierza Moskala przeszli badania wydolnościowe.

To klasyczne badania zarządzane przez szkoleniowców niemal we wszystkich klasach rozgrywkowych. Ich wyniki są podstawą do dalszego prowadzenie przygotowania drużyny.

- Zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze sześć tygodni do startu ligi, ale to zleci jak zwykle szybko i na pewno na wszystko nie wystarczy nam czasu. Wierzę w to, że mimo trzech tygodni przerwy, zawodnicy są na takim poziomie, że możemy zacząć te przygotowania od mocnego akcentu - powiedział trener Kazimierz Moskal.

W kadrze beniaminka ekstraklasy nadal nie ma Jana Sobocińskiego, który odpoczywa po mistrzostwach świata do lat 20.

Ełkaesiacy w okresie przygotowaczym rozegrają sześć spotkań kontrolnych - 22 czerwca z Wisłą Płock, 29 czerwca z Radomiakiem Radom, 3 lipca z Wartą Poznań, 6 lipca rano z GKS Tychy, a po południu z Kotwicą Kołobrzeg, oraz 13 lipca z Koroną Kielce. Trzy pierwsze lipcowe mecze kontrolne odbędą się podczas zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim, które zaplanowane jest w dniach 1-9 lipca.

Przypomnijmy, że Łódzki Klub Sportowy po siedmiu latach przerwy znów będzie występował w piłkarskiej ekstraklasie.

Obecna kadra ŁKS:

Bramkarze: Dawid Arndt, Michał Brudnicki, Dominik Budzyński, Michał Kołba.

Obrońcy: Artur Bogusz, Maciej Dampc, Jan Grzesik, Kamil Juraszek, Adrian Klimczak, Kamil Rozmus, Maksymilian Rozwandowicz.

Pomocnicy: Patryk Bryła, Ricardo Guima, Bartłomiej Kalinkowski, Wojciech Łuczak, Łukasz Piątek, Piotr Pyrdoł, Dani Ramirez, Adam Ratajczyk, Pirulo, Artur Sójka, Dragoljub Srnić, Michał Trąbka, Maciej Wolski.

Napastnicy: Rafał Kujawa, Jewhen Radionow, Łukasz Sekulski.

polecane: FLESZ: Nowy sezon ekstraklasy. Kiedy startuje liga?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 18

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
M
Mosze reaktywacja 2015
2019-06-12T14:39:43 02:00, Kali z ap:

Badania prowadził kacyk z Kongijskiej Republiki Demokratycznej.....i swoim pokaźnym instrumentem penetrowł kiche stolcową.

2019-06-12T16:43:57 02:00, Mosze reaktywacja 2015:

Morał z tego jest taki, dla bezpieczeństwa widzewskiej sraki, nie wyjeżdżaj do Madrytu, bo nie poznasz swego odbytu

2019-06-13T06:31:33 02:00, Janusz z ap:

Poeta , romantyk ,milutki ,przytulaśny ,xd……. spieprzaj ciepły Grześku na galerę...

Sam spierdalaj na blaszokarenę, zwany dalej kurnikiem

R
Rain
2019-06-12T17:47:28 02:00, Gość:

A gdzie Sobociński?

2019-06-12T19:44:44 02:00, Gość:

Grał w MŚ U20. Miał mniej urlopu niż reszta zespołu, dlatego dostał tydzień wolnego. Wznawia treningi w poniedziałek 17.06.

Idzie do Lecha.

J
Janusz z ap
2019-06-12T14:39:43 02:00, Kali z ap:

Badania prowadził kacyk z Kongijskiej Republiki Demokratycznej.....i swoim pokaźnym instrumentem penetrowł kiche stolcową.

2019-06-12T16:43:57 02:00, Mosze reaktywacja 2015:

Morał z tego jest taki, dla bezpieczeństwa widzewskiej sraki, nie wyjeżdżaj do Madrytu, bo nie poznasz swego odbytu

Poeta , romantyk ,milutki ,przytulaśny ,xd……. spieprzaj ciepły Grześku na galerę...

Ł
Łodzianin
2019-06-12T18:31:29 02:00, ralf:

Przebadali ich w końcu psychiatrycznie , ciekawe czy dopuszczą ich do gry ...

Ciebie nie powinni po wykonanych badaniach dopuścić do klawiatury komputera

G
Gość
2019-06-12T17:47:28 02:00, Gość:

A gdzie Sobociński?

Grał w MŚ U20. Miał mniej urlopu niż reszta zespołu, dlatego dostał tydzień wolnego. Wznawia treningi w poniedziałek 17.06.

r
ralf

Przebadali ich w końcu psychiatrycznie , ciekawe czy dopuszczą ich do gry ...

G
Gość

A gdzie Sobociński?

G
Gość
2019-06-12T13:39:03 02:00, Ciepły z ap:

Wstępne badania prostaty......uuuuuu fajne zabawy maja na galerze.

2019-06-12T14:00:02 02:00, Oj tam,oj tam:

Ty nie jesteś ciepły z ap tylko po prostu deb il z byczyńskiego srts!

2019-06-12T14:15:52 02:00, Grabarz:

Kocham kałes i często bada mi koleś prostate.

wiemy, wiemy srałtełesiaku, kales to twoja ulubiona pozycja.

M
Mosze reaktywacja 2015
2019-06-12T14:39:43 02:00, Kali z ap:

Badania prowadził kacyk z Kongijskiej Republiki Demokratycznej.....i swoim pokaźnym instrumentem penetrowł kiche stolcową.

Morał z tego jest taki, dla bezpieczeństwa widzewskiej sraki, nie wyjeżdżaj do Madrytu, bo nie poznasz swego odbytu

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-06-12T14:55:09 02:00, Wiesiu z ap:

W mini zoo złapali grabarza......bardzo przyjaźnił sie z kucykiem. ;)

W Skierniewicach i w Byczynie wszystkie krowy, wszystkie świnie, czują wielkie zagrożenie, po Madrycie poruszenie. Boja się o własne dupy, żeby Moskal z widzewiakiem nie zruchali ich ze smakiem

W
Wiesiu z ap

W mini zoo złapali grabarza......bardzo przyjaźnił sie z kucykiem. ;)

K
Kali z ap

Badania prowadził kacyk z Kongijskiej Republiki Demokratycznej.....i swoim pokaźnym instrumentem penetrowł kiche stolcową.

G
Gość
2019-06-12T13:39:03 02:00, Ciepły z ap:

Wstępne badania prostaty......uuuuuu fajne zabawy maja na galerze.

2019-06-12T14:00:02 02:00, Oj tam,oj tam:

Ty nie jesteś ciepły z ap tylko po prostu deb il z byczyńskiego srts!

2019-06-12T14:15:52 02:00, Grabarz:

Kocham kałes i często bada mi koleś prostate.

za duzo sRałTeeSu to i badania częste

G
Grabarz
2019-06-12T13:39:03 02:00, Ciepły z ap:

Wstępne badania prostaty......uuuuuu fajne zabawy maja na galerze.

2019-06-12T14:00:02 02:00, Oj tam,oj tam:

Ty nie jesteś ciepły z ap tylko po prostu deb il z byczyńskiego srts!

Kocham kałes i często bada mi koleś prostate.

G
Gość

Dlaczego dzisiejsze derby Łodzi drugich zaspolow sa na Łodziance jak ŁKS jest gospodarzem ?

Dodaj ogłoszenie