Piłkarska ekstraklasa. Hiszpański pomocnik wzmocni ŁKS

(h)Zaktualizowano 
Działacze beniaminka piłkarskiej ekstraklasy szukają wzmocnień drużyny. Nie można wykluczyć, że ŁKS wzmocni hiszpański pomocnik.

Zdaniem hiszpańskich portali internetowych działacze ŁKS są zainteresowani pozyskaniem José Antonio Ruiza Pirulo, 27-letniego pomocnika Real Balompédica Linense, klubu występującego w Segunda División B.

Urodzony w Los Barrios zawodnik w piłkarskim CV ma występy m.in. w rezerwach Espanyolu, drugiej drużyny Malagi, słowackiego FK Senica i bułgarskiego Czerno More Warna.

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 20

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

22>4

prawda jest taka, że o zainteresowaniu ŁKSU jakimś piłkarzem dowiemy się w dzień podpisania umowy...więc nie pie.... głupot ;)

a
abc

W hiszpańskiej prasie jest info, że jego drużyna chciałaby 100 tys. euro, i że ŁKS proponuje 70 tys. euro. i że ten zawodnik ma ważny kontrakt na kolejny rok.

G
Gość

Hoffman jak przyjdzie pora to się dowiesz kogo nasi wodzowie zakontraktowali. Nie siej propagandy. Te czasy już bezpowrotnie minęły.

R
RTS Huje
2019-05-16T09:51:03 02:00, ap ścierwo:

Grabarze banderowcy i Hiszpanie? a na trybunach cwele

Cwel to ciebie zrobił czerwona parówo z reaktywacji

B
Buahaha

Srts cwel 2015

Poruchani

Skisła

Śmietana

Same rozjebusy😂 zajebistą paczkę sobie stworzyliście 😂😂😂 ciągnie swój do swego!

B
Byczyna ole !!!
2019-05-16T09:51:03 02:00, ap ścierwo:

Grabarze banderowcy i Hiszpanie? a na trybunach cwele

Rozpacz Tępych Skurwysynów !!

z
zydzew cwel
2019-05-16T09:51:03 02:00, ap ścierwo:

Grabarze banderowcy i Hiszpanie? a na trybunach cwele

Rozpacz Tępych Skurwysynów !!

M
Mike
2019-05-16T07:57:48 02:00, Gucio z galery:

Uuuu panie będzie tiki taka. klepsydra ole ole

Frustracie, przyjdź na ŁKS, zobaczysz dobrą piłkę. U was totalna padaka, gra na przypadek, a nuż się uda. Prawdziwi kibice Widzewa to widzą i doceniają Nasz Klub, a frustraci plują się na forach. ty należysz do tej drugiej grupy. Pozdrawiam Prawdziwich Kibiców (Widzewa też).

a
ap ścierwo

Grabarze banderowcy i Hiszpanie? a na trybunach cwele

S
Stręczyciel
2019-05-16T09:10:25 02:00, Gość:

Witam wszystkich,Chciałabym tą drogą poznać fajnego faceta na resztę życia.Ja 25 letnia szczupła blondynka po nieudanym związku,wiek nie gra roli, jesteś samotny ? Napisz do mnie na portalu : www.wyspakobiet.eu/Monia25

Wypier.. ..j z tymi komentarzami nie na temat artykułu .kur.a twoja Mać!!!!

G
Gość

jak już do czegoś dojdzie to na pewno nie dowiemy sie tego z expressu

G
Gość

Ważne że pierdzew fc Byczyna jest w 3 lidze

Jebać bandę z gnojem między palcami

J
Ja
2019-05-16T07:57:48 02:00, Gucio z galery:

Uuuu panie będzie tiki taka. klepsydra ole ole

Ano będzie.Ale ty to możesz sobie pooglądać co najwyżej lagę do przodu,na pałę,czyli jedyną taktykę w wykonaniu piłkarzy z Piłsudskiego.

K
Kibic
2019-05-16T08:17:56 02:00, Gość:

muszą szukać jakiegoś Hiszpana żeby Ramirez sam nie był .nie zna polskiego ani angielskiego to pewnie sie troche dziwnie czuje w szatni i na treningach

też tak sądzę .Ramirez to czołowy gracz ŁKS i muszą coś zrobić żeby go zatrzymać .wiadomo ma kontrakt ale ktoś się może zgłosić rzucić kasę i będzie trzeba go sprzedać albo sam zawodnik będzie chciał przejść gdzie indziej .w Ekstraklasie jest teraz sporo Hiszpanów i może by chciał grać w klubie gdzie takitacy jestsa żeby miał z km pogadać

I
Icha