Piłkarska ekstraklas. Kazimierz Moskal, trener ŁKS Łódź: Byliśmy lepsi od Korony

Jan HofmanZaktualizowano 
Oto co po wygranym 3:0 meczu z Koroną Kielce powiedział Kazimierz Moskal, trener łódzkich piłkarzy:

- Wynik wskazuje, kto tego dnia był lepszy na boisku. Ale pamiętajmy zawsze o tym, że w lidze dochodzi jeszcze jeden istotny czynnik. Zupełnie inaczej gra się sparingowo, a inaczej walczy o ligowe punkty. Ale powtarzam zawodnikom, że niezależenie od stawki, zawsze trzeba robić wszystko, by wygrywać. Tak się stało w pojedynku z Koroną i to mnie bardzo cieszy. Zdajemy sobie sprawę, że większość akcji szła przez Ramireza i zapewne w trakcie ligowych spotkań będzie miał wokół siebie ludzi do specjalnych zadań. Dlatego szykujemy następnych zawodników, by ci ewentualnie wzięli na swoje barki kierowanie grą zespołu. Mamy w kadrze takich piłkarzy.

Pirulo nie zagrał w sobotę, bowiem dzień wcześniej doznał drobnego urazu na treningu. Dziś powinien już wrócić do zajęć. Miałem już pytania, czy ten skład, który rozpoczął pojedynek z Koronę, wybiegnie także przeciwko Lechii? Tego nie można przesądzać. W ŁKS jest duża rywalizacja. Ci, którzy pojawili się na boisku w drugiej połowie, wnieśli wiele donaszej gry.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 25

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Z
Ziutek

Nikt ci tak nie obrobi badyla jak sympatyczne lizaki z galery.

G
Gość
2019-07-16T06:28:08 02:00, Antyzydkales:

Moskal pare kolejek i cie wyjebia ty kozi bobku

Jeśli nawet to po paru kolejkach w extraklasie ale tylko u was różowe parowy wypie...a się trenera który nawet zadebiutował w oficjalnym meczu

G
Gość
2019-07-15T13:07:54 02:00, W mieście Łodzi:

tylko jedyny ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY !!!

2019-07-15T14:18:08 02:00, Ciepły Wiesiu z ap:

Uuui.....ale piecze. Wczoraj na galerze odwiedziły nas miśki z poznania. Było namiętnie. Wysypka zejdzie i mamy sztame na ochronę.

No no...miśki, jędrasy i inne 60-ki chorzowskie też... To bardzo ciekawe że rozpruwają się akurat ludzie ze skisły, pierdzewa i poruchanych i że akurat te bandy mają zgodę 😂

G
Gość
2019-07-15T14:14:29 02:00, Gucio z galery:

Biegiem do Cosinusa......potrzebujemy darmowe karnety . Niestety płot za wysoki i można gacie na nim podrzeć. A że chodzimy w nich aż się wykruszą trzeba uważać.

100 karnetów z Cosinusa pajacu w pierwszej puli i 100 z drugiej... To wszystko. A u was po ile karnety na kabaret? Po 50 zl?

G
Gucio z galery

grabarz turla bile banderowcowi jęzorkiem

A
Antyzydkales

Moskal pare kolejek i cie wyjebia ty kozi bobku

V
Vbvbb
2019-07-15T16:06:16 02:00, 1908:

HEJ ŁÓDZ HEJ ŁÓDZ HEJ ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!

2019-07-15T16:46:59 02:00, kotek:

Nie ma takiego klubu......jest tylko ap gałka

Zawsze to lepiej niż reanimacja reaktywacji. Z nowym preziem co pół roku. Było trzech łysych, był ten geniusz bo embijejach a teraz jakiś sobowtór sarapaty

J
Jkb
2019-07-15T16:06:16 02:00, 1908:

HEJ ŁÓDZ HEJ ŁÓDZ HEJ ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!

2019-07-15T16:46:59 02:00, kotek:

Nie ma takiego klubu......jest tylko ap gałka

Gałkę to śmiga twoja mama na przystanku w Bedoniu

k
kibic

od jutra mają być sprzedawane bilety na mecz z Lechią Gdańsk więc sprawa z ilością widzów jest już ustalona albo wiadome jest jaka będzie decyzja

M
Mich

Brawo ŁKS, brawo trenerze!

G
Gość
2019-07-15T14:14:29 02:00, Gucio z galery:

Biegiem do Cosinusa......potrzebujemy darmowe karnety . Niestety płot za wysoki i można gacie na nim podrzeć. A że chodzimy w nich aż się wykruszą trzeba uważać.

2019-07-15T14:39:46 02:00, Gość:

ŁKSu nie interesują wasze problemy. A na ból dupy kup se maść tylko dużo żeby starczyło na cały sezon bo boleć będzie długo jak będziesz czytać bo ŁKSie!

2019-07-15T14:57:44 02:00, Zed:

Widze że trafiłem na eksperta jak dupa boli......maść powiadasz. W ap gałka widzę że często wcieracie.

2019-07-15T15:07:39 02:00, Julek:

Nic was miniony sezon nie nauczył. Znowu buta, pycha, arogancja. Stajecie się drugą Legią, tyle że Legia nie gra po Pcimiach Dolnych.

2019-07-15T15:13:55 02:00, Gość:

Porównywanie Żydzewa do Legii to duma dla żydzewskich śmieci i uważam, że takie porównanie w żadnym kontekście nie jest uprawnione. Legia mimo, że w ostatnim okresie miała kilka poważnych wpadek to jednak 13-krotny mistrz Polski, jedyny klub znad Wisły jako tako rozpoznawalny w Europie.

2019-07-15T17:18:05 02:00, Julek:

Nie porównuję osiągnięć tylko zachowania

Wiesz różowy pajacu że cosinus też wspiera wstydzew tylko że wam daje 150 złotych na kiełbasę ale ty jesteś za głupi żeby to wiedzieć

J
Julek
2019-07-15T14:14:29 02:00, Gucio z galery:

Biegiem do Cosinusa......potrzebujemy darmowe karnety . Niestety płot za wysoki i można gacie na nim podrzeć. A że chodzimy w nich aż się wykruszą trzeba uważać.

2019-07-15T14:39:46 02:00, Gość:

ŁKSu nie interesują wasze problemy. A na ból dupy kup se maść tylko dużo żeby starczyło na cały sezon bo boleć będzie długo jak będziesz czytać bo ŁKSie!

2019-07-15T14:57:44 02:00, Zed:

Widze że trafiłem na eksperta jak dupa boli......maść powiadasz. W ap gałka widzę że często wcieracie.

2019-07-15T15:07:39 02:00, Julek:

Nic was miniony sezon nie nauczył. Znowu buta, pycha, arogancja. Stajecie się drugą Legią, tyle że Legia nie gra po Pcimiach Dolnych.

2019-07-15T15:13:55 02:00, Gość:

Porównywanie Żydzewa do Legii to duma dla żydzewskich śmieci i uważam, że takie porównanie w żadnym kontekście nie jest uprawnione. Legia mimo, że w ostatnim okresie miała kilka poważnych wpadek to jednak 13-krotny mistrz Polski, jedyny klub znad Wisły jako tako rozpoznawalny w Europie.

Nie porównuję osiągnięć tylko zachowania

k
kotek
2019-07-15T16:06:16 02:00, 1908:

HEJ ŁÓDZ HEJ ŁÓDZ HEJ ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie ma takiego klubu......jest tylko ap gałka

1908

HEJ ŁÓDZ HEJ ŁÓDZ HEJ ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!

L
Lol
2019-07-15T14:14:29 02:00, Gucio z galery:

Biegiem do Cosinusa......potrzebujemy darmowe karnety . Niestety płot za wysoki i można gacie na nim podrzeć. A że chodzimy w nich aż się wykruszą trzeba uważać.

2019-07-15T14:39:46 02:00, Gość:

ŁKSu nie interesują wasze problemy. A na ból dupy kup se maść tylko dużo żeby starczyło na cały sezon bo boleć będzie długo jak będziesz czytać bo ŁKSie!

2019-07-15T14:57:44 02:00, Zed:

Widze że trafiłem na eksperta jak dupa boli......maść powiadasz. W ap gałka widzę że często wcieracie.

2019-07-15T15:07:39 02:00, Julek:

Nic was miniony sezon nie nauczył. Znowu buta, pycha, arogancja. Stajecie się drugą Legią, tyle że Legia nie gra po Pcimiach Dolnych.

Legi gra w Giblartarze......i "żondzi"

Dodaj ogłoszenie