Piłkarska druga liga. Zwycięski sparing Widzewa. Dwie bramki Robaka i asysta!

Jan Hofman
Jan Hofman
Drugoligowi piłkarze Widzewa w sparingowym spotkaniu rozegranym w Łodzi wygrali 4:0 z czeskim trzecioligowcem MFK Frydek-Místek.

Od pierwszej minuty zagrali dwaj nowi piłkarze Marcin Robak i Bartłomiej Poczobut.Warte podkreślanie jest to, że 36-letni robak od razu został kapitanem drużyny z al. Piłsudskiego.
Druga połowa rozpoczęła się od licznych zmian w Widzewie. Pojawili się na boisku kolejni nowi: Sebastian Rudol i Wojciech Pawłowski.

Rywal nie był zbyt wymagający, toteż dobrze grający łodzianie nie mieli problemów z wypracowaniem wieli sytuacji bramkowych i zdobywanie goli.

Mecz obserwował Martyna Pajączek, która przybyła na Łodziankę w obecności Władysława Puchalskiego.

Widzew Łódź - MFK Frýdek-Místek 4:0 (3:0)

1:0 - Robak (6)
2:0 - Tanżyna (28)
3:0 - Wolsztyński (33)
4:0 - Robak (53)

Widzew: Wolański (46, Pawłowski) - Turzyniecki, Tanżyna (66, Zieleniecki), Zieleniecki (46, Rudol), Pięczek - Mąka (46, Gutowski), Poczobut (70, Piskorski), Radwański (46, Zejdler), Ameyaw (46, Mandiangu) - Wolsztyński (46, Kita), Robak (64, Wolsztyński)

Polak zawalczy o pas mistrza UFC

Wideo

Komentarze 16

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

s
stary ełkaesiak
2019-07-12T20:39:09 02:00, Gość:

A czy to nie jest wstyd robić takie wzmocnienia by móc się w końcu wydostać z 2 ligi. A wystarczyło wyszkolic młodzież

2019-07-12T20:54:56 02:00, Gość:

nie nie jest wstyd .czy PSG jest wstyd mieć tyle kasy i taki skład i dominując cała ligę .NIE albo Juventusowi czy na Białorusi Bate Borysów na Ukrainie Szachtarowi itp

2019-07-13T09:56:14 02:00, Gość:

Jeszcze parę lat temu barowaliście się w trzeciej lidze trzy lata po czym was z niej wyciągnęli za uszy, dzięki zdolnością "dyplomatycznym" grabarza.

A życie lubi być przewrotne, może się okazać że galacticos nie dadzą rady i się za rok spotkamy,

Ta,w tramwaju albo autobusie...możemy się spotkać.Wy róbcie po prostu swoje i pamiętajcie,że jesteście jedną pośród 18 drużyn wśród których nie tylko Wy macie aspiracje na I Ligę,a Ł.K.S. JUŻ NIE MUSI NIGDZIE AWANSOWAĆ,więc i obciążenie ma względnie mniej stresujące,a Wy "goncie tego króliczka" bo może uciec.Pozdrawiam.

G
Gość
2019-07-12T20:39:09 02:00, Gość:

A czy to nie jest wstyd robić takie wzmocnienia by móc się w końcu wydostać z 2 ligi. A wystarczyło wyszkolic młodzież

2019-07-12T20:54:56 02:00, Gość:

nie nie jest wstyd .czy PSG jest wstyd mieć tyle kasy i taki skład i dominując cała ligę .NIE albo Juventusowi czy na Białorusi Bate Borysów na Ukrainie Szachtarowi itp

Jeszcze parę lat temu barowaliście się w trzeciej lidze trzy lata po czym was z niej wyciągnęli za uszy, dzięki zdolnością "dyplomatycznym" grabarza.

A życie lubi być przewrotne, może się okazać że galacticos nie dadzą rady i się za rok spotkamy,

G
Gość
2019-07-12T18:52:17 02:00, fazzy:

Cholernie piekielnie trudny rywal 3 liga.........................................łał srts2015

2019-07-12T21:21:47 02:00, czerwony Pan:

parę lat temu was Ner Poddębice stukał jak kazachski tirowiec przydrożną prostytutkę a teraz mówisz ,że to słaby rywal

Taki pan, to mi skarpetki ze sznurka zajumał.

J
Jedras

Kolejny sukces wielkiego jak jajo słonia Pierdzewa na przełomie tego roku no szacunek wszystkich ocieraczy rezydentów sklepowych z Byczyny

a
ajzyk1922

Ale się podjaraliście jak mały Rumun na schodach ruchomych w centrum handlowym w Bukareszcie...

w
west
2019-07-12T18:52:17 02:00, fazzy:

Cholernie piekielnie trudny rywal 3 liga.........................................łał srts2015

2019-07-12T21:21:47 02:00, czerwony Pan:

parę lat temu was Ner Poddębice stukał jak kazachski tirowiec przydrożną prostytutkę a teraz mówisz ,że to słaby rywal

różowo -tęczowy panie nie rozróżniasz kolorów

c
czerwony Pan
2019-07-12T18:52:17 02:00, fazzy:

Cholernie piekielnie trudny rywal 3 liga.........................................łał srts2015

parę lat temu was Ner Poddębice stukał jak kazachski tirowiec przydrożną prostytutkę a teraz mówisz ,że to słaby rywal

G
Gość
2019-07-12T20:39:09 02:00, Gość:

A czy to nie jest wstyd robić takie wzmocnienia by móc się w końcu wydostać z 2 ligi. A wystarczyło wyszkolic młodzież

nie nie jest wstyd .czy PSG jest wstyd mieć tyle kasy i taki skład i dominując cała ligę .NIE albo Juventusowi czy na Białorusi Bate Borysów na Ukrainie Szachtarowi itp

G
Gość
2019-07-12T19:38:40 02:00, kibic:

liga zweryfikuje spokojnie tam sie gra nie tylko u siebie meczy na ładnej murawie

i w ładna pogode z amatorami z Czech którzy z autokaru prosto wysiedli.w lidze bedzie od razu wiadomo kogo trzeba przykryć i utrudnić mu gre zeby do piłki nie dochodził i strzału

Dokładnie i martwcie się o siebie .Dopiero co grali z III ligową Kotwicą a tu jeden przez drugiego mądry że ja podzielę ... Ale to faktycznie trzeba być rodowitym :D

G
Gość

A czy to nie jest wstyd robić takie wzmocnienia by móc się w końcu wydostać z 2 ligi. A wystarczyło wyszkolic młodzież

G
Gość
2019-07-12T20:01:17 02:00, Gucio z galery:

Pierdzieleni.....legia tez grała z amatorami i co?

Legia grała na wyjeździe.maja jeszcze mecz u siebie i dobrze wiedza że go spokojnie wygrają .a na remisie można byl sporo zarobić :)

G
Gucio z galery

Pierdzieleni.....legia tez grała z amatorami i co?

k
kibic

liga zweryfikuje spokojnie tam sie gra nie tylko u siebie meczy na ładnej murawie

i w ładna pogode z amatorami z Czech którzy z autokaru prosto wysiedli.w lidze bedzie od razu wiadomo kogo trzeba przykryć i utrudnić mu gre zeby do piłki nie dochodził i strzału

G
Gość

to trzeba być Robakiem żeby sie cieszyć z goli na 3 poziomie rozgrywkowym strzelanych amatorom jakimś z Czech

G
Gość
2019-07-12T18:52:17 02:00, fazzy:

Cholernie piekielnie trudny rywal 3 liga.........................................łał srts2015

Ty jesteś jebnięty?

Dodaj ogłoszenie