Piłkarska druga liga. W Widzewie nie doszło do zmian!

bart
Piłkarscy kibice drugoligowego Widzewa liczyli, że w trakcie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia RTS dojdzie do istotnych zmian we władzach klubu. W piątek nie doszło do nich. Posiedzenie będzie kontynuowane za tydzień.

Po blisko siedmiu godzinach obrad na razie nie doszło do zmian w klubie. Na stanowisku prezesa Widzewa pozostanie, przynajmniej przez kolejne siedem dni, Jakub Kaczorowski. W zarządzie pozostaje również dotychczasowy wiceprezes, Piotr Szor. Wcześniej rezygnację złożył wiceprezes Tomasz Jędraszczyk. W najbliższym czasie na dojść do wyłonienia trzeciego członka zarządu.

Rada nadzorcza ma liczyć siedem osób. Nowym członkiem Stowarzyszeniu Reaktywacja Tradycji Sportowych został Tadeusz Arłukowicz z Białegostoku, o którym mówi się, że będzie nowym prezesem klubu.

Za tydzień odbędzie się kontynuacja dzisiejszych obrad.
Łukasz Masłowski nadal pozostaje na stanowisku dyrektora sportowego

EURO 2020: Kiedy zagramy, jeśli awansujemy?

Wideo

Komentarze 41

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Ł
Łodzianin
2019-06-01T19:51:08 02:00, kalosz:

W sumie szkoda że brak awansu bo to skok sportowy (lepsi przeciwnicy piłkarze itd) ....Ale.......

Jak ŁKS był degradowany mimo że zajął uczciwie i dograł do końca na 7 miejscu do dziś ta czy inna spółka nie dostała kasy z praw tv za miejsce jak drwiliście jak szydziliście a co spotkało was potem?? Dokładnie to samo czyli gra od niskiej ligi.

Jak przy takim budżecie z taką otoczką przy 10 remisach (30 pkt możliwych zdobywacie 10) decydujący mecz u siebie z Olimpią przegrywacie

Jak zwalniacie dobrego trenera tuż przed końcem i liczycie na kogoś na białym koniu...

Jak zatrudniacie prezesa z łapanki który po wyglądzie i po zachowaniu widać że jest burakiem (miał wyniki w przedsiębiorstwach dużych? fakt tam największy głąb się sprawdzi wystarczy straszyć)

Jak co nie wiadomość o sąsiedzie zza miedzy ohhh kupiony awans prezes grabarz (przypomnijcie sobie kogo mieliście w radzie swego czasu Pan Witek S obecny prezes orła) i każde info o sąsiedzie wyśmiewane negowane itd

To wiece co.....nawet mi was nie szkoda bo przynajmniej może chodź trochę nabierzecie dystansu do samych siebie do innych może szacunku do ludzi którzy robią dobrą robotę do rywali nawet tych z II ligi (o ile jak to w ogóle możliwe)

...W punkt.

I koniec dyskusji

k
kalosz

W sumie szkoda że brak awansu bo to skok sportowy (lepsi przeciwnicy piłkarze itd) ....Ale.......

Jak ŁKS był degradowany mimo że zajął uczciwie i dograł do końca na 7 miejscu do dziś ta czy inna spółka nie dostała kasy z praw tv za miejsce jak drwiliście jak szydziliście a co spotkało was potem?? Dokładnie to samo czyli gra od niskiej ligi.

Jak przy takim budżecie z taką otoczką przy 10 remisach (30 pkt możliwych zdobywacie 10) decydujący mecz u siebie z Olimpią przegrywacie

Jak zwalniacie dobrego trenera tuż przed końcem i liczycie na kogoś na białym koniu...

Jak zatrudniacie prezesa z łapanki który po wyglądzie i po zachowaniu widać że jest burakiem (miał wyniki w przedsiębiorstwach dużych? fakt tam największy głąb się sprawdzi wystarczy straszyć)

Jak co nie wiadomość o sąsiedzie zza miedzy ohhh kupiony awans prezes grabarz (przypomnijcie sobie kogo mieliście w radzie swego czasu Pan Witek S obecny prezes orła) i każde info o sąsiedzie wyśmiewane negowane itd

To wiece co.....nawet mi was nie szkoda bo przynajmniej może chodź trochę nabierzecie dystansu do samych siebie do innych może szacunku do ludzi którzy robią dobrą robotę do rywali nawet tych z II ligi (o ile jak to w ogóle możliwe)

1908

O do niektórych zaczyna docierać. Czerwoni oczywiście że budżet nie kopie piłki po murawie. Oczywiście że kasa niegra ale za to wszystko odpowiadają prezesi sztab nie tylko trener i kopacz. Przykład Lego i Katowic jak najbardziej słuszny w każdym z tych klubów tak jak u was ściągnięto miernych kopacz dano im średniego trenera i dobrze z góry opłacono. Różnica jest to że Legia sprzeda paru ustabilizuje budżet ma puchary i wpływy, Katowice po spadku Ruchu też sobie poradzą bogaty region w bogote firmy choć jak sami wiecie po sobie wcale się nie zdziwi jak w 2 lidze znowu dadzą dupy ale to już wasz problem. Co do was zgubiła was nie presja ale podejście do tematu waszych działaczy sztabu i piłkarzy jesteście wielki Widzew i ma tak być. Otóż sami widzicie osmieszyly was kluby jak Bełchatów czy Grudziądz, to wszystko trzeba wywalczyć a nie dostać. My odebralismy lekcje poory i na szczęście wyciągnięte z tego wnioski. U was na razie będzie dużo skromniej budżetowo choć i tak na pewno wystarczająco dobrze jak na 2 liga a czy wyciągnięcie z tego odpowiednie wnioski? Na tą chwilę przypomina to szukanie winnych wysatawianie paru kozlow ofiarnych. Głębokich zmian nie widać.. Choć dla nas to dobrze

G
Gość
2019-06-01T09:26:03 02:00, Karnet:

Wczoraj kolega zza miedzy powiedział mi że Widzew ma na koncie 500 tysięcy...jeśli to prawda to gratuluję....

2019-06-01T09:35:14 02:00, Gucio:

Trochę pomyśl...czy na pewno ma wiedzę że tak jest? Jest po sezonie więc to chyba nieźle ze zostało 500 tysi. Okres przychodów dla klubu dopiero się zacznie.(karnety ,sponsorzy , miasto). Fajnie że kibice za miedzy interesują się Widzewem. Była wtopa to jedno....a druga sprawa to się podnieść po takim ciosie .

2019-06-01T14:39:25 02:00, Łódź:

Piszesz była wtopa to już kolejna wtopa po paru latach....Dopóki nie będziecie mieć prezesa który miał kiedyś związek z Widzewem i zna go od podszewki i nie włoży w swoją pracę serca tylko będzie tam po to żeby jak najwięcej zarobić to znów ledwo zaczniecie się podnosić i zaczniecie upadać a nie o to chodzi bo tak nigdy ten Klub nie stanie na nogi tylko ciągle będzie klęczeć i wyciągać rękę po pomoc żeby mógł wstać.

Dokładnie do puki nie wezmą się ludzie którym zależy to nic tam nie będzie i porównywanie zespołu w jednym z artykułów do PSG że kasa jest i wszystko jest tylko wyników nie ma jest śmieszne.....pieniążki grają rolę ale mniejszą niż chęć i utożsamianie się...... Zwalnianie łysego spikera i sekretarki przez pana z pabianic wziętego z łapanki który nie sprawdził by się nawet do zarządzania piekarnią mówi samo za siebie i tu jest problem.....

G
Gość
2019-06-01T09:26:03 02:00, Karnet:

Wczoraj kolega zza miedzy powiedział mi że Widzew ma na koncie 500 tysięcy...jeśli to prawda to gratuluję....

2019-06-01T09:35:14 02:00, Gucio:

Trochę pomyśl...czy na pewno ma wiedzę że tak jest? Jest po sezonie więc to chyba nieźle ze zostało 500 tysi. Okres przychodów dla klubu dopiero się zacznie.(karnety ,sponsorzy , miasto). Fajnie że kibice za miedzy interesują się Widzewem. Była wtopa to jedno....a druga sprawa to się podnieść po takim ciosie .

2019-06-01T14:39:25 02:00, Łódź:

Piszesz była wtopa to już kolejna wtopa po paru latach....Dopóki nie będziecie mieć prezesa który miał kiedyś związek z Widzewem i zna go od podszewki i nie włoży w swoją pracę serca tylko będzie tam po to żeby jak najwięcej zarobić to znów ledwo zaczniecie się podnosić i zaczniecie upadać a nie o to chodzi bo tak nigdy ten Klub nie stanie na nogi tylko ciągle będzie klęczeć i wyciągać rękę po pomoc żeby mógł wstać.

2019-06-01T15:14:44 02:00, Gość:

ale jeszcze waszych 3 wtop w 3 lidze nie przebiliśmy

Jeśli już to dwie wtopy bo nie licz pierwszego roku w 3 lidze po wejściu z 4. I lepsze takie wtopy niż takie jak wy macie obecnie.

G
Gość
2019-06-01T09:26:03 02:00, Karnet:

Wczoraj kolega zza miedzy powiedział mi że Widzew ma na koncie 500 tysięcy...jeśli to prawda to gratuluję....

2019-06-01T09:35:14 02:00, Gucio:

Trochę pomyśl...czy na pewno ma wiedzę że tak jest? Jest po sezonie więc to chyba nieźle ze zostało 500 tysi. Okres przychodów dla klubu dopiero się zacznie.(karnety ,sponsorzy , miasto). Fajnie że kibice za miedzy interesują się Widzewem. Była wtopa to jedno....a druga sprawa to się podnieść po takim ciosie .

2019-06-01T14:39:25 02:00, Łódź:

Piszesz była wtopa to już kolejna wtopa po paru latach....Dopóki nie będziecie mieć prezesa który miał kiedyś związek z Widzewem i zna go od podszewki i nie włoży w swoją pracę serca tylko będzie tam po to żeby jak najwięcej zarobić to znów ledwo zaczniecie się podnosić i zaczniecie upadać a nie o to chodzi bo tak nigdy ten Klub nie stanie na nogi tylko ciągle będzie klęczeć i wyciągać rękę po pomoc żeby mógł wstać.

ale jeszcze waszych 3 wtop w 3 lidze nie przebiliśmy

Ł
Łódź
2019-06-01T09:26:03 02:00, Karnet:

Wczoraj kolega zza miedzy powiedział mi że Widzew ma na koncie 500 tysięcy...jeśli to prawda to gratuluję....

2019-06-01T09:35:14 02:00, Gucio:

Trochę pomyśl...czy na pewno ma wiedzę że tak jest? Jest po sezonie więc to chyba nieźle ze zostało 500 tysi. Okres przychodów dla klubu dopiero się zacznie.(karnety ,sponsorzy , miasto). Fajnie że kibice za miedzy interesują się Widzewem. Była wtopa to jedno....a druga sprawa to się podnieść po takim ciosie .

Piszesz była wtopa to już kolejna wtopa po paru latach....Dopóki nie będziecie mieć prezesa który miał kiedyś związek z Widzewem i zna go od podszewki i nie włoży w swoją pracę serca tylko będzie tam po to żeby jak najwięcej zarobić to znów ledwo zaczniecie się podnosić i zaczniecie upadać a nie o to chodzi bo tak nigdy ten Klub nie stanie na nogi tylko ciągle będzie klęczeć i wyciągać rękę po pomoc żeby mógł wstać.

o
olo
2019-06-01T12:46:56 02:00, 1908:

Po to jest chyba komentarz aby komentować. Co mamy się na piwko umówić? Mordobicie w parę sekund gwarantowane. Masz rację czerwony kolego co do jednego poziom większości komentarzy z jednej i drugiej strony to dno i kilo mułu, obrażanie i wyzwiska przez internet cwaniaki a na ulicy jak by zobaczyli oponenta to wzrok wbity w chodnik i byle by dalej. Czy się interesujemy co się dzieje u was? Oczywiście a że burdlo jest u was duże mimo zaciągniętych czerwonych żaluzji no cóż wiadomo jest się z czego pośmiać. Tak samo wy byście reagowali jak by to się działo u nas. Też się interesuje ie przynajmniej ci normalni, wroga trzeba znać.

PS. Nie jest normalne przepukane prawie 15 baniek bez sukcesu i zostanie z kolkiem w dupie gdzie wpływy są mocno ograniczone zwłaszcza sponsorzy i miasto które da wam w porównaniu z nami grosze. Wesoło to u was nie jest i rozumiem że smrodu nie chcecie wypuszczać na zewnątrz bo może to wam zaszkodzić.

2019-06-01T14:20:17 02:00, Gość:

LEGIA MA 180 MLN A MISTRZEM NIE JEST .Lech i Lechia pewnie ponad 50 i też mistrzem nie są .a jest Piast co ma 25 mln .wydatki dużego i popularnego klubu o niczym nie świadczą bo i koszty są dużo większe .koszty meczy ochrony itp wiadomo że gdy zawodnik ma przyjść do takiego klubu jak Widzew czy Legia itp to zaraz 3-5 razy wieksze ma wymagania niż by mial w mniejszych klubach mniej znanych .w przypadku Widzewa jest też kwestia 3 poziomu rozgrywkowego bo wtedy teraz trzeba odpowiednio zmotywować zawodnika trenera żeby zszedł niżej .a największym fatum jest ogromną presją .w Widzewie na samym początku wiadomo jest że liczy się tylko awans i nic więcej .ŁKS nie miał takiej presji ani w 2 lidze ani w 1 lidze bo nikt awansu nie zakładał na początku dopiero jakaś presją mogła się pojawić od wiosny gdy ŁKS był wysoki w tabeli

dokładnie Katowice też miały z 10 mln albo i więcej i sdpadły z Ligi .podobnie Tychy czy Podbeskidzie i jakoś awansu nie zrobiły

G
Gość
2019-06-01T12:46:56 02:00, 1908:

Po to jest chyba komentarz aby komentować. Co mamy się na piwko umówić? Mordobicie w parę sekund gwarantowane. Masz rację czerwony kolego co do jednego poziom większości komentarzy z jednej i drugiej strony to dno i kilo mułu, obrażanie i wyzwiska przez internet cwaniaki a na ulicy jak by zobaczyli oponenta to wzrok wbity w chodnik i byle by dalej. Czy się interesujemy co się dzieje u was? Oczywiście a że burdlo jest u was duże mimo zaciągniętych czerwonych żaluzji no cóż wiadomo jest się z czego pośmiać. Tak samo wy byście reagowali jak by to się działo u nas. Też się interesuje ie przynajmniej ci normalni, wroga trzeba znać.

PS. Nie jest normalne przepukane prawie 15 baniek bez sukcesu i zostanie z kolkiem w dupie gdzie wpływy są mocno ograniczone zwłaszcza sponsorzy i miasto które da wam w porównaniu z nami grosze. Wesoło to u was nie jest i rozumiem że smrodu nie chcecie wypuszczać na zewnątrz bo może to wam zaszkodzić.

LEGIA MA 180 MLN A MISTRZEM NIE JEST .Lech i Lechia pewnie ponad 50 i też mistrzem nie są .a jest Piast co ma 25 mln .wydatki dużego i popularnego klubu o niczym nie świadczą bo i koszty są dużo większe .koszty meczy ochrony itp wiadomo że gdy zawodnik ma przyjść do takiego klubu jak Widzew czy Legia itp to zaraz 3-5 razy wieksze ma wymagania niż by mial w mniejszych klubach mniej znanych .w przypadku Widzewa jest też kwestia 3 poziomu rozgrywkowego bo wtedy teraz trzeba odpowiednio zmotywować zawodnika trenera żeby zszedł niżej .a największym fatum jest ogromną presją .w Widzewie na samym początku wiadomo jest że liczy się tylko awans i nic więcej .ŁKS nie miał takiej presji ani w 2 lidze ani w 1 lidze bo nikt awansu nie zakładał na początku dopiero jakaś presją mogła się pojawić od wiosny gdy ŁKS był wysoki w tabeli

G
Gość

bez zmian, w 2 lidze, z tym samym próchnem w zarządzie. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie sprzedamy chociaż więcej karnetów

1908

Po to jest chyba komentarz aby komentować. Co mamy się na piwko umówić? Mordobicie w parę sekund gwarantowane. Masz rację czerwony kolego co do jednego poziom większości komentarzy z jednej i drugiej strony to dno i kilo mułu, obrażanie i wyzwiska przez internet cwaniaki a na ulicy jak by zobaczyli oponenta to wzrok wbity w chodnik i byle by dalej. Czy się interesujemy co się dzieje u was? Oczywiście a że burdlo jest u was duże mimo zaciągniętych czerwonych żaluzji no cóż wiadomo jest się z czego pośmiać. Tak samo wy byście reagowali jak by to się działo u nas. Też się interesuje ie przynajmniej ci normalni, wroga trzeba znać.

PS. Nie jest normalne przepukane prawie 15 baniek bez sukcesu i zostanie z kolkiem w dupie gdzie wpływy są mocno ograniczone zwłaszcza sponsorzy i miasto które da wam w porównaniu z nami grosze. Wesoło to u was nie jest i rozumiem że smrodu nie chcecie wypuszczać na zewnątrz bo może to wam zaszkodzić.

G
Gość
2019-06-01T09:44:20 02:00, Widzewiak:

Jest kilku pajaców typu fijo ,ł mike, cwel w kratke i ten świński pomiot pedo rain. Nie śpią matoły po nocach ,tylko czekają na artykuł o Widzewie. I aż się trzęsą żeby napisać kilka obelg . Masz swój klub ? Jak tak to tam się udzielaj. Masz poukładane w głowie to zajmiesz się swoimi sprawami i klubem. A jak nie to dawaj ......potwierdź to co napisałem

Nie gotuj się czerwony kolego.Działa to też drugą stronę.Nie będę ci wymieniał idiotów z Piłsudskiego,bo dobrze wiesz,że oni tylko czytają o ŁKS.A,że burdelik u sąsiadów niezły to i poczytne się staje.Więc zajmij się swoimi po szalu,a najlepiej dla ukojenia nerwów mapkę drugoligowych wyjazdów przejrzeć.

K
Kibic

Wygląda na to że dymanie kibiców ma ciąg dalszy

h
hahaha

I tak 3mać :D

W
Widzewiak

Jest kilku pajaców typu fijo ,ł mike, cwel w kratke i ten świński pomiot pedo rain. Nie śpią matoły po nocach ,tylko czekają na artykuł o Widzewie. I aż się trzęsą żeby napisać kilka obelg . Masz swój klub ? Jak tak to tam się udzielaj. Masz poukładane w głowie to zajmiesz się swoimi sprawami i klubem. A jak nie to dawaj ......potwierdź to co napisałem

Dodaj ogłoszenie