Piłkarska druga liga. Trener Widzewa jest zdania, że przy karnym nie będzie już przypadku

(h)Zaktualizowano 
Piłkarze Widzewa szykują się do sobotniego spotkania 32. kolejki drugiej ligi z Ruchem Chorzów. Przed sobotnim meczem trener Jacek Paszulewicz spotkał się z mediami.

Szkoleniowiec widzewiaków jest zdania, że fakt, iż jego drużyna znalazła się poza pierwszą trójką (dającą awans do pierwszej ligi), może być dla Widzewa zbawienny! Dlaczego? - Bowiem teraz inni muszą mierzyć się z tym, że muszą uciekać przed grupą pościgową. - Przed nami tylko i aż trzy kroki. - uważa Paszulewicz. - Jestem dobrej myśli i wierzę, że mój zespół stanie na wysokości zadania. To, że Ruch przyjedzie do Łodzi po trzy punkty, może dać nam pewne atuty. Nie ukrywam, że łatwiej mierzyć się z zespołem, który także chce grać w piłkę i atakować, niż z tym, który nie podejmuje otwartej gry.

Jeśli zaś idzie o rzuty karne, które ostatnio nie były silną stroną drużyny z al. Piłsudskiego (trzy z rzędu zmarnowane!) trener podkreślił: - Jest lista wykonawców i zapewniam, że nie będzie to dziełem przypadku, jak to miało miejsce w ubiegłym spotkaniu w Częstochowie.

polecane: Łukasz Fabiański: Mam nadzieję, że najlepsze przede mną

Materiał oryginalny: Piłkarska druga liga. Trener Widzewa jest zdania, że przy karnym nie będzie już przypadku - Express Ilustrowany

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 24

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-05-03T07:36:11 02:00, ap kupa:

Grabarz wylizuje oczodoły i pachwiny trupom .bombashop ole ole

Rozpacz Tępych Skurwysynów !!!

każda wiocha wstydzew kocha !!!1922 Byczyna ole!!!

zgłoś
Ł
Łodzianin.

Teraz powinny odbyć się DERBY Łodzi, Widzew przypomniał by sobie pamiętny wynik z Eintrachtu Frankfurt i wyniósł by cenną lekcję futbolu .

zgłoś
F
Fijoł

A, to już rozumiem. To była celowa taktyka z tymi remisami. Bo teraz czołówka boi się drży przed grupa pościgowa :)))))))))) Byczyna wejdzie, ale tylko dlatego, ze nie ma chętnych do awansu :))))))))

zgłoś
a
ap kupa

Grabarz wylizuje oczodoły i pachwiny trupom .bombashop ole ole

zgłoś
a
ap cwele
2019-05-02T19:03:58 02:00, Gość:

Do przedmówcy - to widzew był i jest mistrzem śmiania sie z cudzego nieszczęścia. Wiesz, chłopaczku, jak się zaczęło ? ŁKS i widzew żyły dobrze ze sobą do ok. 1980 roku. Wtedy bramkarzem w ŁKSie buł Kwaśniewicz, w Widzewie Młynarczyk. Drugi bramkarz ŁKSu był kontuzjowany od pewnego czasu gdy Kwaśniewicz dostał kontuzji w maju. ŁKS poprosił Widzew o wypożyczenie bramkarza na te parę meczów do końca sezonu (a mieli jeszcze trzeciego sprawnego) mysląc, że po tym co ŁKS zrobił dla widzewa wcześniej, to nie będzie problemu. Chamy widzewskie nie wypożyczyli, bo zaraz miał byc mecz derbowy. Do bramki musiano wstawić nie ćwiczącego od miesięcy trenera bramkarzy, legendę Jasia Tomaszewskiego, który nie bał się zaryzykować reputacji. Derby skończyły się wynikiem 0:0. Od tego czasu widzew dla mnie przestał istnieć. Więc zamknij mordę.

2019-05-02T19:18:26 02:00, Gość:

Czytać nie potrafisz gimbazo przecwelona , grabarz to największy uj na świecie. A mordę to masz ty mała bezzębna qurefko i otwierasz ją w oczekiwaniu na wielki finał. bombashop ole ole bongo bongo ole

2019-05-02T20:59:15 02:00, Gość:

Mógłbym być twoim dziadkiem, kurwiu.

Nie bardzo..ja jestem Polakiem ...ty żydem

zgłoś
G
Gość

Wolański jest wytypowany do karnego do końca sezonu, bo reszta się boi a on się odważył wziąć to na swoje barki, z ruchem będzie 1:1 wszystko jest już ustalone, my będziemy bić dalej rekordy a dla nich każdy pkt jest na wagę złota! Po sezonie rządamy zmiany władz, może czas przeprosić się z Sylwestrem Cackiem?

zgłoś
Ł
ŁKS1908
2019-05-02T19:23:27 02:00, Gość:

Tomek Cebula mistrz w kupowaniu mistrza xd. Igor Sypnieski tez niezły as i menel co żonę bił, spocony Janek to też niezła legenda w piciu i opowiadaniu głupot. Ziober kasę przepił, Tomasz h ujto kobietę na pasach zabił ,A .Grad tez niezly żul....same legendy ap galka

2019-05-02T21:01:44 02:00, Byczyna:

A reaktywcja spędziła dwa lata w 1 lidze za sprzedawanie meczów! Sfałszowała swoją historię ,sprzedała mecz Drwęcy i kupiła awans do 2 ligi ! No i co wieśniaku !

2019-05-02T22:28:00 02:00, RTS1910:

zeby porownac cos musialbys uzyc faktow najpierw bidoku z limanki

Same fakty zostały opisane smieciu z Grembachu. Brak z twojej strony żadnej merytoryki.

zgłoś
S
Srts ksero

3 mecze

3 karne

Nie ważne, że zmarnowane 😃 karne są i dyktowane będą bo chcą przepchnąć tego stwora-nowego twora srts'a... Spokojnie różowe gumisie, wszystko ustalone 😉

zgłoś
G
Gość

Ruch od następnego sezonu chce grać od 4 ligi i zacząć wszystko od nowa. Więc da widzewowi wygrać bo nic mu nie zależy.

https://www.niebiescy.pl/?id=26505

zgłoś
R
RTS1910
2019-05-02T19:23:27 02:00, Gość:

Tomek Cebula mistrz w kupowaniu mistrza xd. Igor Sypnieski tez niezły as i menel co żonę bił, spocony Janek to też niezła legenda w piciu i opowiadaniu głupot. Ziober kasę przepił, Tomasz h ujto kobietę na pasach zabił ,A .Grad tez niezly żul....same legendy ap galka

2019-05-02T21:01:44 02:00, Byczyna:

A reaktywcja spędziła dwa lata w 1 lidze za sprzedawanie meczów! Sfałszowała swoją historię ,sprzedała mecz Drwęcy i kupiła awans do 2 ligi ! No i co wieśniaku !

zeby porownac cos musialbys uzyc faktow najpierw bidoku z limanki

zgłoś
J
Ja

Jacek, gramy na luzie! Rozmontuj ich do końca! :)

zgłoś
B
Byczyna
2019-05-02T19:23:27 02:00, Gość:

Tomek Cebula mistrz w kupowaniu mistrza xd. Igor Sypnieski tez niezły as i menel co żonę bił, spocony Janek to też niezła legenda w piciu i opowiadaniu głupot. Ziober kasę przepił, Tomasz h ujto kobietę na pasach zabił ,A .Grad tez niezly żul....same legendy ap galka

A reaktywcja spędziła dwa lata w 1 lidze za sprzedawanie meczów! Sfałszowała swoją historię ,sprzedała mecz Drwęcy i kupiła awans do 2 ligi ! No i co wieśniaku !

zgłoś
G
Gość
2019-05-02T19:03:58 02:00, Gość:

Do przedmówcy - to widzew był i jest mistrzem śmiania sie z cudzego nieszczęścia. Wiesz, chłopaczku, jak się zaczęło ? ŁKS i widzew żyły dobrze ze sobą do ok. 1980 roku. Wtedy bramkarzem w ŁKSie buł Kwaśniewicz, w Widzewie Młynarczyk. Drugi bramkarz ŁKSu był kontuzjowany od pewnego czasu gdy Kwaśniewicz dostał kontuzji w maju. ŁKS poprosił Widzew o wypożyczenie bramkarza na te parę meczów do końca sezonu (a mieli jeszcze trzeciego sprawnego) mysląc, że po tym co ŁKS zrobił dla widzewa wcześniej, to nie będzie problemu. Chamy widzewskie nie wypożyczyli, bo zaraz miał byc mecz derbowy. Do bramki musiano wstawić nie ćwiczącego od miesięcy trenera bramkarzy, legendę Jasia Tomaszewskiego, który nie bał się zaryzykować reputacji. Derby skończyły się wynikiem 0:0. Od tego czasu widzew dla mnie przestał istnieć. Więc zamknij mordę.

2019-05-02T19:18:26 02:00, Gość:

Czytać nie potrafisz gimbazo przecwelona , grabarz to największy uj na świecie. A mordę to masz ty mała bezzębna qurefko i otwierasz ją w oczekiwaniu na wielki finał. bombashop ole ole bongo bongo ole

Mógłbym być twoim dziadkiem, kurwiu.

zgłoś
Ł
Łodzianin

To już Panie Jacku wiadomo że będzie karny dla fidzefu? To się przyjaciele z Chorzowa ucieszą

zgłoś
G
Gość

Tomek Cebula mistrz w kupowaniu mistrza xd. Igor Sypnieski tez niezły as i menel co żonę bił, spocony Janek to też niezła legenda w piciu i opowiadaniu głupot. Ziober kasę przepił, Tomasz h ujto kobietę na pasach zabił ,A .Grad tez niezly żul....same legendy ap galka

zgłoś
Dodaj ogłoszenie