Piłkarska druga liga. Simonas Paulius nie pomoże już Widzewowi

hof
Pomocnik Widzewa Łódź Simonas Paulius przeszedł j zabieg artroskopii kolana.

Przerwa łódzkiego pomocnika potrwa około dwóch miesięcy. W tym sezonie 27-letni Litwin rozegrał dziewięć spotkań w II lidze.

Koniec jesieni nie był przyjemny dla piłkarzy i kibiców Widzewa. Łodzianie przegrali 2:3 z Olimpią Grudziądz, a gole stracili w czterech ostatnich minutach spotkania!

W łódzkiej drużynie solidnie przeanalizowano nieszczęsny wytęp w Grudziądzu i w klubie liczą, że wiosenna część sezonu rozpocznie się od znacznie ciekawszego wyniku widzewiaków.

Trener Radosław Mroczkowski znów będzie musiał zmieniać skład zespołu i to nie tylko z powodu konieczności eliminowania z drużyny jej najsłabszych elementów. Cztery żółte kartki wykluczyły z gry Radosława Sylwestrzaka. Jeszcze dwa mecze musi pauzować Daniel Świderski, który został wyrzucony z boiska w meczu z GKS Bełchatów.

Kartkową karencję mają już za sobą Dario Kristo oraz Sebastian Kamiński. Zapewne powrót tego pierwszego znacznie wzmocni drugą linię łódzkiej drużyny. Takiego zawodnika zabrakło w środku pola w przegranym spotkaniu w Grudziądzu.

Materiał oryginalny: Piłkarska druga liga. Simonas Paulius nie pomoże już Widzewowi - Express Ilustrowany