Piłkarska druga liga. Ruch Chorzów chce wygrać na Widzewie

hof
2o102018 chorzow mecz o mistrzostwo 2 ligi ruch chorzow widzew lodz fot arkadiusz gola  polska press
2o102018 chorzow mecz o mistrzostwo 2 ligi ruch chorzow widzew lodz fot arkadiusz gola polska press brak
W 32. drugiej kolejce piłkarskiej drugiej ligi Widzew podejmować będzie Ruch Chorzów. Sobotni mecz na stadionie przy al. Piłsudskiego rozpocznie się o godz. 19.10. Kibice obydwu klubów przyjaźnią się, więc na trybunach nie zabraknie flag i szalików obydwu klubów.

Piłkarze Ruchu Chorzów po niedzielnej porażce z Elaną Toruń spadli na przedostatnie miejsce w tabeli. Widmo trzeciego z rzędu spadku zagląda Niebieskim w oczy. Śląska drużyna ma na koncie tylko 31 punktów i zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli drugiej ligi. Do bezpiecznej lokaty traci trzy punkty, więc widmo trzeciego z rzędu spadku coraz mocniej zagląda mu w oczy.

- Wiemy co trzeba zrobić, żeby się utrzymać. Zamiast oglądać się na innych musimy wygrać i to nie raz. Ciągle wszystko jest w naszych rękach i nikt na Cichej nie zamierza uderzać w pogrzebową nutę - stwierdził Tomasz Ferens, rzecznik Ruchu.

Kibice obydwu drużyn przyjaźnią się, więc nie ma się co dziwić, że Widzew przeznaczył dla fanów Ruchu 1200 biletów. Cena wejściówki na łódzki mecz wynosi wynosi 30 złotych, a transport muszą opłacić we własnym zakresie. Co ciekawe, każdy sympatyk chorzowskiego Ruchu, który przejedzie do Łodzi, jest zobowiązany do kupna wyjazdowego t-shirtu! Cena koszulki to 10 złotych i będzie ją można kupić przed wejściem na sektor łódzkiego stadionu. Organizatorzy wyjazdu zastrzegają, że bez koszulki nie będzie możliwości obejrzenia sobotniego spotkania.

Tokio Raport - rozmowa z Lucyną Kornobys

Wideo

Komentarze 27

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-05-02T09:29:08 02:00, ŁKS rucha rucha:

Lepszy remis niż w dupie penis

Albo dupa przetrzepana w Poznaniu ;)

G
Gość
2019-05-03T15:01:01 02:00, FRANC:

ruch to zakała Śląska banda złodziei i patologi

Japa tam katowicki śmieciu.

F
FRANC
ruch to zakała Śląska banda złodziei i patologi
G
Gość
2019-05-01T19:53:59 02:00, kibic:

dla Ruchu spadek i upadek to jedyny ratunek .nie bedzie to już miało różnicy czy 3 liga czy 4 liga od nowa .tam trzeba wszystko od nowa zacząć z czystym kontem

2019-05-01T20:07:25 02:00, Gość:

Jaka 4 liga? Teraz zespoły zaczynają od klasy B bez wyjątku. Patrz Zawisza.

2019-05-01T20:12:56 02:00, Gość:

mało wiesz dzieciaku .zasłużone kluby jak Widzew ŁKS czy ewentualnie Ruch będą normalnie zaczynać od 4 ligi .Zawisza niczym się nie zasłużył takim do Polskiej Piłki .a o ile mi wiadomo to sam Zawisza chciał od okręgówki załączać bo nawet na 4 ligę by ich stać nie było od razu.a po drugie to Zawisza już drugi raz się rozpada w krótkim czasie wcześniej Hydrobudowa .Boniek to zarządził jak ŁKS się rozpadał ale prawo nie mogło działać wstecz to wytłumacz mi dlaczego Widzew zaczął od 4 ligi bo to już było po zmianie

Dzieciaka to sobie w rodzinie poszukaj podmiejski chłopku. Właśnie tutaj jest znak zapytania - nikt nie potrafi wytłumaczyć dlaczego widzew zaczął od 4 ligi. ŁKS i Polonia miały być ostatnie ponieważ prawo nie działa wstecz (tak mówił sam Boniek). A od tego momentu reszta klubów miała bez wyjątku zaczynać od klasy B.

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-05-02T06:44:48 02:00, ap ścierwo:

ap gałka zawsze była bita....bo to kundle i cwele

Przykro mi z powodu twojej sytuacji domowej. Skoro jesteś bity i wyzywany od kundla i cwela to czemu się nie zgłosisz z tym do MOPSu? Rozumiem że są obawy że 500 twoim starym zabiorą i nie będzie dochodów na royal dla ciebie i twojej rodziny, ty patolu z pl. Kościelnego?!

r
rem-is
róh, róh, róh, gol, gol, gol!!!
Ł
ŁKS rucha rucha
Lepszy remis niż w dupie penis
G
Gość
2019-05-02T08:30:44 02:00, dziurowicz:

jeszcze zawitaja napalency z cska i wiadmomo czym sie skonczy kilka rozwodow i nichcianych analnych ciaz.

Będziesz pierwszy

b
boniek
2019-05-01T19:53:59 02:00, kibic:

dla Ruchu spadek i upadek to jedyny ratunek .nie bedzie to już miało różnicy czy 3 liga czy 4 liga od nowa .tam trzeba wszystko od nowa zacząć z czystym kontem

2019-05-01T20:07:25 02:00, Gość:

Jaka 4 liga? Teraz zespoły zaczynają od klasy B bez wyjątku. Patrz Zawisza.

2019-05-01T20:12:56 02:00, Gość:

mało wiesz dzieciaku .zasłużone kluby jak Widzew ŁKS czy ewentualnie Ruch będą normalnie zaczynać od 4 ligi .Zawisza niczym się nie zasłużył takim do Polskiej Piłki .a o ile mi wiadomo to sam Zawisza chciał od okręgówki załączać bo nawet na 4 ligę by ich stać nie było od razu.a po drugie to Zawisza już drugi raz się rozpada w krótkim czasie wcześniej Hydrobudowa .Boniek to zarządził jak ŁKS się rozpadał ale prawo nie mogło działać wstecz to wytłumacz mi dlaczego Widzew zaczął od 4 ligi bo to już było po zmianie

kilkakrotnie zdobyli mistrzostwo Polski dlatego od 4 ligi moga zaczynac ponowna kariere.

d
dziurowicz
jeszcze zawitaja napalency z cska i wiadmomo czym sie skonczy kilka rozwodow i nichcianych analnych ciaz.
a
ap ścierwo
ap gałka zawsze była bita....bo to kundle i cwele
x
xyz
2019-05-01T20:28:59 02:00, ap ścierwo:

Jak pyry nie obronią to rodowite cwele będą mocno bici...i krzywdzeni

2019-05-01T20:34:44 02:00, hahaha:

hahaha ciekawe kto ich będzie bił ???? te 60 siatki czy koronni ?????? a może ci co pouciekali żeby ich nie złapali czy to z Ruchu czy Widzewa czy Wisły .teraz to poukrywani siedzą a nie będą na mecze jeździć żeby ich wyłapali a tym bardziej nie będą się udzielać w jakiś zadymach

no co ty oni tam mają podobno fabrykę chuliganów cała :) zaraz dorobią kolejnych .tam taśmowo idzie

G
Gość
2019-05-01T20:28:59 02:00, ap ścierwo:

Jak pyry nie obronią to rodowite cwele będą mocno bici...i krzywdzeni

2019-05-01T20:34:44 02:00, hahaha:

hahaha ciekawe kto ich będzie bił ???? te 60 siatki czy koronni ?????? a może ci co pouciekali żeby ich nie złapali czy to z Ruchu czy Widzewa czy Wisły .teraz to poukrywani siedzą a nie będą na mecze jeździć żeby ich wyłapali a tym bardziej nie będą się udzielać w jakiś zadymach

Śmiechem nie ukryjesz strachu

G
Gość
Powiem tak - co się nie stanie to będzie OK. Jeśli awansują, to z hukiem spadną, bo pieniędzy już nie ma. Jeśli zostaną, to będzie wstyd i pośmiewisko, a pieniędzy i tak mało będzie. Niech żyje robotnicze towarzystwo :)))
h
hahaha
2019-05-01T20:28:59 02:00, ap ścierwo:

Jak pyry nie obronią to rodowite cwele będą mocno bici...i krzywdzeni

hahaha ciekawe kto ich będzie bił ???? te 60 siatki czy koronni ?????? a może ci co pouciekali żeby ich nie złapali czy to z Ruchu czy Widzewa czy Wisły .teraz to poukrywani siedzą a nie będą na mecze jeździć żeby ich wyłapali a tym bardziej nie będą się udzielać w jakiś zadymach

Dodaj ogłoszenie