Piłkarska druga liga. Martyna Pajączek: Widzew to ciekawy, ale trudny projekt

Jan HofmanZaktualizowano 
O tym mówiło się od dłuższego czasu. Jednak dopiero wczoraj oficjalnie przedstawiono nową prezes Widzewa Została nią Martyna Pajączek.

Nowa prezes Widzewa spotkała się wczoraj z dziennikarzami i opowiedziała o priorytetach i wyzwaniach w nowej pracy.

Martyna Pajączek przyznała, że Widzew to jedyny taki klub w Polsce, którego funkcjonowanie oparte jest na otwartości wobec ludzi i kibiców. - Na pewno jest to ogromne wyzwanie menedżerskie, ale i olbrzymi potencjał, z którego można zrobić coś wielkiego - powiedziała. - Na pewno Widzew to ciekawy, ale trudny projekt. Na szczęście ja nie boję się ciężkiej pracy.

A tak nowa prezes widzi sportowe cele łódzkiego klubu: - Jedynym i sensownym sportowym celem klubu jest awans do pierwszej ligi. Trzeba tego dokonać, ale wszyscy zdają sobie sprawę, że by tego dokonać musimy włożyć w to bardzo dużo pracy. Moim zdaniem jest jej tutaj bardzo dużo do zrobienia. Nie jestem może wybitnym ekspertem w sprawach sportowych, ale wydaje mi się, że jakieś porównanie mam. Od osób, które są w pionie sportowym będę wymagała takiej pracy nieustannej i intensywnej. Okienko transferowe nie trwa wiecznie, okres przygotowawczy też.

Chciałabym, żeby - oprócz grania w piłkę - Widzew robił dużo fajnych rzeczy, które będą cieszyć kibiców. Oczywiście na początku potrzebne są pewne porządki. Pracę z Widzewem wstępnie zaplanowałam na dwa lata. Najpierw pewne rzeczy trzeba sprawdzić i zaplanować, później - realizować, by klub był prężnie działającą maszyną - dodała Pajączek. - Moim zadaniem jest jednak także usprawnienie działania klubu oraz szersze trafienie do społeczności widzewskiej. Wydaje mi się, że można tu zrobić dużo więcej.

Na razie zarząd będzie działał w składzie dwuosobowym - na stanowisku wiceprezesa pozostaje Piotr Szor. - Jeśli okaże się, że liczba projektów i ilość pracy jest przytłaczająca, będziemy próbowali przenieść poziom zarządzania jeszcze wyżej. Pamiętajcie Państwo, że na co dzień zarządzam ligą, w której jest osiemnaście klubów oraz osiemnastu prezesów, z których każdy ma rację. Udaje nam się jednak coś wypracowywać wspólnie. Wierzę, że tutaj może być tak samo - powiedziała.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 50

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-06-20T19:41:27 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Resztę dopiszę z caps lockiem, bo inaczej się nie da.

JA PIERDOLĘ! WAS TO JUŻ DO RESZTY POWALIŁO Z TYMI KARNETAMI I FREKWENCJĄ! NIC TYLKO PIEPRZENIE JAK MANTRĘ O TYM JACY TO WY JESTEŚCIE WE WSZYSTKIM ZAJEBIŚCI I W OGÓLE! I TE WASZE PROROCTWA NA TEMAT ŁKS POKAZUJĄ JAKIMI BEZNADZIEJNYMI I ZAKOMPLEKSIONYMI DZBANAMI JESTEŚCIE!

2019-06-20T19:54:54 02:00, Gość:

No jak to boli jak boli ojojoj a zrzynają wszystko jak leci z Widzewa a tu klops Piwo rodowity nawet wymyślili to chyba koszerne jakieś

2019-06-20T20:30:48 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Największy punkt ksero to u was na Armii Czerwonej jest! Wymieniać można w nieskończoność:

1. Przyśpiewka ``W naszym mieście Łodzi``

2. Skrót ŚŻK

3. Na zarzut o waszej fałszywej dacie założenia, wy wymyślacie swoją bajeczkę o naszej

4. Bezczelnie zerżnięte określenie ``Serce Łodzi``

5. My mamy swoje piwo ``Rodowite`` wy musicie mieć swoje ``Robotnicze``

6. Prezentacja piłkarzy na sportach halowych

7. My wyzywamy was od podmiejskich, to wy nas też

To tylko przykłady pierwsze z brzegu jak coś mi jeszcze się przypomni to wtedy się odezwę do ciebie, a póki co licz karnety i zbrandzluj się do tego. No i nie zapomnij puścić sobie meczu z Atletico z 1996.

Baw się dobrze czerwona paróweczko!

2019-06-20T22:16:25 02:00, Gość:

Mam niezły ubaw z Ciebie biały parchaczku

No i jak doliczyłeś się już tych karnetów? Doszedłeś już?

G
Gość
2019-06-20T19:41:27 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Resztę dopiszę z caps lockiem, bo inaczej się nie da.

JA PIERDOLĘ! WAS TO JUŻ DO RESZTY POWALIŁO Z TYMI KARNETAMI I FREKWENCJĄ! NIC TYLKO PIEPRZENIE JAK MANTRĘ O TYM JACY TO WY JESTEŚCIE WE WSZYSTKIM ZAJEBIŚCI I W OGÓLE! I TE WASZE PROROCTWA NA TEMAT ŁKS POKAZUJĄ JAKIMI BEZNADZIEJNYMI I ZAKOMPLEKSIONYMI DZBANAMI JESTEŚCIE!

2019-06-20T19:54:54 02:00, Gość:

No jak to boli jak boli ojojoj a zrzynają wszystko jak leci z Widzewa a tu klops Piwo rodowity nawet wymyślili to chyba koszerne jakieś

2019-06-20T20:30:48 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Największy punkt ksero to u was na Armii Czerwonej jest! Wymieniać można w nieskończoność:

1. Przyśpiewka ``W naszym mieście Łodzi``

2. Skrót ŚŻK

3. Na zarzut o waszej fałszywej dacie założenia, wy wymyślacie swoją bajeczkę o naszej

4. Bezczelnie zerżnięte określenie ``Serce Łodzi``

5. My mamy swoje piwo ``Rodowite`` wy musicie mieć swoje ``Robotnicze``

6. Prezentacja piłkarzy na sportach halowych

7. My wyzywamy was od podmiejskich, to wy nas też

To tylko przykłady pierwsze z brzegu jak coś mi jeszcze się przypomni to wtedy się odezwę do ciebie, a póki co licz karnety i zbrandzluj się do tego. No i nie zapomnij puścić sobie meczu z Atletico z 1996.

Baw się dobrze czerwona paróweczko!

Mam niezły ubaw z Ciebie biały parchaczku

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-06-20T19:41:27 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Resztę dopiszę z caps lockiem, bo inaczej się nie da.

JA PIERDOLĘ! WAS TO JUŻ DO RESZTY POWALIŁO Z TYMI KARNETAMI I FREKWENCJĄ! NIC TYLKO PIEPRZENIE JAK MANTRĘ O TYM JACY TO WY JESTEŚCIE WE WSZYSTKIM ZAJEBIŚCI I W OGÓLE! I TE WASZE PROROCTWA NA TEMAT ŁKS POKAZUJĄ JAKIMI BEZNADZIEJNYMI I ZAKOMPLEKSIONYMI DZBANAMI JESTEŚCIE!

2019-06-20T19:54:54 02:00, Gość:

No jak to boli jak boli ojojoj a zrzynają wszystko jak leci z Widzewa a tu klops Piwo rodowity nawet wymyślili to chyba koszerne jakieś

Największy punkt ksero to u was na Armii Czerwonej jest! Wymieniać można w nieskończoność:

1. Przyśpiewka ``W naszym mieście Łodzi``

2. Skrót ŚŻK

3. Na zarzut o waszej fałszywej dacie założenia, wy wymyślacie swoją bajeczkę o naszej

4. Bezczelnie zerżnięte określenie ``Serce Łodzi``

5. My mamy swoje piwo ``Rodowite`` wy musicie mieć swoje ``Robotnicze``

6. Prezentacja piłkarzy na sportach halowych

7. My wyzywamy was od podmiejskich, to wy nas też

To tylko przykłady pierwsze z brzegu jak coś mi jeszcze się przypomni to wtedy się odezwę do ciebie, a póki co licz karnety i zbrandzluj się do tego. No i nie zapomnij puścić sobie meczu z Atletico z 1996.

Baw się dobrze czerwona paróweczko!

G
Gość
2019-06-20T19:41:27 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Resztę dopiszę z caps lockiem, bo inaczej się nie da.

JA PIERDOLĘ! WAS TO JUŻ DO RESZTY POWALIŁO Z TYMI KARNETAMI I FREKWENCJĄ! NIC TYLKO PIEPRZENIE JAK MANTRĘ O TYM JACY TO WY JESTEŚCIE WE WSZYSTKIM ZAJEBIŚCI I W OGÓLE! I TE WASZE PROROCTWA NA TEMAT ŁKS POKAZUJĄ JAKIMI BEZNADZIEJNYMI I ZAKOMPLEKSIONYMI DZBANAMI JESTEŚCIE!

No jak to boli jak boli ojojoj a zrzynają wszystko jak leci z Widzewa a tu klops Piwo rodowity nawet wymyślili to chyba koszerne jakieś

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy

Resztę dopiszę z caps lockiem, bo inaczej się nie da.

JA PIERDOLĘ! WAS TO JUŻ DO RESZTY POWALIŁO Z TYMI KARNETAMI I FREKWENCJĄ! NIC TYLKO PIEPRZENIE JAK MANTRĘ O TYM JACY TO WY JESTEŚCIE WE WSZYSTKIM ZAJEBIŚCI I W OGÓLE! I TE WASZE PROROCTWA NA TEMAT ŁKS POKAZUJĄ JAKIMI BEZNADZIEJNYMI I ZAKOMPLEKSIONYMI DZBANAMI JESTEŚCIE!

s
sram na ap
2019-06-19T19:54:23 02:00, sram na ap:

Właśnie przedłużyłem karnet na mój ukochany klub .

Widzew ……..teraz zobaczymy parchate cweluchy z Karolewa jak szybko przeskoczymy te wasze nędzne 3,5 koła.

2019-06-19T22:02:15 02:00, Gość:

450 zł karnet na ŁKS vs 225 zł na widzewu jest różnica ??????? 1700 tys miejsc na widzewu do 5000 tys na ŁKS jest różnica

widzisz matole tu cena jest istotna tylko dla was....na Widzewie w ex będzie full gdzie ceny pewnie będą podobne do waszych. Za trzy lata jak wam skończą stadion przyjdzie u was max 7-8 tysi

G
Gość

Nawet ekstraklasa nie mobilizuje żeby kupować karnety na to parchactwo

G
Gość

Możecie Panią Prezes cmoknąć w tą piękną okrąglutką pupcię szmaty

G
Gość

A na Widzew karnety idą jak świeże bułeczki , gorzej na tego parcha co grabarza za nogi złapał i śni o POtędze

G
Gość

Gruba dupa to zawsze gruba dupa

G
Gość

ojejej ale chu..ki z ficefa się prężą hahaha do andrespola wyp..ć

G
Gość

Smród to wali pod wiatą bo nawet żyrafy wiedzą gdzie mają puszczać wiatry

G
Gość

Awansowali do ekstraklasy a teraz im karnety za drogie i nie mogą przebić Widzewa oto debilna mentalność białego parcha A ile mieli karnetów w 2 lidze i po ile one były ?

G
Gość

zawsze w cieniu widzewa hahaha pewnie jak pani prezes ma taką dupę to i pół Polski przysłoni

G
Gość

zawsze smród od widzewa szedł wiadomo bez prądu i wody siedzą frajerzy od razu wyczuje się takiego w Łodzi

Dodaj ogłoszenie