Piłkarska druga liga. Martyna Pajączek prezesem Widzewa! [FILM ZDJĘCIA]

Jan HofmanZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (8 zdjęć)
Decyzja zapadała. Martyna Pajączek, znana w środowisku pod pseudonimem "Żelazna dama", będzie prezesem Widzewa. Dziś odbyła się jej pierwsza konferencja.

- Widzew to dla mnie wyjątkowe wyzwanie, bo nie ma takiego drugiego klubu w Polsce. Tak blisko społeczności i kibiców - powiedziała na pierwszej konferencji nowa prezes.

Martyna Pajączek wspomniała o swoim doświadczeniu zawodowym (m.in. tym, że jest w zarządzie PZPN) i obiecała, że wykorzysta je w prezesowaniu klubem Widzew Łódź.

Zapowiedziała też porządki w klubie.

Przypominamy, że po nieudanym drugoligowym sezonie doszło do zmian w Widzewie SA i stowarzyszeniu RTS Widzew, który jest właścicielem piłkarskiej spółki. Odwołano ze stanowisk wszystkich ludzi funkcyjnych, którzy mieli decydujący wpływ na sportową klęskę klubu, jaką był brak awansu do pierwszej ligi. Posadę stracił też prezes Jakub Kaczorowski.
Jego następczynią będzie, a właściwie już jest, Martyna Pajączek.

Wspaniali kibice Widzewa na dzisiejszym meczu. Znajdź siebie...

W piłce nożnej „Żelazna dama”, bo taki ma przydomek, nie jest postacią anonimową. Była prezesem Miedzi Legnica, a także szefową Stowarzyszenia Pierwsza Liga Piłkarska. Warto dodać, że zapisała się w historii polskiej piłki nożnej jako pierwsza kobieta piastująca to stanowisko, jest także członkiem zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 106

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
T
Ty

Ale tych frajerow załatwili, obiecywali że bedzie niespodzianka dla tych wiernych, to jest ceny 20% w górę.

G
Gucio z galery

dziś światowy dzień geja. Wszystkie ciotki z galery świętują swoją sztamę z amiką wronki. Będzie wzajemne wylizywanie pachwin i pach. Żeńska część widowni ( ta bardziej pluszowa) będzie mogła wymienić rajtuzy i stingi. Po 15 konkurs wsadów z połykiem. Wiwat różowy ap gałka. Grabarz prowadzi nas prosto na doły .

Ł
Łodzianin
2019-06-17T16:55:27 02:00, Kibic:

Cudowne czasy nadeszły (wróciły) w łódzkiej piłce nożnej. ŁKS dwie klasy nad zydzewem, zydzew pogrążony w bagnie bez żadnych perspektyw na przyszłość. Chyba że perspektywa założenia klubu od nowa i znowu wizję świetlanej przyszłości.... trzymam kciuki za Panią Sarap..... pardon Panią Pajączek. Możecie się naśmiewać zuliki z bedonia ale jeszcze naprawdę prezes Skalski wam pogrzeb odprawi.....

2019-06-17T18:51:43 02:00, Gość:

Ciesz się tą krótką chwilą póki możesz ;)

2019-06-17T22:24:41 02:00, Gość:

krótka chwila ?????? Już od 4 lat jesteście za w cieniu ŁKS 3 lata ligę niżej i rok w 3 lidze w tabeli i kolejny rok minimum przed wami a będzie więcej. to jest chwila ????

2019-06-18T00:23:32 02:00, RTS1910:

pajacu jakbys umial liczyc 3 lata kiblowaliscie w 3 lidze masakra. wczesniej spaliscie to i mieliscie wiecej czasu na odejscie nam to chyba logiczne . o jakim ty cieniu wogole mowisz , chyba tym w ktorym zawsze byliscie przy widzewie gdy obie druzyny cos tam znaczylly

2019-06-18T05:25:02 02:00, Łodzianin:

No dzisiejszy dzień, patrzycie na Nasze plecy, i w zasadzie tylko tyle. żyj historia.tych swoich drugoligowych kopaczy 1922

2019-06-18T09:00:23 02:00, Gość:

Wygląd i nazwisko tej Pani idą w parze z wspaniałymi wynikami jakie Widzew osiąga w lidze, totalny rynsztok.

2019-06-18T12:59:49 02:00, Gość:

Powiem wam kurwy z unii tak!Za rok bijemy się w derbach 1 ligowych.Wpierdol łapiecie i krótki żywot wasz z tą eklapą,tylko sezon,a takie ambicje,jeszcze trochę czasu i się obudzicie pały jebane

2019-06-18T15:09:51 02:00, Tykwa:

Początek wypowiedzi mnie śmieszy że Widzew to żydzew.Jeśli ktoś poczytał historię powstawania łódzkich drużyn to powinien wiedzieć źe jednym z założycieli klubu ŁKS był właśnie Żydem,wystarczy trochę poszperać w necie i jasno jest to napisane.Więc na pewno kibice ŁKS powinni trochę zainteresować się historią klubu.Pisząc żydzew obrażają swój własny klub.Od Widzewa wara.

2019-06-18T18:29:04 02:00, Historia widzewa:

Leon Sallmann

Ernest Kunt

Benjamin Leibich

Konstanty Wejman

Edward Grosser

Otto Steiger

Lutek Rozenbaun

I nikogo nie powinny dziwić takie nazwiska , bo do II wojny światowej w Łodzi nikt na to uwagi nie zwracał ale na przełomie lat 70-80 ,Ludwik Sobolewski zobaczył że więcej nie osiągnie w SKS Start i przeniósł się do RTS Widzew i ten moment a nie 1910 powinniście uznawać za początek waszego klubu.No ale lepiej się dowartościować 1910 zapominając o najważniejszym was wtedy zwyczajnie nie było , więc takie wyszukiwanie co było przed ' 45 was tylko ośmiesza.

2019-06-18T19:13:05 02:00, Gość:

Oni nie byli założycielami,tylko byli w zarządzie.

Założyciele to :Konstanty Wejman, Fryderyk Kraus, Edward Duszek i Robert Adam.

Proszę nie przekłamywać historii i czytać wiadomości dokładniej.

Ale wy macie zryty łeb, na czarne mówicie, że jest białe, że Semita z zarządu to inny Semita, a właściwie nie Semita, bo zarząd widzewa to inny zarząd, po prostu widzew to stan umysłu.

Ł
Łodzianin
2019-06-18T19:51:52 02:00, Gość:

Jak ta kobieta wygląda. Chyba biedaczka lustra nie ma w domu...

Jeszcze trochę, a zakwalifikuje się do programu "Historie wielkiej wagi" z dr. Younan Nowzaradan

Ł
Łodzianin
2019-06-17T16:55:27 02:00, Kibic:

Cudowne czasy nadeszły (wróciły) w łódzkiej piłce nożnej. ŁKS dwie klasy nad zydzewem, zydzew pogrążony w bagnie bez żadnych perspektyw na przyszłość. Chyba że perspektywa założenia klubu od nowa i znowu wizję świetlanej przyszłości.... trzymam kciuki za Panią Sarap..... pardon Panią Pajączek. Możecie się naśmiewać zuliki z bedonia ale jeszcze naprawdę prezes Skalski wam pogrzeb odprawi.....

2019-06-17T18:51:43 02:00, Gość:

Ciesz się tą krótką chwilą póki możesz ;)

2019-06-17T22:22:13 02:00, Kibic:

Spokojnie spokojnie zuliku z Bedonia. Myślę że obecna sytuacja potrwa co najmniej jedno pokolenie. A to wystarczy żeby pamięć o jakimś tam zydzewie wyginęła. Wracacie do swoich tradycji klub osiedlowy. Nawet tzw słoiki już wam nie pomogą bo ludzie z Bełchatowa czy Tomaszowa wola kibicować swoim drużyna . Idź spać. Może przyśni Ci się Widzew w LM.

2019-06-18T23:12:25 02:00, Gość:

Ty za dużo nie myśl, bo mając dwa zwoje pod czaszka nic dobrego to nie przynosi

Gdyby ie moje pomysły, t do dziś gówno z obory być patykiem przepychał, podwójny zwoju.

G
Gość
2019-06-17T16:55:27 02:00, Kibic:

Cudowne czasy nadeszły (wróciły) w łódzkiej piłce nożnej. ŁKS dwie klasy nad zydzewem, zydzew pogrążony w bagnie bez żadnych perspektyw na przyszłość. Chyba że perspektywa założenia klubu od nowa i znowu wizję świetlanej przyszłości.... trzymam kciuki za Panią Sarap..... pardon Panią Pajączek. Możecie się naśmiewać zuliki z bedonia ale jeszcze naprawdę prezes Skalski wam pogrzeb odprawi.....

2019-06-17T18:51:43 02:00, Gość:

Ciesz się tą krótką chwilą póki możesz ;)

2019-06-17T22:22:13 02:00, Kibic:

Spokojnie spokojnie zuliku z Bedonia. Myślę że obecna sytuacja potrwa co najmniej jedno pokolenie. A to wystarczy żeby pamięć o jakimś tam zydzewie wyginęła. Wracacie do swoich tradycji klub osiedlowy. Nawet tzw słoiki już wam nie pomogą bo ludzie z Bełchatowa czy Tomaszowa wola kibicować swoim drużyna . Idź spać. Może przyśni Ci się Widzew w LM.

Ty za dużo nie myśl, bo mając dwa zwoje pod czaszka nic dobrego to nie przynosi

X
Xc
2019-06-18T20:38:52 02:00, kupa łajna:

tłusty potwór

zre pierdzi sra

na pierdzewie to normalka

pewnie poci się i śmierdzi

Ile ty dziecko masz lat?

T
Tomy

Nie no...sorry ale po tej wypowiedzi video stwierdzam że ta pani jest największym debilem jaki kiedykolwiek był w Widzewie...

😎
2019-06-18T13:49:11 02:00, Rain:

grabarz wylizuje oczodoły i pachwiny trupom

Gówno kogo obchodzi co robi Skrzydlaty Orzeł

k
kupa łajna

tłusty potwór

zre pierdzi sra

na pierdzewie to normalka

pewnie poci się i śmierdzi

G
Gość

Czyli już układy i układziki ... Ma znajomości itd.... no nie wiem czy to dobry wybór ... Zobaczymy

G
Gość

Jak ta kobieta wygląda. Chyba biedaczka lustra nie ma w domu...

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy

No to teraz krótki instruktarz i przeszkolenie z pisania donosów na ŁKS i wysyłania listów otwartych z wyolbrzymionymi roszczeniami i można zacząć prezesowanie ;)

G
Gość
2019-06-17T16:55:27 02:00, Kibic:

Cudowne czasy nadeszły (wróciły) w łódzkiej piłce nożnej. ŁKS dwie klasy nad zydzewem, zydzew pogrążony w bagnie bez żadnych perspektyw na przyszłość. Chyba że perspektywa założenia klubu od nowa i znowu wizję świetlanej przyszłości.... trzymam kciuki za Panią Sarap..... pardon Panią Pajączek. Możecie się naśmiewać zuliki z bedonia ale jeszcze naprawdę prezes Skalski wam pogrzeb odprawi.....

2019-06-17T18:51:43 02:00, Gość:

Ciesz się tą krótką chwilą póki możesz ;)

2019-06-17T22:24:41 02:00, Gość:

krótka chwila ?????? Już od 4 lat jesteście za w cieniu ŁKS 3 lata ligę niżej i rok w 3 lidze w tabeli i kolejny rok minimum przed wami a będzie więcej. to jest chwila ????

2019-06-18T00:23:32 02:00, RTS1910:

pajacu jakbys umial liczyc 3 lata kiblowaliscie w 3 lidze masakra. wczesniej spaliscie to i mieliscie wiecej czasu na odejscie nam to chyba logiczne . o jakim ty cieniu wogole mowisz , chyba tym w ktorym zawsze byliscie przy widzewie gdy obie druzyny cos tam znaczylly

2019-06-18T05:25:02 02:00, Łodzianin:

No dzisiejszy dzień, patrzycie na Nasze plecy, i w zasadzie tylko tyle. żyj historia.tych swoich drugoligowych kopaczy 1922

2019-06-18T09:00:23 02:00, Gość:

Wygląd i nazwisko tej Pani idą w parze z wspaniałymi wynikami jakie Widzew osiąga w lidze, totalny rynsztok.

2019-06-18T12:59:49 02:00, Gość:

Powiem wam kurwy z unii tak!Za rok bijemy się w derbach 1 ligowych.Wpierdol łapiecie i krótki żywot wasz z tą eklapą,tylko sezon,a takie ambicje,jeszcze trochę czasu i się obudzicie pały jebane

2019-06-18T15:09:51 02:00, Tykwa:

Początek wypowiedzi mnie śmieszy że Widzew to żydzew.Jeśli ktoś poczytał historię powstawania łódzkich drużyn to powinien wiedzieć źe jednym z założycieli klubu ŁKS był właśnie Żydem,wystarczy trochę poszperać w necie i jasno jest to napisane.Więc na pewno kibice ŁKS powinni trochę zainteresować się historią klubu.Pisząc żydzew obrażają swój własny klub.Od Widzewa wara.

2019-06-18T18:29:04 02:00, Historia widzewa:

Leon Sallmann

Ernest Kunt

Benjamin Leibich

Konstanty Wejman

Edward Grosser

Otto Steiger

Lutek Rozenbaun

I nikogo nie powinny dziwić takie nazwiska , bo do II wojny światowej w Łodzi nikt na to uwagi nie zwracał ale na przełomie lat 70-80 ,Ludwik Sobolewski zobaczył że więcej nie osiągnie w SKS Start i przeniósł się do RTS Widzew i ten moment a nie 1910 powinniście uznawać za początek waszego klubu.No ale lepiej się dowartościować 1910 zapominając o najważniejszym was wtedy zwyczajnie nie było , więc takie wyszukiwanie co było przed ' 45 was tylko ośmiesza.

Oni nie byli założycielami,tylko byli w zarządzie.

Założyciele to :Konstanty Wejman, Fryderyk Kraus, Edward Duszek i Robert Adam.

Proszę nie przekłamywać historii i czytać wiadomości dokładniej.

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-06-18T13:51:07 02:00, Izyk Trabucel 2013:

dlaczego grabarz ma zajady? ;)

bo skrzydlaty

Dodaj ogłoszenie