Piłkarska druga liga. Dziś piąty sparing Widzewa Łódź

Jan HofmanZaktualizowano 
Piłkarze Widzewa rozegrają dziś przedostatni sparing w trakcie przygotowań do nowego sezonu drugiej ligi.

Jest dobra wiadomość, bowiem jednak w Widzewie zdecydowano, że piąty mecz sparingowy, z czeskim trzecioligowym MKF Frydek-Mistek, będą mogli obejrzeć kibice i dziennikarze. Widzew początkowo chciał ukrywać swoją drużynę przed światem, ale na szczęście rozsądek zwyciężył.

Widzewskie deja vu? Oczywiście. Kibice i dziennikarze przerabiali to już wiosną, kiedy zespół prowadził Radosław Mroczkowski. On zamykał sparingi przed kibicami i dziennikarzami, także własnej telewizji! Później szkoleniowiec przekonał się, że konspiracja nie wniosła nic nowego do umiejętności taktycznych widzewskiego zespołu i często w trakcie rozgrywek szydzono z jego trenerskich wizji, ale przed wszystkim umiejętności naczynia taktyki. No, bo ona w Widzewie nie istniała, co źle skończyło się dla ówczesnego opiekuna drużyny z al. Piłsudskiego. Chciałoby się w tym miejscu zacytować słowa klasyka. „Widzewie, panie Kaczmarek nie idźcie tą drogą!”.

Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 17 na boisku ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego.

Wydaje się, że drużyna MKF Frydek-Mistek to wymarzony rywal, by w starciu z nim poćwiczyć różne rozwiązania taktyczne. Czeski zespół zmierzył się w środę z innym naszym drugoligowcem - GKS Katowice - przegrywając sromotnie aż 0:6.

Łódzki klub poinformował wczoraj o podpisaniu dwóch kontraktów.

Najpierw Widzew zawarł roczną umowę z Wojciechem Pawłowskim. 26-letni bramkarz w nadchodzącym sezonie będzie rywalizował o miejsce w jedenastce drużyny z al. Piłsudskiego z Patrykiem Wolańskim. Zawodnik w ekstraklasie zadebiutował we wrześniu 2011 roku w barwach Lechii Gdańsk. Jako jej zawodnik w sezonie 2011/2012 rozegrał 16 meczów na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Później był bramkarzem Udinese Calcio. Nie dostał jednak szansy debiutu w Serie A. Ostatnio był zawodnikiem ekstraklasowego Górnika Zabrze, z którym wiązał go kontrakt do końca poprzedniego sezonu.

Piłkarzem Widzewa został też Bartłomiej Poczobut, defensywny pomocnik. On też podpisał roczną umowę, z możliwością przedłużenia jej o kolejne dwanaście miesięcy w przypadku wywalczenia przez klub awansu do I ligi.Przez ostatnie półtora roku Poczobut był podstawowym piłkarzem GKS Katowice. On i jego koledzy nie zdołali jednak utrzymać klubu w pierwszej lidze.

Zakończyły się testy Ronalda Takacsa w łódzkim klubie. Zawodnik nie oczarował swoją dyspozycją piłkarską trenera Marcina Kaczmarka i musi szukać sobie innego pracodawcy.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 24

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

A
Arnie
2019-07-12T17:34:27 02:00, Fijoł:

Podobno zapłacili Czechom by dali im wygrać, w ten sposób chcą zrobić nadzieję kibicom frajerom że będzie dobrze a znów będzie pośmiewisko i kabaret! 3 liga 3 liga Fsidzef!!!

Zobacz wynik już 4:0, po co by mieli kupować sparing, jesteś taki głupi czy tylko udajesz?

F
Fijoł

Podobno zapłacili Czechom by dali im wygrać, w ten sposób chcą zrobić nadzieję kibicom frajerom że będzie dobrze a znów będzie pośmiewisko i kabaret! 3 liga 3 liga Fsidzef!!!

G
Gość
2019-07-12T11:09:35 02:00, www:

hofman chuj ze sparingami,kontraktami.Pisz o karnetach,tylko o karnetach !!!!!!!!!

2019-07-12T12:44:26 02:00, Gość:

A Ty nie pisz wcale

2019-07-12T12:56:33 02:00, www:

do obory.......

A trafisz?

M
Maja
2019-07-12T12:20:48 02:00, Zainteresowany:

Czy znany Działacz Widzewa "Jędras"dostanie karnet za darmo czy będzie musiał go kupić w specjalnej cenie 60 zł?????

2019-07-12T12:41:24 02:00, Izyk 2013:

Czy karzeł z Limanki dostanie paszport polsatu oraz sky boxa na al.ujni? Przecież to ambasador marki ap gałka esu.

2019-07-12T13:39:40 02:00, Gość:

Izyk 2013 ojciec woła do chlewa świnie czekają na obrządek! Pacanie.

Wszystkie karnety powinny być po 60.wkońcu to widzef

W
Wiesiek z byczyny

Hofman do jasnej cholery, co mnie to obchodzi???!!!! karnety dawaj!!! I nie zapomnij napisać jak wielki i wybitny jest nasz widzewu ukochany!!!! My tu toczymy ciężkie boje w konkurencji karnetowej, a ty o jakiś sparingach, transferach, wynikach. Kogo to obchodzi??????

T
Taubwurcel 2013

Hop chyc tralala grabarz po migdał zapycha banderowca.

I
Icek wnuk Hiszberga
2019-07-12T11:38:00 02:00, Gucio z galery:

ap ełkauesu = LGBT. Wiwat tęczowy klub ze wsi Retkinia.

2019-07-12T14:33:02 02:00, Szlomo syn lutka rozenbaum:

różowy i tęczowy to reaktywacyjny trup sportowy

hop dziś, hop dziś...

Vivat tęczowy srałtełes

Spermowa i tęczowa to akademia pejsów jednotrybunowa.

Hop hop hop na wieki

Szalom tęczowo spermiasty ap eł-kałes...

J
Jędras
2019-07-12T11:18:50 02:00, Wiesiek rts:

Wszyscy na sparing jak wygramy to powinien być odkryty autobus !

2019-07-12T14:07:11 02:00, Sajmon Chechło:

ekstraklasa nasz...buhahahha... tylko klub z tak mizernym dorobikiem jak ap kleks może z tego powodu wypuszczać okazjonalne koszulki.

noo, noo, u nas w srał-tełesie przemielili piętnaście baniek i nic.

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-07-12T11:38:00 02:00, Gucio z galery:

ap ełkauesu = LGBT. Wiwat tęczowy klub ze wsi Retkinia.

różowy i tęczowy to reaktywacyjny trup sportowy

hop dziś, hop dziś...

Vivat tęczowy srałtełes

Z
Zen

Haha.....Widzew zatrudnia starego Robaka. A w ŁKSie o 16 konferencja.....wielki prezent od pana Tomasza. Defensywe wzmocni Kamil Glik......witamy na pokładzie.

S
Sajmon Chechło
2019-07-12T11:18:50 02:00, Wiesiek rts:

Wszyscy na sparing jak wygramy to powinien być odkryty autobus !

ekstraklasa nasz...buhahahha... tylko klub z tak mizernym dorobikiem jak ap kleks może z tego powodu wypuszczać okazjonalne koszulki.

G
Gość
2019-07-12T11:38:00 02:00, Gucio z galery:

ap ełkauesu = LGBT. Wiwat tęczowy klub ze wsi Retkinia.

Gucio z galery ty bracie Izyka tobie ojciec każe pomóc mu przy obrządku świń w chlewie . Masz wywieźć gnój na podwórko sobako jedna !

W
W robotniczym zakochany

Jędras trzymaj się pdw

G
Gość
2019-07-12T12:20:48 02:00, Zainteresowany:

Czy znany Działacz Widzewa "Jędras"dostanie karnet za darmo czy będzie musiał go kupić w specjalnej cenie 60 zł?????

2019-07-12T12:41:24 02:00, Izyk 2013:

Czy karzeł z Limanki dostanie paszport polsatu oraz sky boxa na al.ujni? Przecież to ambasador marki ap gałka esu.

Izyk 2013 ojciec woła do chlewa świnie czekają na obrządek! Pacanie.

H
Hehę
2019-07-12T12:20:48 02:00, Zainteresowany:

Czy znany Działacz Widzewa "Jędras"dostanie karnet za darmo czy będzie musiał go kupić w specjalnej cenie 60 zł?????

2019-07-12T12:58:30 02:00, www:

Dostanie jeszcze w promocji możliwość czuwania przy pomniku lutka rozenbauma....... ; ))))))

Hehehe

Dodaj ogłoszenie