Piłkarki UKS SMS Łódź zremisowały w Krakowie z AZS UJ

Piłkarki nożne UKS SMS Łódź zremisowały 2:2 w Krakowie z zespołem AZS Uniwersytet Jagielloński.

Niezwykle emocjonująca była końcówka spotkania. W 80 minucie, przy stanie 1:1, sędzina usunęła z boiska Dragunowicz, zawodniczę krakowskiej drużyny, za drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Cztery minuty przed końcem meczu Dąbrowska dała prowadzenie łodziankom i wydawało się, jest już po meczu. Tymczasem gospodynie rzuciły się do desperackiego ataku. Sowalska faulowa w polu karnym rywalkę i sędzina podyktowała rzut karny dla AZS. Jedenastkę w 89 minucie wykorzystała Zapała!

AZS Uniwersytet Jagielloński - UKS  SMS Łódź 2:2 (1:0)

1:0 - Zapała 45+1
1:1 - Majda 57
1:2 - Dąbrowska 86
2:2 - Zapała 89, karny

UKS  SMS: UKS  SMS: : Sowalska - Kolis (90+1, Kowalska), Sokołowska, Balcerzak, Zieniewicz - Krezyman, Domin, Dąbrowska, Stasiak (85, Maciejko) - Gąsieniec (72, Bałdyga), Majda (90+1, Stashkova).