Piłka ręczna. Porażki łódzkich zespołów - Anilany i ChKS

Porażki łódzki zespołów piłki ręcznej w I lidze

Drużyna ChKS PŁ przegrała u siebie z MTS Kwidzyń 16:19 (8:11)w O lidze piłki ręcznej kobiet. Łodzianki w ciągu ośmiu minut drugiej połowy straciły sześć bramek i to miało główny wpływ na ich porażkę. Bramki dla ChKS PŁ: Gomólka 5, Kisiel i Szmigielska po 3, Mularczyk, Moskal, Gitzel, B. Walicka , Sadowska po 1. Łodzianki spadły na czwarte miejsce w tabeli. 24 kwietnia o godz. 18.30 grają z Samborem w Tczewie.

I liga mężczyzn: Czuwaj Przemyśl - Politechnika Anilana 31:25 (13:15). Łodzianie zajmują miejsce trzecie od końca. 21 kwietnia o godz. 18 Politechnika Anilana podejmuje MKS Wieluń