Piłka ręczna. Pierwsze zwycięstwo Politechniki Anilany

Bardzo udany był ostatni weekend dla łódzkiej I-ligowej piłki ręcznej.

W trzecim ligowym meczu pierwsze zwycięstwo odnieśli szczypiorniści Politechniki Anilany. Podopieczni Adama Jędraszczyka pokonali MTS Chrzanów 26:23 (11:13). W 33 minucie rywale prowadzili różnicą trzech bramek. Trzy minuty później łodzianie wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końca. Siedem bramek strzelił Kamil Witkowski (ma już ich na koncie 16). Po trzy gole zdobyli: Sergiusz Przybysz i Damian Wawrzyniak. 30 października o godz. 18 Anilana podejmuje KSSPR Końskie.
Świetnie zainaugurowały ligowe zmagania piłkarki ręczne ChKS PŁ. Pokonały KSAP Poznań 30:28 (17:13). W 13 minucie poznanianki prowadziły 7:6, ale później na parkiecie dominowały łodzianki. Po siedem bramek zdobyły: Żaneta Moskal i Beata Walicka. 7 października łodzianki grają w NowymLubiczu z Drwęcą.