Piłka nożna. Płkarze ŁKS i Widzewa zagrali w reprezentacjach Polski

Łódzkie kluby nie mają jeszcze swoich przedstawicieli w pierwszej reprezentacji Polski, ale młodzież z ŁKS i Widzewa występje już w młodzieżowych drużynach narodowych.

Piłkarska reprezentacja Polski U-20 w meczu Turnieju Ośmiu Narodów (Elite League) rozegranym na stadionie Widzewa pokonała 3:0 (3:0) rówieśników z Czech. W drużynie prowadzonej przez trenera Jacka Magierę w podstawowym składzie zagrał obrońca ŁKS Jan Sobociński. W 67 minucie na boisku zameldował się Konrad Gutowski. Widzewiak zmienił Sebastiana Strózika, gracza Cracovii.
Bramki dla Polski: Mateusz Bogusz 39, Hubert Sobol 41, Maik Nawrocki 50, Przemysław Bargiel 59.

Reprezentacja Polski do lat 19 (rocznik 2000), prowadzona przez Dariusza Gęsiora, wygrała 4:3 (2:1) w meczu towarzyskim z reprezentacją Macedonii. W 65 minucie, przy wyniku 4:1, na murawie pojawił się Marcel Pięczek. Widzewiak zmienił Daniela Liszkę.
Bramki dla Polski: Tymoteusz Puchacz 8, Adrian Łyszczarz 11, karny, Jakub Moder 16, karny

Materiał oryginalny: Piłka nożna. Płkarze ŁKS i Widzewa zagrali w reprezentacjach Polski - Express Ilustrowany