Piłka nożna kobiet. UKS SMS Łódź nie dał rady Medykowi

Trzeci w tabeli przed 12 kolejką piłkarskiej ekstraligi kobiet - Medyk Konin podejmował piątą drużynę - UKS SMS Łódź.

Do 53 minuty oba zespoły toczyły wyrównany pojedynek, ba przewagę miały łodzianki. Nie wykorzystały niestety dobrych sytuacji. Gospodynie nie oddały strzału na bramkę. Niestety dla drużyny gości, w drugiej połowie po zdobyciu gola gospodynie przejęły inicjatywę i dyktowały warunki gry, zdobywając jeszcze dwie bramki (drugą po strzale samobójczym). Łodzianki walczyły do ostatniej akcji. W końcówce po dobrym strzale Molendy udaną interwencją popisała się bramkarka z Konina.

Medyk Konin - UKS SMS Łódź 3:0 (0:0)

Bramki: Natalia Chudzik - dwie (53 i 67 min), Olga Zubczyk (81, samobójcza)

W pierwszej rundzie w Łodzi UKS SMS przegrał 0:1 po kontrowersyjnym rzucie karnym, podyktowanym już w 2 minucie, wykorzystanym przez Natalię Chudzik.