Piłka nożna kobiet. Trzecie zwycięstwo z rzędu drużyny UKS SMS

h
Szóste ligowe zwycięstwo, w tym trzecie z rzędu w piłkarskiej ekstralidze kobiet drużyny UKS SMS.

Podopieczne trenera Marka Chojnackiego pewnie pokonały w Żywcu Mitech 4:1. Ten cenny wynik umacnia łodzianki na piątym miejscu w tabeli. Nasza drużyna pierwszego gola zdobyła już w 5 minucie spotkania. Straciły bramkę (77 minuta) , gdy łodzianki prowadziły 4:0. UKS SMS potwierdził, że jest zespołem ligowej czolówki.Rywalkom widmo spadku z ligi zaczyna zaglądać w oczy.

Mitech Żywiec UKS SMS Łódź 1:4 (0:4)

Bramki dla UKS SMS: Paulina Filipczak (5), Daria Kurzawa (55), Nikola Karczewska (61), Klaudia Jedlińska (68)
SMS: Szperkowska (80, Ptaszek) Enjo, Dragunowicz, Zubchyk, Kurzawa Turkiewicz (65, Molenda), Achcińska (70, Sokołowska), Parczewska, Jedlińska -Filipczak (65, Osińska), Karczewska