Piłka kobiet. TME SMS Łódź w odwrocie. Druga porażka z rzędu. Co się dzieje?

Piłkarki TME SMS Łódź w odwrocie. Doznały drugiej porażki z rzędu, pierwszej na własnym boisku.

Do przerwy łodzianki oddały cztery strzały, rywalki tylko jeden, ale za to wyjątkowo celny. Zdobyły bramkę, wykorzystując sytuację sam na sam i prowadziły 1:0.
W drugiej połowie łodzianki atakowały od pierwszej minuty, ale bez bramkowych efektów. Tymczasem jedna z kontr akademiczek skończyła się strzałem w poprzeczkę. Od tego momentu mecz się wyrównał, ba więcej z gry miała drużyna gości. Łodzianki walczyły do końca, ale wszystko kończyło się na rzutach rożnych.
Ostatnie minuty należały do krakowianek. Najpierw znów trafiły w poprzeczkę, a potem w doliczonym czasie wywalczyły rzut karny. Zdobycie drugiego gola przesądziło losy pojedynku.
Po wpadce w Gdańsku, trener Marek Chojnacki porównał sytuację zespołu do samolotu, który wpadł w korkociąg: albo szybko z niego wyjdziemy i wszyscy ocalejemy albo nie i wszyscy przepadniemy.
UJ, obok TME SMS, to jedyny zespół Ekstraligi, który w tej rundzie wygrał w Łęcznej i zremisował z Czarnymi.

TME SMS Łódź - AZS UJ Kraków 0:2 (0:1)