Pilica Przedbórz vs Widzew Łódź RELACJA NA ŻYWO. Koniec meczu. Remis

(tj)
Pilica Przedbórz vs Widzew Łódź RELACJA NA ŻYWO. Po bardzo słabym meczu Widzew zremisował w Przedborzu z Pilicą.

Liga mistrzów na żywo. AS Roma vs Barcelona LIVE
Tak się rodziła EROTYKA w Łodzi - zdjęcia nagich kobiet [+18]
Piłkarze już na boisku, za moment pierwszy gwizdek sędziego.
1' Zaczęli. Widzew osłabiony. W składzie nie ma zawodników, którzy mają za sobą grę w ekstraklasie.
3' Początek w wykonaniu obu drużyn rozważny. Pierwsza groźniejsza akcja gospodarzy, ale obrońcy Widzewa nie dali się ograć.
4' Kontra Widzewa, ale Rachubiński nie opanował piłki.
6' Gra całkiem szybka, choć niestety chaotyczna. Obie drużyny popełniają sporo technicznych błędów.
Spora grupa kibiców Widzewa pojawiła się na meczu.
7' Faul. Widzewiak przewraca kapitana gospodarzy. Rzut wolny. Madej i Kujawski z przodu. Szybko zagrana piłka, ale niecelnie i Widzew przechodzi do ataku.
8' Widzewiacy nie potrafią przeprowadzić dobrej, szybkiej akcji, która zagroziłaby bramkarzowi gospodarzy. Widać brak Adriana Budki.
9' Pilica nie zamierza się bronić, nie zamierza ustąpić pola. Gra jest twarda, ale na razie nie ma brutalnych zagrań.
10 ' Akcja Widzewa, dobre podanie i strzał z ok. 20 metrów.
11' Jest pierwsza żółta kartka dla zawodnika Widzewa. Ostry atak i sędzia nie miał wątpliwości sięgając do kieszeni po żółty kartonik.
12' Bartłomiej Madej już gotowy do ponownego wejścia na boisko. Po faulu nie widać już śladu.
13' Widzew próbuje atakować, ale czyni to bardzo niemrawo.
15' Aut dla zawodników Pilicy. Ładna akcja, płaski strzał, ale Michał Sokołowicz na posterunku.
17' Była szansa, ale Świątkiewicz w boczną siatkę. Dobra szansa, ale nie po akcji Widzewa, ale po błędzie obrońcy.
19' W odpowiedzi akcja piłkarzy Pilicy. Akcja skrzydłem, na szczęście obrońcy na posterunku.
20' Rzut rożny dla gospodarzy.
21' Dobre wyjście Dudały, piłka trafia do Bartosa, do Świątkiewicza i... faul Widzewiaka.
22' Znów akcja Widzewa, szkoda, że napastnik zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i zderzył się z bramkarzem.
Rzut rożny dla Widzewa. Bartos wrzuca piłkę w pole karne. Mocna centra, ale zawodnicy Pilicy wybijają piłkę.
23' Polica gra w "dziesiątkę", zawodnik kontuzjowany.
25' Widzew nie potrafi narzucić swojego stylu walki. Może trener powinien sięgnąć po bardziej kreatywnych młodych zawodników? Może czas postawić na Kamila Wielgusa?
28' Widzew próbuje, ale co z tego, skoro bramkowych sytuacji nie ma.
29' Wciąż brak zmiany w zespole Pilicy za Wyciszkiewicza. Gospodarze w dziesiątkę.
29' Rzut wolny dla Pilicy, szybkie rozegranie, będzie groźnie pod bramką Widzewa...
... po strzale napastnika gospodarzy piłka poszybowała nad spojeniem bramki łodzian.
31' Nudny mecz, dużo walki w środku pola. Akcje Widzewa pod bramką gospodarzy kończą się zazwyczaj niecelnym podaniem. Brakuje dokładności.
33' Widzew rozpoczyna akcję atakiem pozycyjnym. Piłkarz gospodarzy Wyciszkiewicz wrócił na boisko. Próba strzału piłkarza Widzewa, ale prosto w bramkarza.
34' Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy Naidyshaka za faul na piłkarzu Widzewa
36' Wciąż bez bramek. Widzew miał tylko jedną akcję do objęcia prowadzenia ale Świątkiewicz nie wykorzystał znakomitej szansy. Widzew próbuje. Ale akcje łodzian są chaotyczne.
38' Widać brak Okachiego i Adriana Budki. Teraz Majerz centruje do Świątkiewicza... ale ten zamiast kropnąć z pierwszej wbiegł w pole karne i źle przyjął. Widać że zawodnik Widzewa ma duże braki techniczne. Była realna szansa na bramkę.
43' Masażyści mają pełne ręce roboty. Piłkarze Widzewa często faulują. Oby nie skończyło się to czerwoną kartką.
43' Widzew traci piłkę, gospodarze rozpoczynają kontrę... Tracą piłkę, podobnie jak piłkarze Widzewa gospodarze nie potrafią jednym celnym podaniem otworzyć drogę do bramki.
46' Sędzia kończy pierwszą połowę. Ostry mecz, dużo fauli. Akcji jak na lekarstwo. Miejmy nadzieję że Widzew poprawi się po przerwie i zacznie stwarzać więcej sytuacji bramkowych. Brakuje póki co zawodnika kreatywnego. Zobaczymy co pokażą łodzianie po przerwie. ZAPRASZAMY

Zaczynamy II połowę meczu

1' Może w tej części meczy uda się strzelić bramkę
3' Groźnie pod bramką Widzewa. Obrońcy jednak nie dają się zaskoczyć. Szkoda, że w Widzewie nie ma osoby, która pociągnęłaby kolegów do ataku. Gra jest po prostu słaba.
4' Na murawie leży Widzewiak, potrzebna jest pomoc masażysty.
7' Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie, ale nic z tego nie wyszło.
8' Kibice dziś nie dopingują swoich zawodników.
9' Walka w środku boiska.
11' Znów faul na środku boiska, znów rzut wolny dla gospodarzy i znów nic z tego nie wyszło.
13' zmiana w Pilicy - dwóch nowych zawodników pojawia się na boisku.
15' To chyba najsłabszy mecz w wykonaniu piłkarzy Widzewa. Widać, że brak doświadczonych graczy ma wielki wpływ na poczynania pozostałych zawodników. Szkoda.
17' Aut dla Widzewa. Już wykonany, ale ostre starcie w środku boiska i faul dla gospodarzy.
Teraz kibice pokazali, że są, w niewybredny sposób "Ku... mać Widzew grać"! - skandują kibice Widzewa.
18' Dobra akcja Gilarski zagrał do Bartosa, ale niestety dobra sytuacja została zmarnowana.
20' Nie da się ukryć, że Widzewiacy nie mają pomysłu na grę. Trener Obarek chyba nie wie, jak ustawić zespół, by zaskoczyć rywala. A może to po prostu brak umiejętności zawodników?
Z taką grą będzie Widzewowi bardzo ciężko wygrywać mecze.
21' Milczarek źle zagrał, piłkę przejął Czaplarski, ale został sfaulowany.
22' Oczywiście w obronie Widzew gra poprawnie, nie ma większych błędów. Jednak ani środek pola ani napastnicy nie zachwycają. Trener Obarek robi zmianę.
Puchalski wchodzi na murawę. Schodzi Bartos.
24' Rzut rożny dla Widzewa. Może teraz się uda. Niestety. Dobre dośrodkowaniem, ale obrońcy sobie radzą i gospodarze wychodzą z kontrą.
26' Nie ma czym straszyć Widzew. Nie ma bramkowych sytuacji. Nie ma strzałów z dystansu. Nie ma akcji oskrzydlających.
27' Dobra akcja Pilicy. Na szczęście Kamil Kujawski nie przyjął dobrze piłki, bo byłby sam na sam z bramkarzem.
Zmiana w Widzewie. Schodzi Gilarski. Wchodzi Puchalski.
29' Puchalski do Kasperczaka, ale niedokładne zagranie niweluje całą akcję.
zmiana w zespole gospodarzy
31' Obserwując dzisiejsze spotkanie, nasuwa się taka myśl, że trener Obarek nie ma koncepcji gry. Widzew przez 76 minut meczu nie przeprowadził ani jednej składnej dobrej akcji zakończonej celnym strzałem na bramkę rywali. Tak być nie może i chyba najwyższy czas, by coś z tym zrobić. Jeśli dziś Widzew zgubi punkty, będzie bardzo źle. Awans do III ligi oddali się. A najgorsze jest to, że gra zespołu pozostawia bardzo wiele do życzenia.
32' Walka w środku boiska. Wejście Głowackiego w Pole karne, ale na szczęście obrońca wybija piłkę.
33' Rzut rożny dla gospodarzy, strzał głową Mordaka i niewiele brakowało, by piłka wpadła do siatki.
34' Widzew gra schematycznie, wolno... Dramat!
36' Puchalski, Kralkowski, teraz Milczarek do Puchalskiego i... fatalne zagranie. Kontra, ale Dudała na posterunku.
38' Akcja Widzewa, Rachubiński przewracany. Sędzia? Kuriozalna decyzja, bo nie odgwizduje faulu. Rachubiński za to otrzymuje... żółtą kartkę za dyskusję z sędzią.
40' Pozostaje 5 minut do końca meczu. Żółta kartka dla Dudały... Dyskusja z sędzią. No cóż. Ręce opadają, bo widać, że Widzew nie ma argumentów piłkarskich, by zwyciężać. A kibice wierzą, że będzie awans. Ale by tak się stało nie można gubić punktów w taki sposób, jakie się to dziś dzieje.
41' Może teraz?!!! Puchalski? Nie nic z tego. Widzew miał świetną okazję, ale jej nie wykorzystał.
43' Kasperczak do środka, ale obrońcy przejmują piłkę. Ruszają gospodarze. Nic z tego nie wyszło.
44' Teraz Widzew. Czy piłkarzy stać na jakiś zryw? Niestety nie...
45' Za chwilę minie 45 minut meczu. Ile sędzia doliczy?
45' W sumie to niewiele zmieni, bo Widzew i tak nie potrafi skutecznie zaatakować. Mało tego Widzewiacy nie potrafią wykonać kilku celnych podań.
46' Akcja Pilicy i.... sędzia mógł odgwizdać rzut krany dla gości! Na szczęście tego nie zrobił.
47' Aut dla Widzewa i piłkę przejmują gospodarze. Ale znów Widzew atakuje. Obrońcy jednak wybijają piłkę.
48' Pilica, Mordak wpada w pole karne i na szczęście Bartłomiej Madej nie trafił do bramki!
KONIEC MECZU - poziom BARDZO SŁABY!!! TRENERZE nie chcemy oglądać tak słabo grającego WIDZEWA!!!
Widzew remisuje bezbramkowo po bardzo, bardzo słabym meczu.