Pijany kierowca rozbił samochód o słup sygnalizacji świetlnej! ZDJĘCIA

Piotr Jach
Piotr Jach
Zaktualizowano 
Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w środę (21 sierpnia) w Rzgowie na skrzyżowaniu ulic Katowickiej i Żeromskiego.

Krótko po godz. 12 kierowca toyoty na niemieckich numerach rejestracyjnych (Polak) roztrzaskał tam samochód o słup sygnalizacji świetlnej. Zdaniem policjantów przyczyną wypadku była nietrzeźwość kierowcy. Mężczyzna był wyraźnie pod wpływem alkoholu, jednak odmówił badania alkomatem na jego zawartość w wydychanym powietrzu. Został przewieziony do szpitala w celu pobrania krwi do dalszych badań.

Prowadzący pojazd mężczyzna nie posiadał dokumentów samochodu ani polisy OC.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 22

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

g
ggg
2019-08-21T20:58:20 02:00, ggg:

Kolejny pijus na drodze.

2019-08-22T06:17:40 02:00, 123edw3:

Trzeźwi powodują znacznie częścej wypadki (92%).

Je...nij się w łeb ochlejusie.

G
Gość
2019-08-22T06:16:48 02:00, śćoG:

Rozbił to rozbił. A co mnie obchodzi czy był pijany?! To jego prywatna sprawa i nic mi do tego. Trzeźwi też się rozbijają i to znacznie częściej. Niech zapłaci odszkodowanie i po sprawie.

Po jakiej sprawie ośle?? Masz jakiś problem z myśleniem? Jak Tobie pijany kierowca kogoś poturbuje, to powiesz, żeby zapłacił z 50K i po sprawie??! Następnym razem wsiądzie taki łeb i się nie skończy na rozbiciu na słupie. Takie zjawiska trzeba tępić. Rozumiesz teraz czy jeszcze paruje?

m
mietek
2019-08-22T08:53:05 02:00, BMW:

A rowerzyści to drogowe piz...

A ty jesteś parkingową pizdą!

B
BMW

A rowerzyści to drogowe piz...

D
Do debili

Trzeźwi powodują więcej wypadków oczywiście może to być prawda ale tylko dlatego, że pijani to ułamek wszystkich kierowców.

Ryzyko, że pijany coś odwali jest dużo dużo większe...

.
2019-08-21T20:58:20 02:00, ggg:

Kolejny pijus na drodze.

2019-08-22T06:17:40 02:00, 123edw3:

Trzeźwi powodują znacznie częścej wypadki (92%).

Rozumiesz to, bo sam nieźle chlasz...

d
dfgvij31rg
2019-08-21T16:37:22 02:00, pedalot:

Pierdolone alkoholowe burasy samochodowe.

Naczytał się chuj artykułu "po ilu godzinach libacji możesz wsiadać za kółko" tak usilnie lansowanego przez gazetkę i o to skutki.

Lecz się agresywny psychopato.

m
mietek
2019-08-21T21:22:54 02:00, mietek:

Wina Tuska i Zdanowskiej

2019-08-21T21:47:21 02:00, mietek:

Jak zwykle zmyślasz... Gdyby tam rządziła Zdanowska, zaraz zrobiłaby tam jakiś remont, spowolnienie ruchu, pewnie jakiś woonerf i facet by tam nie wjechał nawet po pijanemu...

Nie POdszywaj sie ty oszołomie!

A
Agresywny film

z mariażu "kwadratowego łba" odtwarza się wam automatycznie mimo włączonego uBlocka?

m
mietek
2019-08-21T21:22:54 02:00, mietek:

Wina Tuska i Zdanowskiej

Jak zwykle zmyślasz... Gdyby tam rządziła Zdanowska, zaraz zrobiłaby tam jakiś remont, spowolnienie ruchu, pewnie jakiś woonerf i facet by tam nie wjechał nawet po pijanemu...

G
Gość

czemu zdanowskiej

m
mietek

Wina Tuska i Zdanowskiej

g
ggg

Kolejny pijus na drodze.

J
Ja

Okaże się że latarnia z bliżej nieokreśloną prędkością wtargnęła na jezdnię

G
Gość

Wziął przykład z Najsztuba

Dodaj ogłoszenie