Pierwszy test

ei24
Pierwszy test
Pierwszy test ei24
W sobotę o godz. 11 na stadionie przy al. Unii I-ligowi piłkarze ŁKS rozegrają pierwszy mecz kontrolny przed nowym sezonem, a przeciwnikiem łodzian będzie II-ligowa Wisła Płock.

W sobotę o godz. 11 na stadionie przy al. Unii I-ligowi piłkarze ŁKS rozegrają pierwszy mecz kontrolny przed nowym sezonem, a przeciwnikiem łodzian będzie II-ligowa Wisła Płock. Kibice będą mieli okazję zobaczyć w akcji nowych piłkarzy: Bartosza Romańczuka, Damiana Seweryna, Piotra Klepczarka II, Ariela Lindnera, a także grającego przed kilku laty w ŁKS Dariusza Kłusa i młodego wychowanka Akademii Piłkarskiej ŁKS Artura Golańskiego. - Nie jest wykluczone, że mogą się pojawić na dzisiejszym sparingu jeszcze inni nowi piłkarze - twierdzi trener Andrzej Pyrdoł. - Osoby odpowiedzialne za transfery w naszym klubie prowadzą rozmowy z interesującymi nas piłkarzami.
Chciałbym też przetestować najlepszych wychowanków naszego klubu, którzy ukończyli już wiek juniora. Jeden z nich, co już dzisiaj mogę powiedzieć, to duży talent piłkarski.   Zawodnikiem, który dopiero od kilku dni trenuje przy al. Unii, jest 24-letni Ariel Lindner. Co pan może na jego temat powiedzieć? - Tylko tyle, że w piłkę rzeczywiście grać potrafi. Nie mam tylko rozeznania, na jakim poziomie. Muszę jeszcze sprawdzić w trakcie dzisiejszego sparingu jego cechy motoryczne. Sam jestem bardzo ciekawy, co pokaże na boisku w trakcie gry. Pozostało panu niezbyt wiele czasu na zbudowanie drużyny, prawie od podstaw... - Tym bardziej że proces transferowy nie został jeszcze w naszym przypadku zakończony. Ma dojść do nas jeszcze paru piłkarzy na określone pozycje, w miarę już dobrze ogranych. Jeżeli tacy rzeczywiście znajdą się w naszych szeregach, to łatwiej będzie mi zmontować w dość silny zespół na I ligę. O tym którzy z kandydatów do gry w naszym klubie pozostaną zadecydują m. in. dalsze gry kontrolne: 10 lipca z Lechią Gdańsk,14 z Koroną Kielce, 17 z Ruchem Radzionków i 24. z GKS Bełchatów. Bądźmy dobrej myśli.     (m. st.)

fot. Łukasz Kasprzak

Pierwszy test

Wideo

Dodaj ogłoszenie