Pierwszy gol Piotra Mrozińskiego w ekstraklasie i Widzewie

(b)
Piotr Mroziński wreszcie zdobył gola dla Widzewa.
Piotr Mroziński wreszcie zdobył gola dla Widzewa. Paweł Łacheta
Piłkarze Widzewa zremisowali w Krakowie 1:1, m.in. dzięki bramce Piotra Mrozińskiego.

22-letni pomocnik drużyny z al. Piłsudskiego w 62 minucie dobił uderzenie Rafała Augustyniaka. Swoją bramkę wychowanek Granicy Stubno na pewno zapamięta na długo, bo było to nie tylko jego pierwsze trafienie w ekstraklasie, ale w ogóle w barwach Widzewa, w których z przerwami na wypożyczenia (do Sandecji Nowy Sącz) występuje od trzech lat. Dopiero jednak teraz może liczyć na pewne miejsce w jedenastce. Od kiedy trenerem łodzian został Artur Skowronek, Mroziński we wszystkich meczach gra od pierwszej minuty.