Piękne siatkarki Grot Budowlanych w kalendarzu na 2019 rok [zdjęcia]

hof
Właśnie ukazał się kalendarz ze zdjęciami brązowych medalistek ubiegłego sezonu. Uroda dziewczyn zachwyca i warto obejrzeć ich zdjęcia. Fot. Emilia Całka. Zobacz zdjęcia na kolejnych kartach
Kibice brązowych medalistek mistrzostw Polski w siatkówce, drużyny Grot Budowlanych, powinni być zachwyceni.

Właśnie ukazał się kalendarz ze zdjęciami brązowych medalistek ubiegłego sezonu. Uroda dziewczyn zachwyca i warto obejrzeć ich zdjęcia.

Premiera kalendarza odbędzie się przed czwartkowym meczem Ligi Mistrzyń z RC Cannes.

"Studio Kadra" po meczu Polska - Słowacja (1:2)

Wideo

Komentarze 57

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

dziwki24.pl - Młoda studentka 22lat, pozna zadbanego faceta na sponsoring lub miłe spędzanie czasu mój profil ze zdjęciami tu: http://dziwki24.pl i mój nik: monika22 napisz odpisuje w ciągu 3 minut .

G
Gość

masakra!!!

G
Gość
2018-12-19T16:31:18 01:00, Fotograf:

Od 10 sezonów odkąd Budowlani grają w Ekstraklasie to robią kalendarze które są znane w całej siatkarskiej Polsce (i nie tylko) a ŁKS zrobił pierwszy raz ... wiec kto po kim powtarza?????? I kto jak zwykle zakłamuje rzeczywistość ????????

2019-05-02T06:52:39 02:00, Rain:

Człowieczku, kalendarz to namiastkach tego, co jest „ kserowane” z ŁKS przez przeciwników. Mówisz od 10 sezonów, rozbawiłeś mnie, pomnę ze ŁKS od ponad wieku wielosekcyjny jest.

Rain pochwal się waszymi sukcesami w tych 10 sezonach a nie kalendarzem w maju.ŁKS 3 sezony w lidze sportowo zawsze nad wami.ŁKS ŁÓDZ 110 lat tradycji a u was ile ???

G
Gość

ŁKS zawsze nad wami czerwonymi ksb pachołkami.

R
Rain
2018-12-19T16:31:18 01:00, Fotograf:

Od 10 sezonów odkąd Budowlani grają w Ekstraklasie to robią kalendarze które są znane w całej siatkarskiej Polsce (i nie tylko) a ŁKS zrobił pierwszy raz ... wiec kto po kim powtarza?????? I kto jak zwykle zakłamuje rzeczywistość ????????

Człowieczku, kalendarz to namiastkach tego, co jest „ kserowane” z ŁKS przez przeciwników. Mówisz od 10 sezonów, rozbawiłeś mnie, pomnę ze ŁKS od ponad wieku wielosekcyjny jest.

G
Gość
2019-05-01T20:21:10 02:00, Widzewiak:

W ramach pocieszania, pozostało tylko świecić półnagością, bo mistrz przeszedł koło nosa :)))

2019-05-02T01:13:18 02:00, Gość:

To że ci się nie podobają dziewczyny można zrozumieć , cóż lubisz chłopców, wam na tej trybunie z tęczową hanią jest pod rękę więc czujesz się tam jak w domu. Dziewczyny bardzo ładne , dobrze że te paszkwile z 7ksu nie odważyły się pokazać, oglądalność tego szmatławca ilustrowanego spadła by o połowę.

2019-05-02T06:47:04 02:00, Gość:

Wiesz, preferencje sexualne, to pokazaliście, jak na różowych przystało w Madrycie, wypinając co nie co za knajpką. Weź się ogarnij chłopczyku z malinowym noskiem na blaszokarena kopacze padaka, bum na kosza poszedł do kosza, a betoniarzy miały pokazany szyk w szeregu przez wiewiory ŁKS. Spadaj dyszlu do byczyny, tam masz ulubione zajęcia.

Nie zapomnij 2 śniadania do szkol

G
Gość
2019-05-01T20:21:10 02:00, Widzewiak:

W ramach pocieszania, pozostało tylko świecić półnagością, bo mistrz przeszedł koło nosa :)))

2019-05-02T01:13:18 02:00, Gość:

To że ci się nie podobają dziewczyny można zrozumieć , cóż lubisz chłopców, wam na tej trybunie z tęczową hanią jest pod rękę więc czujesz się tam jak w domu. Dziewczyny bardzo ładne , dobrze że te paszkwile z 7ksu nie odważyły się pokazać, oglądalność tego szmatławca ilustrowanego spadła by o połowę.

Wiesz, preferencje sexualne, to pokazaliście, jak na różowych przystało w Madrycie, wypinając co nie co za knajpką. Weź się ogarnij chłopczyku z malinowym noskiem na blaszokarena kopacze padaka, bum na kosza poszedł do kosza, a betoniarzy miały pokazany szyk w szeregu przez wiewiory ŁKS. Spadaj dyszlu do byczyny, tam masz ulubione zajęcia.

G
Gość
2019-05-01T20:21:10 02:00, Widzewiak:

W ramach pocieszania, pozostało tylko świecić półnagością, bo mistrz przeszedł koło nosa :)))

To że ci się nie podobają dziewczyny można zrozumieć , cóż lubisz chłopców, wam na tej trybunie z tęczową hanią jest pod rękę więc czujesz się tam jak w domu. Dziewczyny bardzo ładne , dobrze że te paszkwile z 7ksu nie odważyły się pokazać, oglądalność tego szmatławca ilustrowanego spadła by o połowę.

G
Gość

???????????????????????????????????????????/

W
Widzewiak

W ramach pocieszania, pozostało tylko świecić półnagością, bo mistrz przeszedł koło nosa :)))

G
Gość

Widzę , że szok po porażce dalej trzyma redaktorka!! OJ odwyk by się zdał . Bo jak się widzi sylwestra w dzień pierwszego maja to leki nie pomogą!!!

Tak wygląda gryzipiórek , który schodzi na psy. A może był nakaz od Chudzika , bo nie zeszły kalendarze , a trzeba zapłacić za sezon??!

KPINA KPINA KPINA

G
Gość

Premiera kalendarza odbędzie się przed czwartkowym meczem Ligi Mistrzyń z RC Cannes. 1 Maj a one jeszcze grają w LM.

G
Gość
2019-05-01T19:32:29 02:00, Gość:

To chyba artykuł sponsorowany przez zrozpaczonego kurdupla no bo wyskakiwać z kalendarzem na 2019r w maju 2019 to jakaś masakra!!!hehehhehehe

nie ważne co byle coś o nich napisać :-)

p
ppp
2019-05-01T15:25:59 02:00, Gość:

Bezdomni = sztuczny twór bez historii który jak wiemy końcu padnie na cyce.To że rozdajecie bilety przypadkowym ludzią to nie robi z nich waszych oddanych kibiców tylko gromadzicie widownie.Na U2 nigdy grając z ŁKS-em nie jesteście gospodarzem i wbijcie to sobie do bani.

"przypadkowym ludzią" Naucz się pisać w ojczystym języku a potem wygłaszaj te swoje "mądrości".....

p
ppp
2019-05-01T15:25:59 02:00, Gość:

Bezdomni = sztuczny twór bez historii który jak wiemy końcu padnie na cyce.To że rozdajecie bilety przypadkowym ludzią to nie robi z nich waszych oddanych kibiców tylko gromadzicie widownie.Na U2 nigdy grając z ŁKS-em nie jesteście gospodarzem i wbijcie to sobie do bani.

2019-05-01T16:03:02 02:00, Gość:

Bezdomny to cie zrobił gałganie.

"przypadkowym ludzią"

Dodaj ogłoszenie