Pięć goli LKS Różyca. Efektowna wygrana Startu Brzeziny

W meczu grupy pierwszej klasy okręgowej LKS Różyca pokonał rezerwy KS Sand-Bus Kutno 5:1 (1:0).

Bramki: Hubert Mikołajczyk 3, Wojciech Kaczmarek, Adrian Olszewski Pod koniec pierwszej połowy podczas starcia z zawodnikiem gospodarzy Rafałem Chorążym, groźnej kontuzji doznał bramkarz gości Michał Marciniak. Piłkarz odwieziony został do szpitala, a przerwa w meczu trwała około 30 minut. Spotkanie zakończyło się grubo po godzinie 19 już przy zapadającym zmroku - podaje strona lzsrozyca. W sobotę o godz. 16 LKS gra z Victorią w Rąbieniu.

Efektowna wygrana Startu Brzeziny, który pokonał Victorię Rąbień 8:2. W niedzielę o godz. 14 zagra w Aleksandrowie z rezerwami Sokoła. W sobotą o godz. 16 Zawisza Rzgów podejmie KKS Koluszki. W ostatniej kolejce Zawisza prezgrał z AKS SMS Łódź 0:3, a KKS pokonał PTC w Pabianicach 3:0. W mczu Pucharu Polski Zawisza przegrał z Nerem Poddębice 2:3.