Piątka Konstantynów. Trzecie miejsce Antoniny Sulak w Pucharze Polski

W pięknie położonym Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie odbyła się trzecia runda Pucharu Polski juniorów w dwuboju i trójboju nowoczesnym.

W gronie startujących była liczna grupa zawodniczek i zawodników UKS Piątki Konstantynów.
Najlepiej spisała się Antonina Sulak, która zajęła trzecie miejsce w trójboju (strzelanie, pływanie 200 m, bieg na dystansie 2 km). Podopieczna trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa potwierdziła przynależność do krajowej czołówki. W trójboju 9. miejsce wywalczyła Amelia Kaczmarek, na 12. pozycji znalazła się Liwia Olczak, 18. była Julia Ber. Wśród chłopców 19. miejsce zajął Filip Figiel a 21. Patryk Misztal.W dwuboju (pływanie 100m i bieg 1 km) 7. miejsce wywalczyła Natalia Głogowska, 16. miejsce Natalia Wawrzyniak, 19. Wiktoria Borowska, 25. Gabriela Ziaja, 31. Hania Ciszyk.
W zawodach wystartowało 204 zawodników z 20 klubów w Polsce.
Konstantynów Łódzki stawia na pięciobój nowoczesny. Był już dwukrotnie gospodarzem Pucharu Polski Juniorów Młodszych w pięcioboju nowoczesnym. Klub UKS Piątka Konstantynów z pomocą władz miasta organizuje rywalizację najmłodszych zawodniczek i zawodników z całej Polski w tej dyscyplinie sportu.