Pewne zwycięstwo łódzkich rugbystów

Paweł Strzelecki
W pierwszym spotkaniu nowego sezonu ekstraligi rugby drużyna mistrzów Polski - Master Pharm Budowlani - pokonała na obiekcie przy al. Unii beniaminka - Budowlanych Lublin 52:7 (21:7).

Tylko w pierwszej części spotkania goście próbowali podjąć wyrównaną walkę. Po przerwie dominacja mistrzów Polski nie podległa dyskusji. Formacja młyna gości nie wytrzymała konfrontacji z łodzianami. Podopieczni trenera Przemysława Szyburskiego najpiękniejszą akcję meczu przeprowadzili w osiemdziesiątej minucie. Jej autorami byli Reksulak i Kramarenko.
Punkty dla Master Pharm Budowlani zdobyli:Reksulak 15, Mchedlidze 10, Kramarenko 10, Karpiński II 5, Kubalewski 5, Mirosz 5, Nowacki 2.