PELIKAN ŁKS NA ŻYWO. ŁKS gra dziś z Pelikanem w Łowiczu. Transmisja na żywo

(tj)
Pelikan ŁKS na żywo. Dziś ŁkS gra z Pelikanem w Łowiczu. Transmisja ŁKS PELIKAN na żywo Paweł Łacheta
PELIKAN VS ŁKS. Dziś piłkarze ŁKS grali mecz wyjazdowy z Pelikanem. Po bardzo zaciętym meczu i obfitującym w mnóstwo nerwowych sytuacji (2 czerwone kartki dla ŁKS, mecz przerwany przez race) ŁKS WYGRYWA Z PELIKANEM 1:0!

Strona wymaga odświeżania - F5

KONIEC MECZU. ŁKS ZWYCIĘŻA W ŁOWICZU Z PELIKANEM 1:0!!!

96' Zmiana w drużynie ŁKS Michał Michałek wejdzie na boisko. To zmiana taktyczna na zyskanie kolejnych jakże cennych teraz sekund.
94' ŁKS atakuje, ale Pelikan wychodzi z kontrą. ŁKS się broni, skutecznie. Jeszcze 3 minuty. ŁKS musi teraz WALCZYĆ, bo Pelikan rzuca wszystkie siły do ataku.
Ale mecz trwa i trzeba WALCZYĆ.
Naszym zdaniem trochę pochopne decyzje sędziego, obie sytuacje można było inaczej interpretować.
ŁKS gra więc w dziewiątkę! Sędzia dolicza 7 minut!!!!

KOLEJNA CZERWONA KARTKA DLA ŁODZIAN teraz KACELA dostał od razu czerwoną za wejście w nogi rywala!

FAUL! i żŁÓTA KARTKA A ZA MOMENT CZERWONA KARTKA DLA ROZMUSA
88' Rzut wolny dla Pelikana. Obrońcy ŁKS na miejscu wybiają piłkę.

83'
TERAZ PELIKAN MIAŁ SYTUACJĘ! Ależ ŁKS miał szczęście. Uff... Gawlik wpadł w pole karne i gruchnął z całej siły, ale nad poprzeczką.
WYNIK BEZ ZMIAN. ŁKS PROWADZI 1:0
77' Kolejna zmiana w ŁKS. Serafiński na boisku.
75' Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Nowacki, na boisku pojawia się Kacela
69' Teraz dobra akcja Pelikana, ale na szczęście spalony
66' Kolejny żółty kartonik dla piłkarza Pelikana.
65'Żółta kartka dla piłkarza Pelikana.
63' Teraz rzut rożny dla ŁKS. Silne dośrodkowanie, ale obrońcy wybijają piłkę.
59' Dym już został rozwiany, sędzia wznowił mecz. GRAMY. ŁKS wciąż prowadzi 1:0.

Teraz race pojawiły się na boisku - MECZ PRZERWANY

Zmiana w ŁKS: Jakub Nowak schodzi i wchodzi Damian Guzik.
54'ŁKS walczy, ŁKS się stara, ale trzeba bardzo uważać, bo Pelikan gra z wielką determinacją.
51' Rzut wolny dla Pelikana. Obrońcy bez problemu sobie radzą.
49' Aut dla Pelikana. Gospodarze próbują atakować, ale ŁKS gra mądrze w defensywie.
47' Gramy już w II połowie. Obie drużyny bez zmian.
Zapraszamy na relację z II połowy meczu
ŁKS prowadzi po 45 minutach 1:0.
Sędzia doliczył 2 minuty.
45' Za moment koniec pierwszej połowy.
Michał Kołba od bramki.
Rzut wolny - fatalnie wykonany - około 2 metrów obok słupka.
42' Rozmus otrzymuje żółtą kartkę za faul.
41' Łodzianie mądrze się bronią, ale wynik 1:0 to jeszcze trochę mało, by skupiać się tylko na obronie.
38' ŁKS dobrze gra w defensywie, Pelikan próbuje, ale robi to nieudolnie. Na razie wynik bez zmian. Może uda się wyprowadzić kontratak?!
33' Bramkę zdobywa KAMIL JURASZEK. Perzyna wypuścił piłkę z rąk, dopadł do niej Juraszek i wpakował futbolówkę do siatki!

GOOOLLLL dla ŁKS!!!

30' O ile na początku meczu była agresja i była walka, o tyle teraz... nic się nie dzieje na boisku ciekawego. Słąby mecz w wykonaniu obu drużyn.
26' Dobre słowa można jedynie powiedzieć na temat obu defensyw. Środek pola i atak to najsłabsze ogniwa i w ŁKS i w Pelikanie.
24' Słabo się teraz ten mecz ogląda. Obie drużyny rażą nieporadnością.
21' Zdecydowanie spadło teraz tempo meczu, sporo niecelnych podań z obu stron. WYNIK 0:0
Trochę chaosu na boisku teraz.
18' Pyciak zagrał piłkę ręką. Żółta kartka. .
12' ŁKS z autu. Rozmus, Golański akcja ŁKS-u.
ŁKS od bramki.
10' Patryk Bryła otrzymuje żółtą kartkę.
Ależ teraz ŁKS miał szczęście. Było bardzo groźnie. Pomylił się Rozmus, ale Ślęzak uratował sytuację - wybił piłkę z linii bramkowej. Rzut rożny dla Pelikana.
8' Obie drużyny grają bezpardonowo, walka na każdym cm boiska.
Zacięty mecz, ŁKS nie odpuszcza, Pelikan też nie zamierza odpuścić.
6'Pelikan vs ŁKS wynik na razie 0:0
Znów dobra akcja Pelikana, ale na szczęście dla łodzian bramkarz na posterunku.
4' Teraz Bryła i Gawlik mocno do siebie podskoczyli - nerwowo na boisku, ale sędzia uspokaja zawodników.
Teraz faul na środku boiska. Rzut wolny dla gospodarzy.
3' W odpowiedzi Pelikan, ale nieudolne zagranie na skrzydle i piłkarze z Łodzi przejmują piłkę.
1' Gramy! ŁKS śmiało zaatakował już na początku meczu, ale obrońcy na posterunku.