Pedofil aresztowany! Wykorzystywał seksualnie dziewczynki w wieku do 15 lat

EM
Na trzy miesiące Sąd Rejonowy w Zgierzu aresztował 35-latka podejrzanego o pedofilię. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Z zeznań pokrzywdzonych dziewczynek (wszystkie miały mniej niż 15 lat) wynika, że mężczyzna kontaktował się z nimi za pośrednictwem internetu i przez komórkę. Wykorzystał seksualnie kilka dziewczynek. Zboczeńca zatrzymali policjanci, którzy pojechali za nim na miejsce, gdzie umówił się z kolejną ofiarą.

35-latek przestępczą działalność prowadził od lipca 2013 r. do kwietnia 2015 r. Na polecenie prokuratury zabezpieczono do badań kryminalistycznych jego komputer i telefony komórkowe. Śledczy podejrzewają, że zboczeniec może mieć na koncie więcej tego typu przestępstw.

Floyd Mayweather Jr vs. Manny Pacquiao 2015 na żywo transmisja online

[ZOBACZ TEŻ FILM Superwizjer TVN: Nieuchwytny gwałciciel, skandaliczne śledztwo policji na Podkarpaciu (autor SUPERWIZJER TVN/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Superwizjer TVN: Nieuchwytny gwałciciel, skandaliczne śledztwo policji na Podkarpaciu (autor SUPERWIZJER TVN/x-news)