Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Paweł Tanajno program. Kim jest Paweł Tanajno? Debata prezydencka - jak wypadł Paweł Tanajno 17.06.20

Lila Sayed
Lila Sayed
Paweł Tanajno zatrzymany. Paweł Tanajno jest kandydatem na prezydenta RP? Tanajno firma, żona, rodzina 25.05.2020
Paweł Tanajno zatrzymany. Paweł Tanajno jest kandydatem na prezydenta RP? Tanajno firma, żona, rodzina 25.05.2020
Paweł Tanajno program. Kim jest kandydat na prezydenta RP Paweł Tanajno? Debata prezydencka 17.06.20 Nazywa się reprezentantem polskich przedsiębiorców w walce o prezydenturę 2020 w Polsce. Kim jest Paweł Tanajno? Jak wypadł podczas drugiej debaty prezydenckiej, która odbyła się 17 czerwca 2020?

Debata prezydencka 2020. Jak wypadł Paweł Tanajno?

- Imigracja z Syrii musi się odbywać z zachowaniem praw człowieka...- rozpoczął swoją wypowiedź na pierwsze pytanie Paweł Tanajno. (...) Pojadę do Kijowa, pojadę Wilna i razem pojedziemy do Brukseli!

Religia w szkołach i tematy LGBT to tematy zastępcze wobec prawdziwych problemów, o których powinno się dzisiaj dyskutować - w takim sensie Paweł Tanajno odpowiedział na kolejne pytanie dotyczące konieczności religii w szkołach.

- Zagłosujcie na bezpartyjnego prezydenta! - powiedział na koniec Tanajno.

Kim jest Paweł Tanajno? Paweł Tanajno poglądy, firma i rodzina

Paweł Tanajno firma
Paweł Tanajno ma 45 lat i pochodzi z Warszawy. W latach 1995–2004 prowadził sieć sklepów komputerowych Sferis. Studiował prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, nie ukończywszy studiów. Ma wyższe wykształcenie w zakresie zarządzania. Od 2011 jest wspólnikiem i członkiem zarządu spółek: Netwit.pl i Iam4U.pl. Zajmuje się doradztwem w kwestiach marketingu internetowego.

Oto nowe mieszkanie prezydenta Andrzeja Dudy w Krakowie [ZDJĘCIA]

Paweł Tanajno poglądy
Do 2003 należał do Platformy Obywatelskiej. W 2010 był związany ze stowarzyszeniem Ruch Poparcia Palikota. Był kandydatem na urząd Prezydenta RP z ramienia Demokracji Bezpośredniej w wyborach prezydenckich w 2015. Poparła go także Partia Kobiet (której kandydatce nie udało się zebrać wymaganej liczby podpisów)[8]. Zajął ostatnie, 11. miejsce, zdobywając 29 785 głosów, co stanowiło 0,2% głosów ważnych. W wyborach w 2020 ponownie został kandydatem na prezydenta RP.
Paweł Tanajno żona, rodzina
Tanajno jest żonaty. Agnieszka Tanajno - żona kandydata - wspiera męża w karierze polityka i zajmuje się wychowywaniem czwórki dzieci. Przedsiębiorca ma 2 starsze siostry.

Paweł Tanajno program

  • zakończyć spory między partiami, które niszczą Polskę od środka i niszczą wizerunek na zewnątrz
  • pilnować konsensusu w sporach między partiami
  • zapewnić Polakom dobrobyt, niskie podatki i dużo wolności
  • zlikwidować patologie, jakie rozrosły się w naszej administracji od samorządowej po państwową
  • zwrócić obywatelom suwerenność zgodnie z art. 4 konstytucji Rzeczypospolitej

Tanajno twierdzi, że nie zależy mu na wygranej- jego zwycięstwem będzie zmiana mentalności społecznej.

Debata prezydencka 2020

W wyborach na prezydenta RP 2020 jest jednym z 10 kandydatów na prezydenta RP. Podczas debaty nie szczędził ostrych słów pod adresem Andrzeja Dudy, Mateusza Morawieckiego i panującego rządu. Wytykając marazm wobec przedsiębiorców i zwykłych ludzi.
Andrzeja Dudę nazwał m.in. pomocnikiem Morawieckiego i piękną laleczką.

Takie zachowanie spodobało się oglądającym

Paweł Tanajno strajk przedsiębiorców

W sobotę 16 maja doszło do kolejnego strajku przedsiębiorców w stolicy. Na proteście pojawił się Paweł Tanajno. Doszło do starć z policją.

W czwartek przedsiębiorcy z całej Polski przyjechali do Warszawy, by zaprotestować przeciwko "zamrożeniu gospodarki" z powodu pandemii koronawirusa. Wśród protestujących był Paweł Tanajno. Najpierw jeździli wokół Ronda Dmowskiego, a potem przeszli przed Sejm, a następnie przed Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Tam doszło do przepychanek z policją. Mundurowi zatrzymali 37 osób i wylegitymowali kolejnych 150, wobec których zostaną skierowane wnioski u ukaranie do sanepidu.

Tanajno hawajska - o co chodzi?

W wyborach na prezydenta Warszawy Tanajno miał kontrowersyjny program: „Odkorkujemy Warszawę, Rigcz, Tanajno, Hawajska+”. „hawajska+” to program, według którego miejscy urzędnicy mają samodzielnie rozwozić darmową pizzę mieszkańcom miasta.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany