Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 41min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Pabianice. W klubie Grot TomiQ szykują się już do następnego sezonu

Jan Hofman
Jan Hofman
Sport z wolna zaczyna odżywać. Klubowi działacze myślą już o następnych rozgrywkach. Nie inaczej jest w koszykarskim klubie Grot TomiQ Pabianice.

- Czasy nie są łatwe, dlatego już teraz trzeba myśleć o przyszłości - mówi Zbigniew Grzanka, prezes pabianickiego klubu. - Spotkałem się z właścicielem firmy Grot i rozmawialiśmy o dalszej współpracy. Decyzja jeszcze nie zapadła, ale liczymy, że nasze rozmowy zakończą się pomyślnie dla klubu.

Rozmawiałem też z zawodniczkami. Cieszy, że wszystkie wyraziły chęć dalszego reprezentowania naszego klubu. Wszystko wskazuje na to, że Kasia Szymańska nie pomoże nam w kolejnych rozgrywkach. Zawodniczka już na początku marca miała przejść operację więzadeł krzyżowych w kolanie. Niestety, pandemia koronawirusa sprawiła, że zabiegi, które nie ratują życia, zostały przeniesione na bliżej nieokreśloną przyszłość. Liczę, że długa przerwa w rozgrywkach dała czas naszym zawodniczkom na wyleczenie urazów. Warto przypomnieć, że z całej naszej kadry tylko Małgorzata Zuchora nie narzekała na problemy zdrowotne.

Wielkie hity w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Rozlosowano pary

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie