Otwarciu ul. Kilińskiego przeszkodziła... pogoda

ao
Ulicą Kilińskiego od ul. Tuwima do ul. Narutowicza można by już jeździć, gdyby nie pogoda. Zakończyły się bowiem odbiory techniczne, ale pozostało jeszcze domalowanie oznakowania poziomego, szczególnie w rejonie skrzyżowania z ul. Traugutta.

- Jeśli przestanie padać, wystarczy kilka dni i oznakowanie będzie gotowe, a na ulicę wróci ruch kołowy. Na odcinek od Tuwima do Narutowicza będą mogli wjeżdżać wszyscy, a na fragment od al. Piłsudskiego do ul. Tuwima nadal możliwe będą tylko wjazdy docelowe i gospodarcze - mówi Tomasz Andrzejewski z zarządu dróg.

To jedna z najdłużej remontowanych ulic w Łodzi.

Drogowcy zapewniają, że pod koniec listopada na ul. Kilińskiego zobaczymy wreszcie tramwaje ( termin jest uzależniony od uruchomienia podstacji trakcyjnej przy ul. Węglowej). Ale nie wiadomo jeszcze... jakich linii. Przystanki w obu kierunkach umieszczono przy al. Piłsudskiego, ul. Nawrot, ul. Tuwima, ul. Traugutta i przy węźle przesiadkowym obok dworca Łódź Fabryczna.

Przypomnijmy, że ul. Kilińskiego od trasy W-Z do ul. Tuwima miała być gotowa w ubiegłym roku. Oddanie kolejnego odcinka uzależnione było od postępu prac przy budowie dworca.

Polska Dania, o której godzinie mecz, gdzie transmisja na żywo

BLUE MOON WAŁCZ [MENU, CENY, OPINIE] KUCHENNE REWOLUCJE W RESTAURACJI

Kiedy przestawić zegarki na czas zimowy 2016?

[ZOBACZ TEŻ FILM Już dziś premiera filmu "Wołyń". "Ten film łączy Polaków, jest mostem pomiędzy lewą i prawą stroną" (autor x.news/Agencja TVN)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Już dziś premiera filmu "Wołyń". "Ten film łączy Polaków, jest mostem pomiędzy lewą i prawą stroną" (autor x.news/Agencja TVN)