Oto seksowna żona Lionela Messiego. ZDJĘCIA. 34-letnia Antonella Roccuzzo wygląda olśniewająco 8.03.2024

(red, akpa)
ZOBACZ GORĄCĄ GALERIĘ ZDJĘĆ ŻONY LEO MESIEGO - KLIKNI TUTAJ
Antonella Roccuzzo ma 34 lat i wygląda znakomicie. Śliczna małżonka Leo Mesiego olśniewa urodą. Najlepszy piłkarz świata jest szczęściarzem nie tylko w życiu zawodowym ale również prywatnym. Zobacz gorące ZDJĘCIA Antonelli Rocuzzo - KLIKNIJ W GALERIĘ

ZOBACZ GORĄCĄ GALERIĘ ZDJĘĆ ŻONY LEO MESIEGO - KLIKNIJ TUTAJ

Argentyna Mistrzem Świata
18 grudnia w Katarze odbył się wielki finał, na który czekali kibice z całego świata. Argentyna po 36 latach ponowie została mistrzem świata w piłce nożnej, pokonując Francję w rzutach karnych. Cóż to był za mecz! W osiemdziesiątej minucie wydawało się, że Francja nie ma najmniejszych szans na dogonienie rywala.

Argentyna z przewagą 2:0 tryumfowała na boisku, tymczasem podyktowany rzut karny zmienił wynik, a kilka minut później Mbappe strzelił wyrównującego gola. W emocjonującej końcówce czasu podstawowego padły dwie bramki, po jednej dla każdej drużyny. Dogrywka nie przesądziła wyniku i zaczęła się walka na rzuty karne, które wygrała Argentyna.

Na trybunach odbył się taniec radości, a Lionel Messi spełnił swoje wielkie marzenie, zdobywając mistrzostwo dla Argentyny i statuetkę Złotej Piłki dla najlepszego strzelca mundialu. 6 bramek w siedmiu meczach! To wspaniałe podsumowanie kariery utytułowanego piłkarza, jednego z najlepszych napastników na świecie. Urodzony w 1987 roku już, jako pięciolatek biegał o boisku w jednym z lokalnych klubów dziecięcych. Sześć lat później zdiagnozowano u niego karłowatość przysadkową. FC Barcelona zapłaciła za leczenie chłopca, a inwestycja zwróciła się po kilku latach.

W juniorach raził obie świetnie i w wieku niespełna 18-stu lat zadebiutował w seniorach. Kilka miesięcy później zdobył pierwszego gola na hiszpańskich boiskach i stał się prawdziwym objawieniem. Najbardziej imponujące w jego wykonaniu okazały się być lata 2009-2011. Rozegrał wówczas 159 spotkań, podczas których strzelił 138 bramek! W karierze klubowej Messi zdobył już praktycznie wszystko. Był bowiem pięciokrotnie mistrzem Hiszpanii, dwa razy wygrał Ligę Mistrzów, zdobywał także Puchar Hiszpanii, Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwo Świata.

Indywidualnie zostawał Piłkarzem Roku Fifa, Najlepszym Graczem France Football oraz MVP Ligi Mistrzów. Do pełni szczęścia brakowało jedynie zwycięstwa w mundialu. Zasłużona wygrana jest najlepszym podsumowaniem jego spektakularnej kariery. Życie prywatne Leo Messiego to gotowy materiał na hollywoodzki scenariusz. Z żoną Antonellą Roccuzzo znają się od wczesnego dzieciństwa. Pobrali się w 2017 roku i są rodzicami trzech synów - Mateo (12lat), Thiago(8 lat) i Ciro (4 lata).