MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oto najbardziej oryginalne tablice rejestracyjne na polskich drogach. Zaskakujące napisy ZDJĘCIA. Oto wyjątkowe pomysły kierowców

Lila Sayed
Lila Sayed
Wideo
od 16 lat
Kierowcy, którzy chcą wyrożnić się z tłumu, mogą w Polsce zamówić indywidualne tablice rejestracyjne. Napis musi być jednak zaakaceptowany przez urzędników. Przyglądając się zdjęciom użytkowników fanpage'a Polskie Tablice Rejestracyjne, można dojść do wniosku, że zarówno właścicielom pojazdów jak i urzędnikom nie brakuje poczucia humoru. Zobaczcie te niesamowite ZDJĘCIA

ZOBACZ ZDJĘCIA

Jeśli ktoś chce się wyróżniać z tłumu, może postarać się o tablice indywidualne. Ich treść nie jest całkowicie dowolna – pierwsze dwa znaki (litera i cyfra) to zawsze symbol województwa, w którym auto zostało zarejestrowane.

reZigiusz, czyli Remigiusz Wierzgoń aktualnie w rankingu Top 100 polskich youtuberów zajmuje 4. miejsce. To pewnie jeden z powódów, dla których znany influencer pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego.

Młody, przystojny bogaty i... chce się zakochać. Rezi, reZig...

Co może być napisane?

Element indywidualny pojawia się w kolejnych znakach. Trzy do pięciu znaków to wyróżnik indywidualny, którego treść ustala właściciel samochodu. Jednak są pewne ograniczenia. Treść tablicy nie może też być obraźliwa, wulgarna ani niezgodna z zasadami współżycia społecznego. Oceniają to urzędnicy, którzy niekiedy okazują się nie dość czujni lub po prostu bardzo tolerancyjni.

Jak wyrobić indywidualne tablice rejestracyjne?

Nalezy zgłosić się do wydziału komunikacji. Oprócz standardowego zestawu dokumentów niezbędnych do rejestracji złożyć trzeba wniosek o wydanie tablic indywidualnych (formularz dostępny w urzędzie). Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, trzeba zapłacić za tablice i dopiero wtedy urząd zamawia je u producenta.

Ile kosztują idywidualne tablice rejestracyjne?

Taka przyjemność kosztuje 1000 złotych.

Oto najciekawsze tablice rejestracyjne - zdjęcia pochodzą od użytkowników fanpage'a Polskie Tblice Rejestracyjne.

Oto najbardziej oryginalne tablice rejestracyjne na polskich...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany