reklama

Oświadczyny w samolocie. Pilot amator Z Piotrkowa Tryb. poprosił o rękę swojej dziewczyny lecąc cessną

Piotr Jach
Piotr Jach
Zaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (9 zdjęć)
Mniej więcej na nad Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki, w turystycznym samolocie lecącym do Łodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, pilotujący go Piotr Krawczyk (29 l.) oświadczył się swojej narzeczonej, 25-letniej Dominice Bojanowskiej. Uklęknąć się nie dało, włożyć pierścionek zaręczynowy na palec oblubienicy też nie było łatwo, ale najważniejsze, że powiedziała „tak”!

- Udało się - tymi słowami Piotr powitał obsługę Portu Lotniczego im. Reymonta czekającą na narzeczonych z bukietem róż na płycie łódzkiego lotniska, gdzie lądującą cessnę powitano salutem z armatek wodnych wozów pożarniczych lotniskowej straży pożarnej.

Piotr i Dominika poznali się 7 lat temu na ognisku u wspólnych znajomych. Pomysł na podniebne oświadczyny przyszedł Piotrowi do głowy, gdy po raz pierwszy zobaczył salut wodny na lotnisku im. Chopina w Warszawie. Wybrał Łódź, bo na mniejszym lotnisku im. Reymonta łatwiej było całą operację zorganizować. Narzeczoną musiał jednak zwabić do samolotu podstępem - nie lubi latać.

- Powiedziałem, że coś ważnego dzieje się w Łodzi i trzeba lecieć - zdradza narzeczony.

- Zaczęłam coś podejrzewać, kiedy poprosił, żeby mu wyprasować koszulę - przyznała Dominika.

Niespodzianka udała się jednak znakomicie. O jej kosztach (wynajęcie samolotu, opłaty lotniskowe) Piotr nie chciał wspominać.

- W takich momentach nie liczy się kosztów. Na to trzeba sobie dobrze odłożyć - skwitował.

W niecodziennej podróży parze towarzyszyła córka Piotra , Zuzanna.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 40

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

?
2019-08-17T00:40:47 02:00, Co?:

Bierze do buzi?

2019-08-17T15:09:31 02:00, Gość:

Na pewno. Teraz prawie wszystkie biora

A połyka?

G
Gość
2019-08-17T00:40:47 02:00, Co?:

Bierze do buzi?

Na pewno. Teraz prawie wszystkie biora

N
Nielot

Przeleciał ją na tylnym siedzeniu...samolotu ?

C
Co?

Bierze do buzi?

J
Jerzy
2019-08-16T11:02:47 02:00, 65 C:

Kiedy obiecany szybki autobus "północ - południe" jadący z ul. Świtezianki - al. Włókniarzy, przez dw. Kaliski na Lotnisko?

2019-08-16T11:33:30 02:00, .:

Spierdalaj pisowski przygłupie

gamoń

.
2019-08-16T11:02:47 02:00, 65 C:

Kiedy obiecany szybki autobus "północ - południe" jadący z ul. Świtezianki - al. Włókniarzy, przez dw. Kaliski na Lotnisko?

Spierdalaj pisowski przygłupie

65 C

Kiedy obiecany szybki autobus "północ - południe" jadący z ul. Świtezianki - al. Włókniarzy, przez dw. Kaliski na Lotnisko?

G
Gość

Piotruś się oświadczył buahahaha oj będziesz miała kobieto 3 światy z taka ciepła klucha, oj będziesz! Piotruś buahaha

A
Aha

A co to kogo obchodzi. Tez mi sensacja zeby pisac o tym w wiadomosciach. Serio juz nie macie tematow do artykułów. Żenada..... Z resztą jak mogla odmówić skoro gosciu ma hajs. Jeju

G
Gość

co mnie to obchodzi

B
Baflo

Z życia teraźniejszego wiadomo im bardziej szałowe wesele (zaręczyny ) tym szybszy rozwód. Szczęścia wam wróżę ale będzie ciężko. Pozdrawiam.

G
Gość
2019-08-15T12:33:04 02:00, Bsmsapqudbc zkskfjcb:

Nie umie sobie sam koszuli wyprasować i trzeba się tak chwalić na całe województwo ja pierdziu

2019-08-15T12:57:22 02:00, hio:

Chłop 29 lat, dziecko na oko minimum 10/11 lat a kobita za niego już podstawy robi. Aleeeee przecież będzie ogłoszony najromantyczniejszym facetem ostatniego miesiąca bo przecież musiał publicznie oznajmić że się oświadczył. Zresztą w tych czasach oświadczyny nic nie znaczą.. okres na ślub kościelny i salę wynosza minimum półtora/dwa lata oczekiwania. Przez ten czas baaaardzo wiele może się wydarzyć ;-) zresztą pociechy w kapuście nie znalazł co może potwierdzać jakieś nagłe zmiany życiowe ;-)

2019-08-15T17:01:28 02:00, Gość:

To raczej jego siostra

"W niecodziennej podróży parze towarzyszyła córka Piotra , Zuzanna." - córka może być siostrą?

😍
2019-08-15T12:33:04 02:00, Bsmsapqudbc zkskfjcb:

Nie umie sobie sam koszuli wyprasować i trzeba się tak chwalić na całe województwo ja pierdziu

2019-08-15T12:57:22 02:00, hio:

Chłop 29 lat, dziecko na oko minimum 10/11 lat a kobita za niego już podstawy robi. Aleeeee przecież będzie ogłoszony najromantyczniejszym facetem ostatniego miesiąca bo przecież musiał publicznie oznajmić że się oświadczył. Zresztą w tych czasach oświadczyny nic nie znaczą.. okres na ślub kościelny i salę wynosza minimum półtora/dwa lata oczekiwania. Przez ten czas baaaardzo wiele może się wydarzyć ;-) zresztą pociechy w kapuście nie znalazł co może potwierdzać jakieś nagłe zmiany życiowe ;-)

A po ślubie może się okazać, że tych pociech jest więcej...

G
Gość
2019-08-15T14:21:28 02:00, Mężczyzna:

Ja pierdole. Czytam i nie wierzę. Jacy idioci i tumani żyją wokół mnie. Skrzynka piwa pół litra i mają wszystko w dupie. A gdzie szacunek? Oczywiście do kobiet, matek, żon?

Takie czasy że więcej debili albo tych co życia ułożyć osobie nie potrafią s jak widzą że innym się układa to żal d..e im ściska i wylewają swoje żale na necie.

G
Gość
2019-08-15T12:33:04 02:00, Bsmsapqudbc zkskfjcb:

Nie umie sobie sam koszuli wyprasować i trzeba się tak chwalić na całe województwo ja pierdziu

2019-08-15T12:57:22 02:00, hio:

Chłop 29 lat, dziecko na oko minimum 10/11 lat a kobita za niego już podstawy robi. Aleeeee przecież będzie ogłoszony najromantyczniejszym facetem ostatniego miesiąca bo przecież musiał publicznie oznajmić że się oświadczył. Zresztą w tych czasach oświadczyny nic nie znaczą.. okres na ślub kościelny i salę wynosza minimum półtora/dwa lata oczekiwania. Przez ten czas baaaardzo wiele może się wydarzyć ;-) zresztą pociechy w kapuście nie znalazł co może potwierdzać jakieś nagłe zmiany życiowe ;-)

To raczej jego siostra

Dodaj ogłoszenie